Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על 2 מוצרים-כמחליף לסונקס bsd

שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

לכה של רכב זה סביב 20-30 מיקרון. אתה מהי כמות של לכה מרוססים כדי להגיע לזה? ליטרים ולא 20 מ"ל שרתה מקבל בבקבוקון. במקרה כזה אתה מקבל ביום טוב אולי 0.05 מיקרון. תפסיקו להטעות אנשים ללא ה ו כ ח ו ת.

אני מציע לך להשקיע כמוני במד מיקרונים איכותי (4500 שח') ואז תוכל להוכיח! וחוץ מזה מה הקטע של המיקרונים? ה PW מגן על הציפוי גם עם 0.05 מיקרון - אם ה 5 מפריע לך כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך PW יגיב על ציפויים/אוטמי צבע אחרים? בדקת את נושא הנ"ל?

אגב, ניסיתי ליצור קשר בפייסבוק לרכישת מוצרי KOCH + השארת פלאפון

ללא מענה.

כן, בדקנו במשך שנתיים וה PW נדבק לכל סוג חומר - ווקסים אוטמים ציפויים שונים צבע פלסטיקה מתכת מבריקה ועוד. החיבור הוא קוואלי (החלפת יונים) ולא מכני, לכן שחיקתו קשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עד שכבר תכננתי איך לשים את ידי על הווקס הזה של koch

צץ לי פתאום אוטם צבע חדש של סונקס, והקטע שיש עליו ביקורות טובות בחו"ל

ספריי אנד סיל SONAX XTREME, באתר של סונקס, בכמה מקומות הבנתי שהוא נכנס עכשיו לארץ.

https://www.sonax.co.il/mozrym/(loca...l-SONAX-XTREME

02434000-SONAX-XTREME-Spray-Seal-750ml.png

לא מצאתי שנתנו עליו הבטחות בשמים או תכשיר פלא שבונה מקרון ועוד מקרון וכו' וכו', לפחות ממה שכתוב על הנייר (שכידוע סופג הכל) מדובר כמו עוד המון מוצרים על אוטם צבע נוזלי שמאפשר ישום על משטח רטוב ומעניק עומק לצבע הרכב ומבריק"כמראה" דוחה את המים והלכלוך וזאת תוך שניות לאחר היישום. כלשון יבואני סונקס.

אבל רגע... זה צץ לי פתאום דווקא עכשיו באשכול שנפתח עם שאלה על תחליף לbsd (כרגע אני עדיין נחרץ שתחליף אין לו).

מה אומרים? הרי סילנטים נוזליים יש בשפע וגם מצויינים כמו reload וכו' וכמו bsd גם מוצר זה של סונקס, והרי יש להם שחקן חזק כמו bsd, אז אולי נקבל פה מוצר דומה לו על כל יתרונותיו רק עם יכולת הגנה חזקה (כמו bsd גם טוב) רק ליותר זמן ?

ואולי אני סתם מדמיין

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Car-Lab כתב:
כן, בדקנו במשך שנתיים וה PW נדבק לכל סוג חומר - ווקסים אוטמים ציפויים שונים צבע פלסטיקה מתכת מבריקה ועוד. החיבור הוא קוואלי (החלפת יונים) ולא מכני, לכן שחיקתו קשה יותר.

קפצתי היום לחנות/מחסן שלכם באיזור התעשיה ראש העין. יש שם מבחר מוצרים עשיר

מכל מיני סוגים כולל מטליות טובות. (כמובן לקחתי אחת על הדרך) מומלץ להגיע לשם לכל חובב דיטיילינג. (להכין צ'ק מכובד...)

2093.jpg

מה שמעניין שהתקשרתי אליכם הפלאפון שלי זיהה את המספר (שמור אצלי) מתברר

שאתם החבר'ה הנחמדים מרחוב שרון בתל אביב שקניתי מהם (לפני 6 שנים בערך) מזנרנה

ואת ONR הראשון שלי. כמובן קניתי KOCH PW - אנסה אותו בקרוב.

בכל אופן מקווה שתביאו במהרה גם את מוצרי אופטימום. (ONR)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך להשקיע כמוני במד מיקרונים איכותי (4500 שח') ואז תוכל להוכיח! וחוץ מזה מה הקטע של המיקרונים? ה PW מגן על הציפוי גם עם 0.05 מיקרון - אם ה 5 מפריע לך כל כך.
אז למה לשקר ולהגיד שהוא בונה עד 5 מיקרון?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שיטה ביתית פשוטה לבדיקת פרמטר של כמות החומר הפעיל בתוך חומרי הגנה נוזליים - דיטיילר, ווקסים, רינסלס וכו...

שיפכו כמות מדודה שווה (נניח 30 מ"ג) מכמה חומרים מקבילים שיש לכם בארסנל לתוך כוסות שקופות דומות והניחו לחומרים להתאדות בשמש, אחרי יום או יומיים תבדקו את כמות החומר שנשארה בכוסות, לפי הכמות והסמיכות תוכלו לקבוע את תכולת המוצקים האמיתית של כל חומר וחומר.

פרמטר זה לא בא לקבוע את איכות החומר הפעיל, אלה את הכמות של הפולימרים הפעילים שבתוך החומר (כל השאר מים) מהנסיון 8 מקרים מתוך 10 פרמטר זה מעיד גם על הגנה יעילה יותר של המוצר, עקב עובי השכבה על פני הצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנות דיטיילינג בראש העין? במה מדובר?

אני גר לא רחוק, אשמח לבקר ..

לשאלך בפרטי אענה כאן כדי ששאר החברים ידעו על החנות.

המחסן/חנות נמצאת באזור תעשייה ראש העין. (המלאכה 20 -פלאפון מופיע בפייסבוק)

מה יש שם? מגוון עשיר של KOCH. מנזרנה (פולישים רבים) בעתיד הם מתכוונים להביא את אופטימום. (הלוואי)

לא הייתי שם הרבה זמן כי היו לי עוד כמה דברים לעשות אבל ממה שהצלחתי לראות יש מגוון ממש עשיר של חברות - כולל גלונים גדולים (לא שאלתי עבור מה) וכמה סוגים של מטליות (קניתי אחת) כולל מטלית גדולה לייבוש רכב שלטענתו (הבן של...) הן טובות מאובר המפורסמת.

גן עדן לחובבי דיטיילינג. לשאלתי מתי יהיה אתר מסודר באינטרנט? תשובה: עובדים על זה.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...