Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי Honda CRZ

eh966
שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם.

אני חדש בפורום ורציתי להתייעץ איתכם לגבי רכב שעניין אותי.

1. זה רכב ראשון שלי אחרי שנתיים על אוטומט של ההורים [ אקורד] יש לי רישיון על ידני.

2.התקציב שלי בין 40-50k

3.נסיעות בתוך העיר יותר אבל מידי פעם גם מחוץ לעיר לעבודה וחזור 15 ק"מ כל כיוון.

4.דרישות מהרכב, שיהיה אמין , זריז , חסכוני.

5. בדרך כלל מי שיהיה באוטו זה שני אנשים.

6.עכשיו לגבי הרכב שאני מתעניין בו זה הונדה CRZ 2011 שנכנסת לי בתקציב והיא נראת טוב.

עכשיו אני לא מבין בכל הקטע של ההיברידי לגבי הטענה, וטיפולים של הסוללה אם יש בכלל.

כל כמה זמן צריך להחליף סוללה ?

והאם הטיפולים הם כמו כל רכב יפני אחר או קצת יותר גבוהים ?

7. לגבי ביצועים של הרכב עד כמה שהבנתי הוא חסכוני ונחשב לאמין [ אשמח לשמוע עוד דעות] .

עכשיו עד כמה הוא באמת זריז ? נתוני יצרן נתנו לו 9.9 שניות מ 0-100 אני ראיתי ביוטיוב סרטון אחר שעשו במצב ספורט 8.4 שניות זה הגיוני ? [ לא מחפש תחרויות ולא פתיחות ולא משתולל רוצה שהרכב פשוט יהיה זריז ומהנה לנהיגה] אם הוא עושה מתחת ל 9 שניות זה מספיק לי. למשל בסרטון הזה [

]

אם שכחתי לכתוב משהו לגבי הרכב אשמח שתוסיפו תודה רבה על עזרה

עריכה אחרונה על ידי eh966
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הCRZ הוא לא רכב זריז ולא מענה לנהיגה, מה שנקרא "רכב פוזה".

המנועים ההיברידים של הונדה לא להיט ולא חסכוניים.

נסה לחפש סיאט איביזה או רנו קליאו ידניות הן יהיו יותר מהנות לנהיגה מהCRZ.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל אחכה לעוד תגובות,לא מעוניין בסיאט או רנו ושוב מדגיש לא מחפש תחרויות מחפש שהרכב יהיה מספיק זריז ושיהיה כיף ליסוע בו , ואם הנתונים ביוטיוב בסרטון נכונים זה מספיק לי.

בקשר לצריכה בדקתי והוא כן חסכוני מספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע שזה בעייתי אבל אני רוב הנסיעות שלי 2 אנשים ויש את האוטו של המשפחה שלנסיעות עם הרבה אנשים אני אקח אותו.

בכל מיקרה אפשרי לדחוס בציפות 2 מאחורה אם מקרבים את הכסאות לא? ותודה רבה על התגובה אשמח אם תענה לי לגבי הביצועים ששאלתי ולגבי הסוללה שזה הכי חשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניה לפה שניה לשם זה לא רכב מהיר, ולמה שלא תקנה סיוויק ? רכב זריז, פרקטי ואמין.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שנייה זה כמעט 2 שניות אבל זה לא מה שחשוב ( שוב אם זה באמת הביצועים זה מספיק לי לא מחפש להתחרות מחפש שהרכב יסע טוב ושיהיה זריז), הרכב הזה גם נחשב לאמין וזריז לא? דומה להונדה סיוויק( מבחינת אחזקה ואמינות לא?) אהבתי את הרכב הזה כי הוא יחודי ויפה מחפש רכב קטן ומספיק לי גם 2 מקומות אשמח לחוות דעת מי מי שבאמת יודע על הרכב ועל הסוללה שלו ותודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהרכב הזה כן מספק חווית נהיגה לא רעה בכלל, הוא אמנם לא מאוד חזק או מהיר, אבל כמכלול מדובר ברכב בעל עיצוב ייחודי ומרענן,אמין, כן חסכוני באופן יחסי, בחו''ל זה נפוץ יותר לשפר אותן בעזרת קיט סופרצ'ארג'.

אך גם בארץ ישנן כמה יחידות ששופרו ומציעות חוויה מעניינת.

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

זכור לי שבטופ גיר או פיפיט-גיר מאוד אהבו אותו.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה , באמת רכב מיוחד ומושך את העין .

לא מחפש משופר מחפש סטוק ושהרכב יהיה כמה שיותר שמור בכל זאת רכב ראשון שלי שיהיה פרטי ולא של ההורים ולחזור קצת לידני.

אבל מה שכן שיהיה טיפה זריז ואם מה שמפורסם ביוטיוב זה באמת מספיק לי אני בטוח יהנה מימנו.

אבל הכי חשוב זה לגבי האמינות שלה הבנתי היא אמינה כמעט כמו כל יפנית וחלקים לא הכי יקרים אבל אשמח לשמוע עוד חוות דעת.

אם יש לך עוד מידע על הרכב אשמח לשמוע מה שחשוב לי זה חיי הסוללה או אם יש זמן כל שהוא שצריך להחליף אותה זה הדבר העיקרי שמדאיג אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על CRZ, שיפרתי CRZ ואני יכול להגיד לך "שזריז" זה מילה מאוד מאוד רחבה. אם כיום אתה נוסע על אקורד קשה לי להאמין שCRZ תרגיש לך זריזה בטירוף. מה שכן הדבר היחיד שאני כן יכול להגיד לך זה שפשוט תלך לראות רכב ותבקש מהבעלים שיבצע לך סיבוב או לחילופין תעשה אתה סיבוב, ותרגיש בעצמך, שכן כל בן אדם והזווית שלו.

המספרים של 0-100 נחמדים בכל זאת מנוע חשמלי אז יש מומנט, אבל בפועל זה מרגיש איטי, שלא נדבר על להאיץ מעבר ל100 קמש.

לגבי אמינות כמו כל יפנית אמינה מאוד, סוללה ? כמו כל סוללה יכולה להחזיק 5-7 או 10 שנים, הכל תלוי בהמון גורמים, מה שכן ברגע שהיא הולכת אז העלות היא גבוה (גבוה יחסית 5-10 אלף), תבדוק אם יש אופציה לסוג של ביטוח/הארכת האחריות בהונדה עצמה.

רצית נראה טוב, חסכוני, אמין, מתקשר ומתנהג בצורה טובה מאוד (בשונה מרכבים אחרים בקטגוריה למשל איביזה וכו), אז זה כן הרכב בשבילך.

מה שכן כמו כל דבר ברגע שיש לך משהו שהוא מעבר לרכב נפוץ (ע"ע סיוויק רגילה), אז העלות בהתאם, שוב לא מספרים בשמים אבל עדיין לא תמיד זמין במלאי וכו, מצד שני זה מחיר שמשלמים שרוצים שמהו שהוא קצת שונה מכל מה שמסתובב פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה עזרת לי מאוד , האקורד שאני נוסע עליה היא 2002 את הכוח שלה היא איבדה כניראה, לא מחפש רכב כמו קופרה, אני רוצה חווית נהיגה היא נראת דווקא שהיא נוסעת לא רע ויש תגובות טובות על השלדה שיושבת טוב על הכביש ומתנהגת טוב, ראיתי סרטון של אחד שעבר את 100 דווקא דיי זריזה לפחות בשבילי.

לגבי הסוללה בדקתי עם נציג הונדה ישראל אמר לי החלפה 7 אלף מקורי ואחריות שנה עד שנתיים זה משהו שאני לוקח בחשבון בשביל שיהיה ראש שקט בגלל זה חוסך גם קצת מעבר לתקציב לכל מיקרה.

שוב תודה על התגובה עזרה לי מאוד אני אקח הכל בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה שאתה את הבחירה שלך כבר עשית, לך על זה אוטו לא רע בכלל. בתור רכב ראשון זאת ממש תיהיה חוויה בשבילך!!!

נהגתי על אחד כזאת, סיוויק היא בטוח לאאאא

אבל מרגישים ממש נחמד ברכב. והיא מסובבת ראשים "לפעמים"

BESTRONG BEbeautiful BEYOU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...