Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג מהעבודה - האם מותר לעסק להשתמש בו?

aldryk
שימו לב! השרשור הזה בן 2114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השרשור הזה הניב דבר טוב :) הלכתי בזעם לסמנכ"ל ודרשתי שאם כבר מסריחים לי את האוטו אני רוצה 2 שטיפות חינם בחודש (פנימי+חיצוני). הוא הסכים. (אין לנו הסדר שטיפות עם חברה כלשהי)

היה שווה! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז ככה,

הרשו לי לחדד

מקום העבודה נמצא כ 55 ק"מ מהבית שלי (40 דקות נסיעה)

לגבי השימוש ברכב - נאמר לי שזה לא קורה כל הזמן, אלא פעם בכמה חודשים (חודשיים שלושה) וכי כולם עושים את הסבב הזה.

ביקשתי לראות את נהלי החברה. ולהלן מה שרשום בהם:

1. במקרים מסויימים יתכן כי רכב חברה הצמוד לעובד מסויים ידרש לשמש את מי מעובדי החברה האחרים לנסיעה בתפקיד במשך שעות הפעילות של החברה. במקרה כזה – באחריות החברה לרשום מי קיבל את הרכב ובאיזה טווח שעות כדי לאפשר שיוך אירועים במידת הצורך (דוחות חניה, קנסות).

(אגב, נאמר לי שבאחריותי לרשום מי לקח את הרכב ומתי)

אני לא ראיתי את המסמך הזה ולא נאמר לי שכך יהיה במעמד חתימת החוזה, אבל זה המצב כרגע.

חמודי, הרכב שלך הוא לאאא רכב חברה צמוד.

אתה משלם עליו? כן, 3500 שח מהברוטו? אז הרכב שלך הוא *** רכב ליסינג דרך מקום העבודה***. אתה מקבל עליו דלק חינם? היית יכול כנראה לקבל במקומו הוצאות נסיעה.

רכב חברה צמוד זה רכב בבעלות החברה או רכב ליסינג שהחברה עצמה משלמת עליו. בנוסף בכל המקרים משלמים צווי מס על רכב צמוד, אבל זה עדיין לא הופך את הרכב שלך לרכב חברה.

אתה חתום על חוזה נוסף מול חברת הליסינג ומקום העבודה. מה כתוב בו? מה הקמ החודשי או השנתי שאתה אמור לעשות?

מה קורה במקרה תאונה? אתה השוכר של הרכב בחוזה. אתה מבצע כאן השכרת משנה למעשה ולא מוגן בשום חוזה. מי שאמור לבצע התעסקויות כאלה בהנחה ומותר זה הגורם המוסמך בחברה. אם אתה בחו''ל, אתה משאיר את הרכב לשימוש מישהו אחר?

נניח שאתה נותן את הרכב, מקבל רכב עם מעיכה מקדימה. העובד שלקח אומר ''החזרתי רכב תקין לחנייה וזה קרה בחניה פה''. אולי הוא צודק, אולי הוא לא. כל עוד הרכב לא נבדק וצולם לפני ולאחר החזרתו, זאת בעיה שהיא בעיקר שלך.

אתה יודע שבמקרה תאונה על רכב, לא תקבל הנחת היעדר תביעות? נניח שאתה קונה רכב נוסף ורוצה לבטח אותו, מבקשים ממך תיעוד שלא היו לרכבים שלך תביעות. אפשר להביא מסמך היעדר תביעות /תאונות מחברת הליסינג. היעדרו מקפיץ את עלות הביטוח. האם תאונה שלא אתה גרמת לה, כיצד תירשם בתיעוד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...