Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה CX5 החדש - רשמים של 3 חודשים הראשונים

hi1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב, מישהו יודע באיזה אולם תצוגה יש CX5 בצבע אפור? אני רוצה לראות את הצבע לפני התשלום הסופי.

אם אני זוכר נכון אז בחיפה יש.

תתקשר לאולם ותבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הוספנו חיישנים קדמיים ואחוריים.

עלה כמה מאות שקלים בלבד, בשונה מהמחירון הגבוה שמגיע לאלפי שקלים - זה נסגר במהלך מו"מ על הרכב עצמו, לא אחרי הסגירה.

קצת מצחיק שצריך בכלל להוסיף כסף לחישני חניה ברכב שעולה 180k₪!!

זאת בזמן שחלק מן המתחרים מציעים במחירים נמוכים יותר מצלמות היקפיות..

ועדיין אני בהחלט מבין את הבחירה שלך, לדעתי פרט לאבזור הלוקה בחסר (ביחס למתחרים) הוא כרגע הרכב הכי מרשים שיצא לי לבחון בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מישהו יודע באיזה אולם תצוגה יש CX5 בצבע אפור? אני רוצה לראות את הצבע לפני התשלום הסופי.

באשדוד, רכב נסיעת המבחן בצבע אפור עשיר.

MAZDA CX-5 AWD (4x4) 192hp / SkyActive-G 13:1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי לקרוא :)

גם אני הייתי בהתלבטות לCX5 3008 , ועם כמה נקודות ל3008 מראש ,אבל אחרי נסיע של דקה מיד הבנתי שזה לא זה ,ישר ניגשתי לCX5 , וקיבלתי נסיע מידית :) וכמו שחשבתי כך היה , מהנה משודרג בנויי היטב, ולבסוף נרכשה אחת לבנה אבל גרסה בסיס שהיא קצת יותר נוחה ומספקת .

לא ראיתי לנכון לשלם יותר על עוקב פניה חלון שמש וג'אנטים גדולים ,חוץ מזה הרכב מרשים בכל זווית ומבט מחכה כבר שיגיע :)

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באולם התצוגה בת"א היה בצבע אפור.

האמת, ממש התאים לרכב.

הייתי בת"א, רעננה ובשתי הסוכניות בחיפה ולא היה אפור. אם מישהו במקרה צילם אשמח לקבל תמונה.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה נהדרת, הייתי שמח לקרוא אצלך כאחד שנסע עד היום על מאזדה מדור קודם איך אתה מתאר את ההבדל באיכות החומרים בין הדור הנוכחי לעומת מאזדה משנת 2008 שהייתה בבעלותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה נהדרת, הייתי שמח לקרוא אצלך כאחד שנסע עד היום על מאזדה מדור קודם איך אתה מתאר את ההבדל באיכות החומרים בין הדור הנוכחי לעומת מאזדה משנת 2008 שהייתה בבעלותך.

תודה לך.

נתחיל מרגע משעשע שהתרחש בעת אסיפת הרכב מהנציג של מאזדה שהסביר אודות הרכב.

הייתי יחד עם אשתי בקבלת הרכב, הנציג שאל אם דברים שמסביר מובנים לי, אמרתי לו שאני שנים עם מאזדה 3 ואז הוא שאל איזו שנה ואשתי השיבה לו 2008...הנציג לא התאפק מלחייך ואמר שחוץ מהשם לא נותר הרבה דימיון בין המאזדה של אותן השנים לזה של עכשיו.

ופחות או יותר זוהי התשובה לשאלתך, גם אם בעייתי להשוות בין ה-3 ל-cx5, מעבר לעיניין הפער בשנים.

למרות שאני חייב לציין שרמת החומרים גם ב-3 2008 לא הייתה רעה, בתוך תא הנוסעים דבר לא התקלקל/התקלף/התפרק, פרט לבעיה של החלונות מאחור, שהחלו לסבול מבעיות של הורדה עד הסוף.

מעבר לכך אציין שרמת החומרים וההרכבה ברכב הנוכחי פשוט נהדרת, הכל מסביב נראה איכותי, מרגיש מצוין, מעביר תחושה כיפית ונעימה.

מה שכן נותר מה-3 גם בנוכחית, למרות שחל שיפור מהותי גם בכך, זוהי ההנאה מהנהיגה עצמה - כולל היציבות בפניות, שמקנה בטחון ותחושה טובה של נהיגה על רכב שניתן לבטוח בו ולהינות ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...