Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלאי מהיר לצמיגים והמלצה לצמיגים חדשים לפולו 2015

באטרף
שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גודייר אפיגריפ פרפורמנס במידה הזו קניתי השנה והיו מתוצרת גרמניה. צמיג מעולה, לא פחות.

תתקשר ל itire והם יגידו לך מה ארץ הייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, הותקנו שני צמיגי good year תוצרת גרמניה.

היה לי סיפור בפני עצמו עם הפנצ'רייה, ניסו לעקוץ אותי.. גרמו לי לבוא ולשרוף יום שלם בטענה שיש להם את הצמיגים שביקשתי בטלפון כשבסוף לא היה לו אותם, וניסו לדחוף לי את הצמיגים שכן היו לו במלאי.. בסוף באמת הוזמן לי יום אחרי וקיבלתי את מבוקשי.

אה כן ועל הדרך הוא נזכר שהוא צריך להחליף גם את השסתום ולקח לי 25 שקל לגלגל, כבר לא היה לי כוח להתכווח איתו, העיקר שנעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מרתיח הסיפורים האלה. החלאות מהפנצ'ריות, בלי להכליל כמובן כי יש גם לא מעט צדיקים, התרגלו למכור צמיגים סיניים במחיר הזוי של 350-400 ליחידה, טוענים שצמיג ממותג הוא מיותר ויהיה "מן הסתם" יקר יותר, וזה ממש לא מחויב המציאות. אפשר לקנות צמיג סופר איכותי במחיר של הזבל הזה שהוא מנסה לדחוף לנו, אבל אז הוא ירוויח פחות ולכן מתחילים כל מיני קומבינות כמו לומר שהגיעו צמיגים לא תקינים, לא הגיעו, שלם על ווינטיל, לא צריך איזון בצמיג אחורי ושאר קשקושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...