Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת ביטוח ללא עבר ביטוחי

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

רציתי לברר עלות ביטוח צד ג' וחובה לרכב שאני מתכנן לקנות. (206+ 2011)

הייתי משתמש בשירות של Car2go בתל-אביב במשך 4-5 שנים, ולכן לא רכשתי בנפרד ביטוח בחברת ביטוח.

יש לי רישיון מ2010.

אני נתקל בהרבה חברות שמסרבות לבטח אותי כי אין לי עבר ביטוחי לטענתם.

מה עליי לעשות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרף הורים / חברים עם וותק או לשלם יקר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרף אותם כבעלים על הרכב וליהנות מהוותק שלהם עד שתצבור וותק משלך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת בעלות והוספת "יד". ואז רושמים גם אותך וגם אותם כבעלי הפוליסה, ואתה מתחיל לצבור וותק ביטוחי. בהנחה האופטימית שלא יהיו תביעות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברת בעלות והוספת "יד". ואז רושמים גם אותך וגם אותם כבעלי הפוליסה, ואתה מתחיל לצבור וותק ביטוחי. בהנחה האופטימית שלא יהיו תביעות.

להעביר מראש את הרכב שאני רוכש על שם אחד מההורים?

אני לא בטוח שזה יעבוד אבל אבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאם אתה יכול להראות העדר תביעות של ההורים [שהרי אתה משתמש גם ברכב שלהם, ואם כאמור לא היו להם תביעות] אז תוכל לקבל מחיר כאילו אתה עם העדר תביעות. בדוק זאת

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שבעת רכישת הביטוח נשאלות שאלות על הנהגים הצפויים לנהוג ברכב, כך שבכל מקרה גילו והותק בנהיגה של פות"ש יכנסו לחישוב הפרמיה.

מבחינת ההורים צריך לשים לב כי אם פות"ש יגיש תביעת ביטוח הרקורד שלהם יפגע, לא כל הורה שש לכך . וגם לא לרישום רכב נוסף על שמו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אין לי מושג איך הגעתם לזה שאני נוסע על הרכב של ההורים. אני בעל רישיון 8 שנים ומעולם לא נסעתי על הרכב של ההורים. פה שום שכרתי ליום יומיים אבל בעיקר הייתי משתמש בשירות Car2go. בערך 4 שנים... לא היה לי שם שום תביעה כזו או אחרת

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון שהועלה הוא לשתף את ההורים בפוליסה על מנת לזכות בוותק שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מעל 3 שנים רשיון? [רשמת שכן]

ב 3 שנים האחרונות יש להורים רכב מבוטח ואשר לא תבעו את הביטוח ובגין זה מגיע להורים אישור העדר תביעות על 3 שנים אחרונות?

לפי שנמסר לי מאחת מחברות הביטוח לפני כחצי שנה, יכול הדבר לשמש בן להורים בפוליסה חדשה שיוציא [מבלי לרשום את הוריך בפוליסת הביטוח שאתה תוציא על שמך] בהנחת העדר תביעות כי [לכאורה לכל הפחות] העדר תביעות להורים כולל את הבן שיש לו רשיון נהיגה לאורך התקופה.

בדוק עם יותר מחברה אחת ועדכן

נסה סוכני ביטוח ו גם את AIG

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מעל 3 שנים רשיון? [רשמת שכן]

ב 3 שנים האחרונות יש להורים רכב מבוטח ואשר לא תבעו את הביטוח ובגין זה מגיע להורים אישור העדר תביעות על 3 שנים אחרונות?

לפי שנמסר לי מאחת מחברות הביטוח לפני כחצי שנה, יכול הדבר לשמש בן להורים בפוליסה חדשה שיוציא [מבלי לרשום את הוריך בפוליסת הביטוח שאתה תוציא על שמך] בהנחת העדר תביעות כי [לכאורה לכל הפחות] העדר תביעות להורים כולל את הבן שיש לו רשיון נהיגה לאורך התקופה.

בדוק עם יותר מחברה אחת ועדכן

נסה סוכני ביטוח ו גם את AIG

יש לי רישיון מ2010.

יש, אבל אני לא ביחסים מעולים איתם ואני מעדיף שלא לערב אותם בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא התייחס פה לחוקרי הביטוח שינפנפו אותו במקרה של תביעה, בגלל שקר פשוט.

תפסיקו לרכוש מקיף.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...