Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמרוק כתחליק לSUV בינוני?

matanya cahana
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתחיל בחיפוש אחר רכב חדש. תקציב סביב 250,000 ש"ח.

דרישת הסף של האישה שיהיה מקום (והרבה). מיני קופר S ירדה מהפרק בשל כך :-(

התחלתי לחפש אחר SUV בינוני (קרי בסגנון של סורנטו, סנה פה וכו') ואלא אם פספסתי משהו כולם חלשות (מבחינתי רכב שמאיץ פחות ל-100 בפחות מ-8.5 שניות ממש לא רלוונטי).

חשבתי אולי על הכיוון של האמרוק, אם כבר גדול והאישה רוצה מקום אז למה לא? את היתרונות של טנדר אני מכיר ממגורים בארה"ב (לי לא היה אחד) אבל את החסרונות לא.

מנוע V6 בריא שפינק רכבים יקרים ממנו, עם תאוצה לא רעה בכלל.

ההתייחסות הספציפית היא לדגם שמיועד למשא משקל נמוך יותר, שלפחות לפי כל כתבי הרכב הופך את הרכב גם לנוח מאוד בנסיעה.

מה דעתכם?

(טנדרים גדולים יותר לא באים בחשבון)

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעמיסה האישה מאחור ? ארונות ? שקי חול ?

לדעתי קח מנוע 3000 v6 דיזל של פולקסווגן . לא חורך רמזורים אבל דיי חזק. טוארג או Q7 sline משומשת תעשה את העבודה. 240+ סוסים באורווה ומגיע ל 100 מתחת ל 8.5 שניות

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. טוארג או Q7 sline משומשת תעשה את העבודה.

בגלל שווי שימוש אני מוגבל לרכב שעלותו כחדש עד 250,000. משומשת יקרה יותר לצערי לא באה בחשבון הודות לאוצר

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל איטית. הבנזין עם צ'יפ יכולה להתאים - אבל יש משהו שאני לא אוהב ב Interior שלו.

השאלה היא אילו חסרונות יש לטנדר שאמור להתנהג טוב על הכביש בהנחה ש7 מקומות אני לא צריך?

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא מבין את הנושאים השאלה. כאילו ואו! באיזה חדות אתה עובר ממיני לטנדר?

אין סוף סיבות שבעולם לא לקנות טנדר אלה אם אתה צריך לעבוד איתו. טנדר זה חוסר בחנייה, טנדר זאת נסיע לא נעימה, זה רכב קופצני שעושה בחילות לילדים מאחורה וגם לשאר היושבים ברכב.

טנדר זאת נסיע שהיא לונה פארק, זה חומרים פשוטים וזולים כמו ברכב מיני ב70K כחדש.

אתה רוצה רכב עם הרבה מקום מאחורה? תקנה איזו SUV, תקנה איזה רכב סטיישן.

אם אתה לא צריך רכב עבודה קשוח שיגרור ויוביל שקי חול מאחורה אין שום סיבה שבעולם שתקנה טנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אילו חסרונות יש לטנדר שאמור להתנהג טוב על הכביש בהנחה ש7 מקומות אני לא צריך?

אני מנסה לענות לך באותה טרמינולוגיה...

תחשוב על סקודיאק עם מושב שלישי מקופל כעל טנדר עם ארגז סגור :lol:

ובנוסף באמארוק תצטרך להתפשר על רמת בטיחות נחותה משמעותית מאד מSUV מודרני ברמות המחירים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא מבין את הנושאים השאלה. כאילו ואו! באיזה חדות אתה עובר ממיני לטנדר?

עברתי ב"חדות" ממיני לSUV (גם זה לא ממש מבחירה), לגבי טנדר אני מנסה להבין אם הוא יכול להתאים לי.. יומו של המיני יגיע.

אין סוף סיבות שבעולם לא לקנות טנדר אלה אם אתה צריך לעבוד איתו. טנדר זה חוסר בחנייה, טנדר זאת נסיע לא נעימה, זה רכב קופצני שעושה בחילות לילדים מאחורה וגם לשאר היושבים ברכב.

טנדר זאת נסיע שהיא לונה פארק, זה חומרים פשוטים וזולים כמו ברכב מיני ב70K כחדש.

אם אתה לא צריך רכב עבודה קשוח שיגרור ויוביל שקי חול מאחורה אין שום סיבה שבעולם שתקנה טנדר.

התיאור שלך זה גם מה שאני מכיר. לא חולק על הלונה פארק. אלא שכפי שכתבתי בהתחלה ובהינתן שהוא נוסע טוב כפי שטוענים כל הכתבים (שאגב, לרוב אני לא ממש מאמין להם, וברור שתהיה נסיעת מבחן קודם לכן) אני נשאר עם משטח העמסה ופוטנציאל לפאן הרבה יותר גבוהה, ומפסיד איכות חומרים ובטיחות.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנדר לא נוסע טוב, תאמין לי, ניסיון של שנים איתם.

אין סיכוי שבעולם שאסכים לסוע בטנדר במקום בנגיד קורולה פשוטה אם אני לא צריך את הטנדר לצרכי עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, יש טנדרים ויש טנדרים. לא מדובר פה בטנדר פיזו 504 או סובארו...

מציע לכם לקרוא ולהכיר קצת יותר את האמרוק לפני שאתם מגיבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הקיצוניות הזאת, בין מיני לבין טנדר יש המון באמצע. אם אתה מחפש ביצועים וכוח בתקציב כזה יחד עם תא נוסעים נעים דווקא משפחתיות גדולות \ מנהלים יכולות להתאים למשל סופרב בגירסת 2.0 ליטר טורבו L&K.

וולבו S60 T5.

יש גם סידרה 3, 330 אבל היא קצת חורגת מ-250 אלף שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנסוע קצת באמארוק, אמנם בסה"כ כמה קילומטרים בשבילי עפר בשטחים חקלאיים ברמה"ג; התרשמתי שזה הטנדר הכי פחות טנדר שנסעתי בו אי פעם. דהר בשבילים כאילו היה בכביש מהיר.

לאחר שאמרתי זאת - אם אין צורך ספציפי מאוד לטנדר, עדיין אני לא רואה שום היגיון בכך. טנדר פתוח מתאים למגוון מוגבל מאוד של משימות. להוביל בארגז אנשים אי אפשר, להשאיר שם ציוד ולנעול את הרכב אי אפשר, אז אפקטיבית לאנשים מן היישוב מדובר ברכב בלי שום תא מטען, רק עם סרח עודף של מטר וחצי בלתי שימושיים מאחור.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מספיק גדול - אבל סובארו פורסטר טורבו נכנסת בתקציב ועומדת במבחן ההאצה שלך.

אתה בטח יודע שהוצגה חדשה בעולם אז ההחלטה בידיך אם להמתין לחדשה או לנסות להוציא מחיר על הנוכחית.

בהצלחה

נ.ב

לא יודע אם תעמוד במבחן האינטריור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...