Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מח גיר הלך באיביזה, כיצד לקבל מהיבואן השתתפות רצון טוב

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיבלת עזרה מ zvit שמצא לך מכון שמשפץ עם 5 חודשים אחריות ב 2800 שח +מ.ע.מ.

לא ברור איזה עזרה אתה מבקש. (הרכב לא שלך אפילו).

כל ההודעות אחרי ההודעה של ZVIT הן סתם מיחזור של כל שרשורי ה DSG האין סופיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 5 לגיטימי לחלוטין שישפץ במכון גירים ולא בחברה. ברכב שלך עם נתונים זהים היית רץ להחליף חלק חדש בחברה? ו 5 חודשים אחריות זה מצוין. אם יש בעיה מספיק שבוע על מנת לגלותה.

ברור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת עזרה מ zvit שמצא לך מכון שמשפץ עם 5 חודשים אחריות ב 2800 שח +מ.ע.מ.

לא ברור איזה עזרה אתה מבקש. (הרכב לא שלך אפילו).

כל ההודעות אחרי ההודעה של ZVIT הן סתם מיחזור של כל שרשורי ה DSG האין סופיים.

את העזרה שאני מבקש ניתן למצוא בכותרת.

לאחר ההודעה של zvit התעניינתי האם למשהו יש נסיון עם שיפוץ שכזה, כי מדובר בחלק שגם ככה האמינות שלו בעייתית, וחוץ מהעסק המדובר לא ראיתי שמשהו מספיק אמיץ לשפץ אותו. נתת לי קישור להחלפת מצמדים. הודיתי לך... שחרר.

אני מבין שאתה חובב את המותג ועמדתך ברורה. אחרי שתשפץ מחשב גיר אצל בעל העסק שנמצא במרכז הדיון, אני אשמח לשמוע רשמים.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופסה השחורה המפחידה הזו "מכטרוניק"

יותר פשוטה ממוח של גיר אוטומטי מודרני, זה לא מדע טילים.

בחו"ל משפצים אותם ואפילו יש כאלו משופצים באיביי.

לו אני במקום החבר שלך הייתי הולך על האופציה הזו ללא היסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן 5 לגיטימי לחלוטין שישפץ במכון גירים ולא בחברה. ברכב שלך עם נתונים זהים היית רץ להחליף חלק חדש בחברה? ו 5 חודשים אחריות זה מצוין. אם יש בעיה מספיק שבוע על מנת לגלותה.

להבנתי הבעיות בגיר נובעות משחיקה מוגברת בעצירות וזחילות בפקקים. לכן 5 חודשים אחריות אינם פתרון נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, כל אלו שמגיבים הפוך פשוט לא חוו על בשרם את התקלה, כשיחוו דעותיהם השתנו, זה לא נגמר מקצועי ב2800 שקל, תשאלו את רון ותראו שהסכום גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שהפוקוס נקברה תוך שנתיים ומכוניו עם DSG ממשיכות להמכר כמו לחמניות, גם אחרי תביעה ייצוגית.

מה שאומר שהבעיה לא כזו קשה כמו שחושבים.

הפוקוס הייתה נפוצה מאוד בליסינג, כמות גדולה מאוד של רכבים עם הגיר הדפוק עלו לכביש בזמן קצר מאוד. זה יצר באז עצום. אני גם חושב שהפוקוס המדוברת הייתה אחד הרכבים הכי נמכרים באותם שנים אם לא הכי נמכר.

בנוסף VAG נתנו אחלה אקמול בדמות הרחבת אחריות ל-5 שנים.

כן סיכוי לא רע גם שהמצב בפוקוס הרבה יותר גרוע, אין זה אומר שהמצב אצל VAG הוא טוב, לכל רצפה יש מרתף.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת האחת הסיבות שלקחתי וואגית ידנית,פחות כאב ראש אחד.

בכל אופן אם כבר פנית לתקשורת במקביל הייתי שולך באופן פרטי מייל לוואג ומסביר להם את המב, אם הרכב באמת לא עבר החלפות של חלקי גיר בחייו(מפתיעה קצת) אז יתכן שוואג העולמית תשלח איזו הוראה עבור השתתפות עצמית מופחתת, צ'מפיון בארץ מחפשים בדרך כלל לנפנף.

ולכל אלה שיתנפלו ויגידו אין אחריות תוכאל את זה ותשלם,זה לא הוגן ולא מיצג את וואג טוב,בזמן שאיביזה 2012 עולה בלחץ 40 אלף מגוחך לשלם חמישית עלות מהרכב על תיקון גיר שיש מצב גם ימות שוב אחרי שנה/שנתיים( הימורי וואג), לדעתי כל מה שקשור לנושא גירים של וואג הם צריכים לתמוך אפילו בקצת כדי שהלקוח ירגיש שלא זורקים אותו לקרשים(ואגב בחול בדרך כלל היבואן לא זורק אותך לקרשים גם עם הרכב בן 8 שנים) כמצב בארץ קיים גם בדלק מוטורס(מאזדה BMW) שתמיד בא לטובת הצרכן ועוזר המאזדה שלי מ2010 הוחלף בא מלא דברים ברצון טוב(ריקולים שהבאתי להם של ארהב בכלל והם התיחסו אליהם באילו זה מוכר בארץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק משופץ על ידי בית עסק עם מוניטין לא ידוע (עדיין לא פגשתי לקוח אחד שלהם)

עם אחריות ל5 חודשים בלבד.

אם כבר עובדות אז עובדות מלאות, לא חצאי מידע..

זה פשוט מאוד , שיתקן במחיר הזול הזה וימכור את הרכב ! ראינו לא פעם ולא פעמיים שגם החלפה מהיבואן לא תמיד סוגרת את הפינה ואחרי מספר ק"מ נוסף זה שוב חוזר , ככה שעדיף לתקן איפה שהכי זול ולהעיף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי סרטון שמסביר את הכשל

יש כאלה שמשפצים ונותנים אחריות גדולה יותר מ 5 חודשים כמו בארץ

אם בגרמניה יש מי שלוקח את היחידה ומשפץ ונותן לך 24 חודשים אחריות מדוע לא כאן?

http://www.ebay.de/itm/VOLKSWAGEN-SCIROCCO-1-4-TSI-2008-2015-DSG-DQ200-GETRIEBESTEUERGERAT-REPARATUR/263279085130?hash=item3d4ca8064a:g:omcAAOSw~ZBZwM6I

השוק בסין מלא בכלי רכב עם dsg7 - קיבלו 10 שנים אחריות בניגוד ל 5 אצלנו ואפשר למצוא

כבר הרבה מערכות - הן יחידות בקרה ושסתומים והן מצמדים משופצות או חדשות במחירים מאד נמוכים.

השוק שלהם מלא בזה

למשל

https://www.ebay.com/itm/DSG-DQ200-0AM-Transmission-Valve-Body-And-Control-Unit-Fit-Audi-VW-Skoda-7speed/262946977429?hash=item3d38dc7695:g:U8gAAOSwaEhZJ~Ou&vxp=mtr

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם:

מדוע אנחנו שומעים יותר על בעיות DSG7 בסיאט ובסקודה ופחות באאודי?

האם זה כי באאודי אין DSG7 או שפשוט לבעלי אאודי קל יותר להוציא 7000ש"ח והם לא עושים מזה סיפור?

או אולי בכלל יש סיבה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...