Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיווי על חום מנוע שגוי בפיג'ו 206

yoadfe
שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אייל, מצאתי עכשיו בפירוקיה לוח שעונים ב458 ש"ח. אני אנסה להוציא ממנו את המחוג ופשוט להעביר אל הלוח שלי. במידה וזה לא יצלח אנסה להדביק את המחוג(פיתרון פחות טוב)

הייתי מחליף לגמרי את הלוח אבל לא בא לי להיות עם קילומטראז לא אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אייל, אם יש פטנט אז הוא סמוי מהעין. את הישן הוצאתי פשוט במשיכה. על פניו אני לא רואה על המחוג משהו מיוחד. השאלה מה עדיף למשוך בכוח ולהסתכן בהחרבת מחוג נוסף או למסור את הלוח לכיול קילומטראז? הקילומטראז הנכון מופיע לי על רישיון הרכב וגם במחשב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוצאה של המחוג היא במשיכה. אין פטנט מיוחד להוציא אותו.

במידה והק"מ בלוח החליפי נמוך יותר מהק"מ אצלך ברכב אין צורך לבצע עדכון. הלוח יקח את הק"מ מהמחשב בודי (נקרא bsi).

במידה והק"מ בלוח החליפי גבוה יותר ממה שיש כרגע אז המחשב בודי (bsi) יתעדכן לפי הק"מ החדש ואז תצטרך לבצע עדכון לק"מ.

שים לב לנושא לפני שאתה מחבר את הלוח שעונים החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מהפירוקיה, החלפתי את המחוג ובינתיים נראה שהכל תקין. החלטתי לא להחליף את כל היחידה בהתאם לעצות שניתנו כאן(ע"מ שהמחשב שלי לא ימשוך קילומטראז' גבוה ממה שבאמת הרכב עשה)מצרף תמונה.

שיחקתם אותה. תודה על העזרה שוב.12.10.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...