Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זמן שיא במכירת רכב. האם היו לכם חוויות דומות?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ קצת, אבל הייתי חייב: סיטרואן C5 (כן זו ההידרו-פנאומטית), בת 11 אבל מטופלת באופן קפדני ועם טסט לעוד חצי שנה (ועם כמה תאונות חזית מבעלים קודמים, גם זה חשוב).

פורסמה בפורום בשלישי בערב, ביד2 ברביעי בערב, נמכרה בשישי בבוקר:shock:. עדיין קצת מוזר לי.

בדיעבד, כנראה שהפורום מאוד עזר - הקונה אמנם הגיע מיד2, אבל כנראה התרשם מאוד לחיוב מהאינפורמציה שהיתה פה.

יש תקווה לבעלי הצרפתיות!

אני שמח שהצלחת למכור מהר ולא "להיתקע" עם רכב בחנייה (אני מניח שהתמורה עליו הייתה נמוכה אז אין לה ממש על רכבך הבא).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע רכב בן 11, מפנק, מטופל ובחינם אפשר להגיד ביחס לתמורה(7 אלף שקל) - במידה ולא נוסעים קילומטראג' גבוה ורוצים רכב קצת מפנק יותר מהכרכרה התורנית במחירים האלה, לגיטימי בהחלט לקחת את ה"סיכון" בתקלות שאולי יגיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק המלכוד של רכבים כאלה: מי שקונה רכב בכמה אלפים, לרוב לא ממש רוצה לשלם עוד כמה אלפים מדי פעם אלא מחפש את הרכב הכי חסכוני שיש, ומי שמחפש רכב מפנק, לרוב מחפש בסכום גבוה יותר כי הרכבים ישנים כל כך, מעבר לתקלות, יש כל מיני דברים קטנים אבל מעצבנים (כל מיני גומיות שנקרעות, כפתורים שעובדים חלקית, קצת קרקושים, דברים כאלו).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוד הקסם הוא התמחור המצויין שלך, לא התפלצנת, מחיר שוק ריאלי, רכב שמור מאוד ואז הן עפות ביומיים ולא ממש משנה אם זה יפני או צוחפתי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק המלכוד של רכבים כאלה: מי שקונה רכב בכמה אלפים, לרוב לא ממש רוצה לשלם עוד כמה אלפים מדי פעם אלא מחפש את הרכב הכי חסכוני שיש, ומי שמחפש רכב מפנק, לרוב מחפש בסכום גבוה יותר כי הרכבים ישנים כל כך, מעבר לתקלות, יש כל מיני דברים קטנים אבל מעצבנים (כל מיני גומיות שנקרעות, כפתורים שעובדים חלקית, קצת קרקושים, דברים כאלו).

לאו דווקא.

אם אני הייתי מחפש בקטגוריה הזאת, והייתי צריך לבחור מאזדה 6 ב-25K(כי האלו ב-20 אלף ומטה ניראות כמו פח זבל או עם החלפת מנוע ושאר סיפורי סבתא) או סי5 ב-7 אלף, בהחלט הייתי הולך על הסיטרואן.

כי מי שקצת מבין עניין, יודע שהרכבים בקטגוריה הזאת הם אף פעם לא שיא האמינות, ומה לעשות , עולה כסף לתחזק אותם, גם אם יש סמל של מאזדה מקדימה.

אז הסיטרואן במקרה הרע תעלה עוד 2000 שקל בשנה תחזוקה לעומת המאזדה? בקטנה. מחיר הקניה (וירידת הערך הנגזרת המחיר הזה) בהחלט שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחזיק רכבי במוו ושומר עליהם מאוד, עוד לא נדרשתי לשים מודעה ביד2 אף פעם.

כל יומיים שמים לי פתקים על החלון, לרוב עם שגיאות כתיב "מוחר" "קמה רוצה אליה?" וכו...

כשאני רואה פתק כתוב יפה ושמו לי אותו כשהרכב חנה בשכונה טובה, אם אני בכיוון של למכור, אני מרים טלפון ולמחרת הרכב כבר אצל רושם הפתק. תמיד במחירון+.

מצד שני, חפשתי ג'יפ של רנגלר. ישבתי על יד2 חודשיים עד שעלתה מודעה של ג'יפ שמור עם ק"מ נמוך שלא נקרע בשטח.

דקה אחרי שהמודעה עלתה התקשרתי לבן אדם ואמרתי שאני יוצא לכיוון שלו.

הוא ענה לי שדקה לפני התקשר מישהו, עשה לו העברת זהב לבנק של 10,000ש"ח מקדמה ויצא לכיוון שלו. פיספסתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמעט עשר שנים מכרתי דייהטסו סיריון 2006 בת שנתיים וחצי יד ראשונה פרטית לאחר כשעתיים וחצי...שעה אחרי העלאת המודעה לאתר יד 2, היו כל כך הרבה טלפונים שנאלצתי להסירה מחמת העומס והחפירות. באותו הערב הגיע איש משפחה צעיר שרצה את המכונית למרות שכבר היה חשוך. הוא שם לי מקדמה, ולמחרת בדק את הרכב וקנה אותו מיד במחיר שנקבתי - מחירון. אני לא גרידי, בדיעבד, אולי יכולתי לבקש גם קצת מעל המחירון, כי הרכב היה שמור ועם ק"מ סביר. מה שהיה אטרקטיבי באותה תקופה הוא שזו הייתה סיריון פרטית מהניילון, בעוד שבאותם ימים (2006 ואילך) היא נעשתה מאד נפוצה בציי רכב וקצת נדיר היה למצוא אחת פרטית ועוד עם ק"מ סביר או נמוך.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...