Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות מהירות באיילון צפון וכביש החוף דרום - האם פעילות?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכולם,

רציתי לשאול, האם רצף המצלמות ב:

1. איילון צפון, מחלף חולות-מחלף צומת חולון

2. כביש החוף, שפעים עד הרצליה

מתעדות מהירות נסיעה?

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב לכולם,

רציתי לשאול, האם רצף המצלמות ב:

1. איילון צפון, מחלף חולות-מחלף צומת חולון

2. כביש החוף, שפעים עד הרצליה

מתעדות מהירות נסיעה?

תודה לכולם!

המצלמות באיילון צפון מלבד אחת מתעדות רק נסיעה בנת"צ

יש מצלמה אחת שמצלמת מהירות וממנה צריך להזהר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם אני בחיים לא ראיתי שם אף אחד יורד למהירות המגוחחת של 70 - וגם מעולם לא ראיתי שם פלאש.

(אנחנו מדברים על המצלמה בקוממיות, נכון?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד עובר שמה, והמהירות אוטומטית יורדת ל-80 כי נהגים פוחדים לקבל דו"ח.

לגבי כביש החוף היא אמורה לתעד אנשים שנוסעים בנתיב תח"צ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם אני בחיים לא ראיתי שם אף אחד יורד למהירות המגוחחת של 70 - וגם מעולם לא ראיתי שם פלאש.

(אנחנו מדברים על המצלמה בקוממיות, נכון?)

דווקא שאני נוסע שם כמעט תמיד הנהגים מורידים ל70-80. גם אני נכנע ללחץ של "אולי בכל זאת" למרות שאני בבירור לא רואה שם פסי דריכה. ואם אני לא טועה במצלמות החדשות אין פלאש ככה שזה לא רלוונטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע קבוע עם בחור שעובר את המצלמה באיילון ב 120+, מעולם לא קיבל דוח

בנוסף אין שם פסים על הכביש עד כמה שאני מצליח לראות

למזלנו :lol: הותקנו פסים רק בנתיב השמאלי, כך שהמצלמה לא מופעלת מהנתיבים האחרים וכן המצלמות לא הופעלו ממהירות מעל מה שמותר.

לגבי המצלמה בקוממיות - כולם יורדים שם ל 80-70 ולא ראיתי אנשים שמנסים "לבחון" האם היא מצלמת במהירות גבוהה יותר.

כעת אין מה לבדוק כי יש את ההוראה שלא לשלוח דוחו"ת לנהגים עד שתפתר הסוגיה המשפטית לגבי המצלמות האלה.

מקווה שכולן יפסלו ויעבירו אותן להיות מצלמות רמזור אדום ששם הן יתפסו את "הרוצחים" בפוטנציה שנוסעים באדום ולא את אלה שנוסעים מהר במקומות שאין בהן תאונות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי הוויז, עד לא מזמן הייתה מגבלת המהירות בקוממיות 70 קמ"ש. לפני שבועיים בערך זה השתנה ל 90 קמ"ש.

למזלנו :lol: הותקנו פסים רק בנתיב השמאלי, כך שהמצלמה לא מופעלת מהנתיבים האחרים וכן המצלמות לא הופעלו ממהירות מעל מה שמותר.

לגבי המצלמה בקוממיות - כולם יורדים שם ל 80-70 ולא ראיתי אנשים שמנסים "לבחון" האם היא מצלמת במהירות גבוהה יותר.

כעת אין מה לבדוק כי יש את ההוראה שלא לשלוח דוחו"ת לנהגים עד שתפתר הסוגיה המשפטית לגבי המצלמות האלה.

מקווה שכולן יפסלו ויעבירו אותן להיות מצלמות רמזור אדום ששם הן יתפסו את "הרוצחים" בפוטנציה שנוסעים באדום ולא את אלה שנוסעים מהר במקומות שאין בהן תאונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף להסתכל על התמרור מאשר לסמוך על וייז? נו באמת.

אם יש תמרור של 90, אז זה 90.

אם התמרור של ה 70 נשאר, זה 70.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ ברשותכם.

מישהו יודע מה קורה עם המצלמת מהירות על איילון צפון?

לפי הוויז היא מגבילה ל- 70 קמ"ש 😕 מה שנשמע לי מוזר על כביש בינעירוני מהיר במיוחד עכשיו שאין פקקים.

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמות בצד, בימים האחרונים (במיוחד) השוטרים מתמקמים מתחת לגשרים באיילון (וגם בדרך נמיר/כביש החוף) ומממלזים חופשי על רכבים. קחו זאת לתשומת לבכם.

Sent from my Tricorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.3.2020 בשעה 10:00, SniR89 כתב:

מישהו יודע מה קורה עם המצלמת מהירות על איילון צפון?

לפי הוויז היא מגבילה ל- 70 קמ"ש 😕 מה שנשמע לי מוזר על כביש בינעירוני מהיר במיוחד עכשיו שאין פקקים.

אתה מדבר על המצלמה במחלף קוממיות בת ים?

המקטע הזה לא נחשב מהיר (נראה לי עניין זמני שנמשך שנים) בניגוד למקטע ממול (דרומה) שכן נחשב מהיר אבל מוגבל ל-90 קמ"ש (איפה שלא "נפלו" שלטי ההגבלה).

מנסיון והגיון המצלמה הזאת לא מצלמת עד 90 קמ"ש ואולי יותר אבל אנשים מאטים שם בפתאומיות מה שגורם להאטה משמעותית יותר (ופקקים בעומס) למהירות פחותה מ-70 קמ"ש.

המצלמות על הנתיב השמאלי הן מצלמות אכיפה לנתיב תחבורה ציבורית שהיה שם עד שהפך לנתיב 3+.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן עלייה אני מדבר.

נשמע לי מוזר שמגבילים מהירות של כביש מהיר בינעירוני ל-70 קמ"ש שזו מהירות של כביש עירוני, אבל אני כבר הפסקתי לחפש היגיון בכבישים במדינה הזאת. 

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...