Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Skoda superb

newplayer99
שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, טווח המחירים שלי נא בין 40-50, אני עבדתי מאוד קשה כדי להשיג את הסכום הזה ואני מעוניין לרכוש לי אוטו ראשון -אני נהג חדש.

חשבתי על סקודה סופרב, האוטו לצורך נסיעות עירוניות יומיות לעבודה ולפעמים בסופש בין עירוני ,אני גר בחיפה.

אשמח לחוות דעת בנוגע לאוטו ,סוגי דגמים ,ניסיון אישי שלכם.

תודה רבה

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח לערוך נורמאלי דרך הפלאפון מצטער, תקציב עד 55אלף.

הבנתי שגיר dsg עדיף לא להתקרב ,מה עם האוטומט?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בגלל שחסכת פרוטה לפרוטה ומדובר ברכב ראשון, הייתי מציע לך לשקול רכב קטן יחסית, חדש יחסית, אמין יחסית וזול לקניה ואחזקה (יחסית, כן?)

כמה נוסעים יהיו ברכב? כמה ק"מ ביום / שנה? אוטומט או ידני?

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטומט בסדר,

אבל רק אם תמצא אוטומט שהוא לא DSG. :-D

ולגופו של עניין,

כמו שכתבו לך לא בטוח שזה הרכב לרכב ראשון,

יעזור אם תציין מה חשוב לך ברכב -

נוחות, ביצועים, מרווח, דלק, וכו'.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של המשיבים למעלה לרכב קטן יותר.

הסופרב, גדול וכבד. לדעתי, כנהג חדש עדיף רכב שקל יותר להתנהל איתו, בייחוד בתוך העיר.

כדאי לך לחפש רכב בן 3-4 לאחר שספג את עיקר ירידת הערך.

עריכה אחרונה על ידי shai_ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתרחק כמו מאש.

בחירה גרועה לרכב ראשון שחסכת בשבילו רבות... שילוב של רכב שיקר במקורו ולכן הנתונים שלו יהיו לא טובים בתקציב שלך + גיר dsg שעשוי להיות חור בכיס + סיכוי סביר שיהיה מדובר במנוע 1.8 CDAA שיהיה חור כפול בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף לחברה מעלי. במקום סופרב , קנה מיני פשוטה ואל תשים על האוטו את כל הסכום שתכננת וחסכת. תשאיר לך כסף ל"הפתעות". גם אם הסופרב היה כשמו : רכב מעולה עדיין תשלם יותר בביטוח , תשלם יותר על צמיג שהתבלה או כל חלק אחר. הרבה יותר מפיאט בראבו לדוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך ברכב? למה דווקא סופרב? נוטה להסכים עם טופ גיק מעלי (עריכה: וכל השאר, עד ששלחתי תגובה...:)), אם זה פתוח לדיון.

יכול לספר מנסיוני שחיפשנו אוקטביה למשפחה (מרווחת להפליא לסגמנט) ושיטוט פשוט בפורום הטכני הוריד אותי מהרעיון לחלוטין - אכן, ה-DSG. והבנתי שגם מצמדים "רטובים" לא חפים מעלויות אחזקה גבוהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר צרכים ונוכל לעזור לך:

קילומטראז חודשי ממוצע

ידני/אוטומט

נסיעה לבד/נוסעים נוספים

יש לך תקציב לא רע ואתה יכול לרכוש סופר מיני שתיתן לך את כל מה שאתה צריך ומעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אחלה תתקרב לסופרב, בעיות אמינות מטורפות.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...