Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מח גיר הלך באיביזה, כיצד לקבל מהיבואן השתתפות רצון טוב

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה חושב שיבואן אחר היה מתקן גיר אחרי שאחריות מורחבת של 5 שנים פגה? סיכוי נמוך מאוד, ובטח היה מדובר במקרה חריג. לא כמו במקרה הזה שכנראה אחוז גבוה מהרכבים עם הגיר הזה הולך לסבול מהבעיה הזו בשנים הקרובות.

אני לא קונה DSG זו אחלה טענה.

אני לא קונה מיבואן שלא מתקן את הגירים הדפוקים בתוצרת שלו אחרי 5 שנים ותום האחריות זו כבר טענה אחרת.

השאלה אם תוכל למצוא יבואן שיתאים לך עם התנאי הזה. יותר קל לקנות רכב עם גיר שלא מתקלקל כל שני וחמישי.

אני מכיר, יוניון מוטורס.

גם אני דיי התפלאתי כאשר חבר בעבודה אמר לי שהחליפו לו מצמדים בקורולה בת מעל 5 ללא עלות.

במקרה שלו הוא אפילו לא ידע שיש בעיה, פשוט נכנס לטיפול שגרתי ובבדיקה המוסך אמר לו שהמצמדים לא תקינים והם מחליפים אותם ללא עלות.

זה מה שעושה לקוח מרוצה ומעלים בעיה ושומר על מוניטין אמינות חזק.

כנראה שלרכבי VAG בכל מקרה אין מוניטין אמינות גבוה, וגם לצ׳מפיון אין בדיוק מוניטין שרותי גבוה, ולכן אין להם שום צורך לשמר את מה שלא קיים...

עריכה אחרונה על ידי alonjp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ALON - אולי היה RECALL מצמדים לטויוטה והחבר לא ידע? לכן החליפו לו במוסך?

וניסו להרוויח נקודות בזה שאמרו לו שהחליפו לו כמחווה של רצון טוב, לך תדע...

בנוסף, גם בלנדקרוזר יש תקלה יקרה (10-13K) ומעצבנת שחוזרת על עצמה בהמון רכבים. תקלת מזרקים. עשן לבן וחוסר סחיבה.

חלק מקבלים החלפה חינם מהיבואן, חלר מקבלים השתתפות וחלק לא מקבלים כלום. אין מדיניות ברורה.

היו גם שנתונים רבים של בעיית סדקים הדשבורד של הלנדקרוזר. הייתה תביעה ייצוגית בארץ והגיעו לפשרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ALON - אולי היה RECALL מצמדים לטויוטה והחבר לא ידע? לכן החליפו לו במוסך?

וניסו להרוויח נקודות בזה שאמרו לו שהחליפו לו כמחווה של רצון טוב, לך תדע...

בנוסף, גם בלנדקרוזר יש תקלה יקרה (10-13K) ומעצבנת שחוזרת על עצמה בהמון רכבים. תקלת מזרקים. עשן לבן וחוסר סחיבה.

חלק מקבלים החלפה חינם מהיבואן, חלר מקבלים השתתפות וחלק לא מקבלים כלום. אין מדיניות ברורה.

היו גם שנתונים רבים של בעיית סדקים הדשבורד של הלנדקרוזר. הייתה תביעה ייצוגית בארץ והגיעו לפשרה.

אל תיתן לעובדות לבלבל את alongp

לקוחות של צ'מפיון נהנים ממכוניות מצוינות ושרות טוב ברוב המקרים. כשיש יוצאים מהכלל כמובן ששומעים עליהם. לא ראיתי מישהו שיכתוב פוסט באתי קיבלתי שרות חזרתי הביתה כי זה לא מעניין אף אחד. כשיש פאלטות אז זה מקבל כותרות כמו בכל מקרה וכל יבואן. אבל אנשים, בדר"כ כאלה שאין להם ניסיון ורק ניזונים משמועות, אוהבים להצטרף לציד המכשפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגדיר את המכוניות כ"מצויינות" ולהגדיר את הבעיות עם הרכבים האלה כ"יוצאים מהכלל" זה קצת לעקם את המציאות.

המכוניות מצויינות? זה נתון לפרשנות. בכל מקרה זו דעה אישית שלך ובטח לא קביעה נחרצת כמו שהתגובה שלך קובעת. יש המון אנשים שכלל לא יסכימו איתך בנושא הזה. אישית לא יכול לחוות יותר מדי דעה על המכוניות של VAG, כי חוץ מפאסאט אחת שהייתה בבעלות המשפחה שלי מזמן אין לי יותר מדי נסיון.

מה שכן לא הייתי רוכש רכב של VAG עם הגיר המדובר בשום מקרה.

לגבי שמועות. יש בעיה עם הגיר הזה. אולי כבר אפשר להגדיר את הבעיה כטיפול יקר כמו שמישהו כתב, אבל גם טיפול יקר מאוד ובלתי נמנע ברכב עממי הוא בעיה. אני לא מצפה לשום דבר מהיבואן. הייתה אחריות של 5 שנים והיא פגה. אני כן מצפה למשהו מהיצרן. מבחינתי הוא צריך לעמוד מאחורי התוצרת שלו. זה יכול להיות בדמות הרחבת אחריות ל-10 שנים על רכיבים ספציפיים בגיר הזה כמו אותו מוח גיר. זה יכול להיות בדמות הנחה ניכרת על החלקים בטיפול בגיר הזה.

אם הייתי פותח השרשור הייתי מקצה את רוב המאמצים שלי מול היצרן באם היבואן לא מוכן לקחת אחריות. אם זה לא עוזר הייתי מתקן את הרכב במכון גירים ומעיף אותו לאלף עזאזל.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיתן לעובדות לבלבל את alongp

לקוחות של צ'מפיון נהנים ממכוניות מצוינות ושרות טוב ברוב המקרים. כשיש יוצאים מהכלל כמובן ששומעים עליהם. לא ראיתי מישהו שיכתוב פוסט באתי קיבלתי שרות חזרתי הביתה כי זה לא מעניין אף אחד. כשיש פאלטות אז זה מקבל כותרות כמו בכל מקרה וכל יבואן. אבל אנשים, בדר"כ כאלה שאין להם ניסיון ורק ניזונים משמועות, אוהבים להצטרף לציד המכשפות.

צודק. הכל שמועות ואנשים משועממים מחפשים להצטרף לציד מכשפות. פשוט כי משעמם בחיים.

אני שומע על הדברים האלה לא רק מהפורום, אלא גם מחברים קרובים. אצל רובם מדובר ברכבים צמודים ממקום העבודה, אז תקלות על הקטן שלהם. מה נחשב לנסיון בעיניך? אני צריך לחוות על בשרי את הרולטה הרוסית הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן עשה RECALL ל 2.6 מיליון מכוניות. איך אפשר לטעון שהבעיה לא קיימת?

אגב,בהתחלה חשבו שהחלפת השמן מסינטטי ללא סינטטי יפתור את הבעיה.

הדעה הרווחת אצל האמריקאים למשל זה שבכל רמזור כדאי להכניס לניוטרל ולהחליף שמן כל 20K ולא כל 60K לפי הוראות היצרן.

בנוסף, 99% מהאמריקאים קונים אחריות מורחבת על הגיר כל זמן שהרכב אצלם כי הם יודעים שהסיכון גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן עשה RECALL ל 2.6 מיליון מכוניות. איך אפשר לטעון שהבעיה לא קיימת?

אגב,בהתחלה חשבו שהחלפת השמן מסינטטי ללא סינטטי יפתור את הבעיה.

לדעתי אתה מתבלבל עם הגיר הרטוב

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה מתבלבל עם הגיר הרטוב

במהלך השנים הייצרן פירסם מספר TSB לתיקון והסברים על בעיות נפוצות שהופיעו בתיבה מסוג DSG 7. אחד השינויים שהייצרן הכניס הינו החלפת של שמן סינטטי לשמן מינרלי ללא תוספים קורזיבים שגרמו להרס צמת החשנל הטבולה בשמן הגיר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. הכל שמועות ואנשים משועממים מחפשים להצטרף לציד מכשפות. פשוט כי משעמם בחיים.

אני שומע על הדברים האלה לא רק מהפורום, אלא גם מחברים קרובים. אצל רובם מדובר ברכבים צמודים ממקום העבודה, אז תקלות על הקטן שלהם. מה נחשב לנסיון בעיניך? אני צריך לחוות על בשרי את הרולטה הרוסית הזאת?

כן, יש פה אלמנט של משועממים ציידי מכשפות. זה בא לידי ביטוי, למשל, בביטוי "רולטה רוסית". רולטה רוסית מתאר מצב בו אתה מהמר על חייך.

כך שאתה לגמרי מדגים את הנטייה לצאת לגמרי מפרופורציה.

מכיוון שהמכירות לא נעצרות ושוק היד 2 לא התבטל לרכבים הללו, מסתבר שהצרה אולי צרה, אבל לא כזו נוראה. סתם משהו שמתומחר במחיר הרכב כמשומש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש פה אלמנט של משועממים ציידי מכשפות. זה בא לידי ביטוי, למשל, בביטוי "רולטה רוסית". רולטה רוסית מתאר מצב בו אתה מהמר על חייך.

כך שאתה לגמרי מדגים את הנטייה לצאת לגמרי מפרופורציה.

מכיוון שהמכירות לא נעצרות ושוק היד 2 לא התבטל לרכבים הללו, מסתבר שהצרה אולי צרה, אבל לא כזו נוראה. סתם משהו שמתומחר במחיר הרכב כמשומש.

כנראה שלא הבנת אותי. רולטה רוסית מתארת מצב בו או שאתה נפגע, או שלא. הימור. ברור שלא התכוונתי לאקדח טעון המכוון לרקה.

גם אם זאת צרה קיימת, אבל לא נוראית, היא עדיין שם. קיים פה סוג של הימור, ועל זה לדעתי אין ויכוח. אם מישהו מוכן לקחת את ההימור הזה, זכותו המלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנת אותי. רולטה רוסית מתארת מצב בו או שאתה נפגע, או שלא. הימור. ברור שלא התכוונתי לאקדח טעון המכוון לרקה.

גם אם זאת צרה קיימת, אבל לא נוראית, היא עדיין שם. קיים פה סוג של הימור, ועל זה לדעתי אין ויכוח. אם מישהו מוכן לקחת את ההימור הזה, זכותו המלאה.

רולטה מתאר מצב בו אתה מפסיד כסף או לא, תלוי במזל.

רולטה רוסית משחקים עם אקדח.

אתה אפילו משתמש בביטוי "על בשרי", מטאפורה נוספת של נזק פיסי ממשי.

בסה"כ מדובר על עניין של סיכון/סיכוי כספי. זה כל, שמשקללים למחיר הקנייה.

ברור שאם אתה קונה משומשת ב-40 אלף, וצריך לשלם חמישייה על תיקון, זה יותר משמעותי, יחסית, מאשר אם זו עלות על רכב שקנית ב-180 אלף, והחזקת אותו 5 שנים ברשותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שהפריע לך זה הניסוח בסך הכל. אוקיי.

"על בשרי" מתייחס לזה שהגבתי לו, שטוען שאנשים חסרי נסיון מנהלים ציד מכשפות. הכוונה שלא צריך להיות זה שנפגע אישית כי לדעת שיש בעיה. אגב, עם המושג "ציד מכשפות" אין לך בעיה? זה מתייחס בכלל לרדיפה אחר אנשים הנאשמים בכישוף, ולא לתיבות הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציד מכשפות זו גם הגזמה, כמו כל ההתייחסות. אין כאן ציד מכשפות, אף אחד לא חווה את הבעיה "על בשרו"... אלו ביטויים שמראים התייחסות אמוציונלית לא פרופורציונאלית לעלות פיננסית קצת גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...