Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מח גיר הלך באיביזה, כיצד לקבל מהיבואן השתתפות רצון טוב

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 2326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 182
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עד כמה שידוע לי לא בוצע

רק רכבים שמועד יצורם הוא עד מאי 2011 זכאים להחלפת מוח גיר במסגרת ה"קמפיין", אם הרכב עומד בתנאים ולא בוצעה החלפת מח גיר דרך ה"קמפיין", אז שבעל הרכב ידרוש החלפה במסגרת ה"קמפיין", בד"כ סיכוי נמוך מאוד שרכבים שמטופלים במורשה יפספסו את ה"קמפיין".

בהצלחה.

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלנו תשובה מהנציגה של צ'מפיון בפורום,

התשובה הייתה "המוסך עשה כל מה שנדרש, התשובה של המוסך היא התשובה הסופית".

בעל הרכב יוציא הסטוריית טיפולים מפורטת ויבדוק מה הסיפור עם הקמפיין המדובר. על פי the marker הקמפיין הוא לרכבים עד מאי 2011, כלומר הרכב הנ"ל לא עומד בתנאים.

אם גם משם לא תבוא הישועה, נפנה לכלי תקשורת המוניים יותר.. כרגע ערוץ 10 הביעו התעניינות

תודה לעוזרים

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כלי תקשורת המוניים, קבל את ההיסטוריה, קרא היטב את פסק הדין ואז פנה:

1. ליצרן

2. ליבואן במכתב מסודר, נטול אמוציות, אסרטיבי- לא תקיף.

מכאן, המשך בהתאמה ובאופן מבוקר דרדור אמצעים ככל שנדרש.

על הדרך, בדוק עם מוסך רון עלויות.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כלי תקשורת המוניים, קבל את ההיסטוריה, קרא היטב את פסק הדין

עד כמה שאני מבין, פסק הדין תקף אך ורק לרכבים שיוצרו עד מאי 2011.

כלומר לא תקף לרכב המדובר.

הלא כן?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק מתי הרכב יוצר. אנחנו יודעים שעלה על הכביש בפבואר 2012, אבל ברור שיוצר קודם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שדיסקו כתב אתמול, אם הרכב כבר לא באחריות (מורחבת), אין ממש מה לעשות עם זה חוץ מאשר מחווה של רצון טוב מצד היבואן. רצון טוב זה משהו שיש אותו או שאין אותו, ובמקרה הנ"ל נראה שאין. באיזה טיעון תפנה לכלי תקשורת? שהיבואן מסרב לתקן? פרסום שלילי בטוח לא יגרום ליבואן לבוא לקראתך. מבין את התסכול שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה טיעון תפנה לכלי תקשורת? שהיבואן מסרב לתקן? פרסום שלילי בטוח לא יגרום ליבואן לבוא לקראתך. מבין את התסכול שלך.

מצד אחד אתה צודק,

מצד שני ישנן מדינות בעולם שבהן היצרן נותן 10 שנים אחריות על אותו גיר.

אולי הגיע הזמן להביא את העניין לידיעת הציבור הרחב, ולא רק גולשי הפורום.

אולי ברגע שהשמועה ברחוב תשתנה מ"איביזה זה אחלה אוטו" ל"איביזה? תתרחק, הגיר ידפק לך מיד עם תום האחריות"

אז גם פה דברים יראו אחרת.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שקונה את הרכב הזה עם הגיר הדפוק הזה לא יכול לבוא בטענות אחרי 5 שנים באם אף אחד לא רוצה לתקן לו את הרכב בחינם/50%/תשלום רק על העבודה.

אני מבין שהוא לא ידע על הבעיה כשהוא קנה את הרכב, אבל זו אבולוציה. אני לא רומז שהוא טיפש אלה לאבולוציה של הרכב הזה.

אחרי שחבר שלך ישלם את אותם 7000 שקלים הוא ידע לא להתקרב לתוצרת הזו, וגם כל המעגלים הראשונים והשניים שלו ישמעו על זה וידעו לא להתקרב לתוצרת הזו, וככה נכחד דגם/מותג מהעולם.

ראה ערך פורד פוקוס.

הצעדים שאתה מתאר אולי יאיצו את האבולוציה הזו, אבל אני לא חושב שהם ישנו משהו בגישת היבואן כי הוא במלכוד ואולי אפילו להפך. עם הזמן כמות האנשים עם הבעיה הזו תתפח כי יותר ויותר רכבים עם הגיר הזה התפגרו, לכן הענות למקרה אחד ועוד אחד מפורסם תפתח פה פתח לעוד מאות או אלפי מקרים אחרים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שיש הרבה מוצרים שבחו"ל מקבלים אחריות לכל החיים (LIFETIME WARRANTY) וכשהם מגיעים לארץ, פתאום האחריות לזמן מוגבל.

למשל בולמים של בילשטיין מגרמניה

סטים של כלי עבודה מתוצרת ארה"ב

אולרים ומולטי אולרים מחברות טובות

ועוד....

חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שקונה את הרכב הזה עם הגיר הדפוק הזה לא יכול לבוא בטענות אחרי 5 שנים באם אף אחד לא רוצה לתקן לו את הרכב בחינם/50%/תשלום רק על העבודה.

אני מבין שהוא לא ידע על הבעיה כשהוא קנה את הרכב, אבל זו אבולוציה. אני לא רומז שהוא טיפש אלה לאבולוציה של הרכב הזה.

אחרי שחבר שלך ישלם את אותם 7000 שקלים הוא ידע לא להתקרב לתוצרת הזו, וגם כל המעגלים הראשונים והשניים שלו ישמעו על זה וידעו לא להתקרב לתוצרת הזו, וככה נכחד דגם/מותג מהעולם.

ראה ערך פורד פוקוס.

הצעדים שאתה מתאר אולי יאיצו את האבולוציה הזו, אבל אני לא חושב שהם ישנו משהו בגישת היבואן כי הוא במלכוד ואולי אפילו להפך. עם הזמן כמות האנשים עם הבעיה הזו תתפח כי יותר ויותר רכבים עם הגיר הזה התפגרו, לכן הענות למקרה אחד ועוד אחד מפורסם תפתח פה פתח לעוד מאות או אלפי מקרים אחרים.

רק שהפוקוס נקברה תוך שנתיים ומכוניו עם DSG ממשיכות להמכר כמו לחמניות, גם אחרי תביעה ייצוגית.

מה שאומר שהבעיה לא כזו קשה כמו שחושבים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שהפוקוס נקברה תוך שנתיים ומכוניו עם DSG ממשיכות להמכר כמו לחמניות, גם אחרי תביעה ייצוגית.

מה שאומר שהבעיה לא כזו קשה כמו שחושבים.

זה רק אומר שהפורד היה רכב פושר גם ללא בעיות הגיר כך שכאשר התגלו הבעיות הלקוחות נטשו בלי בעיות לטובת המתחרים.

לעומת זאת במצב של VAG הלקוחות מעדיפים/מוכנים לסבול את הגיר כי סה"כ הרכבים עצמם אטרקטיביים (כל אחד בדרכו הוא) ואולי גם להתנחם בתאוריה ש"לי זה לא יקרה", או בכל ההצהרות שהיו בעיתונות (וגם לא מעט בפורום הזה) שהבעיות נפתרו והכל יופי טופי...

הצהרות שלא זכור לי שהיו לפורד, והתגלו כלא נכונות לגבי VAG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...