Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

EliC25

פוסטים מומלצים

לא פירקתי נאבה.

זווית היגוי נקבעת לפי המרחקים של זרועות ההיגוי, מאחר והזרועות נשארו סגורות באותו מיקום, אין סיבה שזה ישתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 375
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 15 שעות, Adamm כתב:

אין פה משהו מיוחד מאיזו סיטראון ג'אמפי לדוגמא

בבקשה בבקשה אל תכתוב דברים כאלו - אני רגיש! זה עושה לי פיק ברכיים השילוב של מותג צוחפתי כלשהוא ו"משהוא מיוחד" 

לא יודע למה אני כותב את זה, אולי אני פולני או משהו כזה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.6.2020 בשעה 23:40, Adamm כתב:

פירקת נאבות וגם את המסרק מהגשר, בטוח שמשהו לא חזר לאותו המיקום רק שאתה לא מרגיש בזה עכשיו, לשיקולך.

בוצע כיוון פרונט, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעריץ אותך על העבודה הזאת.

תמיד קינאתי בכל האנשים פה שמטפלים ברכב שלהם בעצמם או עושים פרויקטים ארוכי טווח, אבל להחליף קלאץ בבית זה עדיין לא ראיתי.

מוריד את הכובע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, shachar187 כתב:

אבל להחליף קלאץ בבית זה עדיין לא ראיתי

אתה לא עוקב מספיק, זו לא פעם ראשונה לא שניה ולא שלישית... :) אבל מודה שבגטס זה קצת יותר קל מפה, רק קצת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד 👍
נראה שעשיתם יופי של עבודה.
כשמדובר בחובב רכב עם ידיים טובות - בכל עבודה שאתה עושה בעצמך ולעצמך, אתה תעשה את הכי טוב, "לפי הספר", כן - אני מודה שבמקרים לא מעטים זה יכול להיות יותר מקצועי אפילו ממוסך שזו עבודתו.

אני בחיים לא יוריד גיר בבית כשהאוטו על בוקים, מהסיבה הפשוטה שזה יעלה לי בקלות בעוד יום-יומיים במיטה עם כאבים בכל הגוף - במקרה הטוב.
מעדיף ללכת לעבוד בזמן הזה, לעשות כסף, ולשלם למישהו עם ליפט (מוסך ?) שיעשה את זה.
בפעמיים שעשיתי קלאץ' בברלינגו (שזה הרבה יותר קל מאצלך...) השתמשתי בשירות בתשלום של קולגה עבור אותה עבודה (והייתי רוב הזמן לידו, בעיקר לתמיכה מורלית ופיקוח שהכל נעשה כמו שאני אוהב).

אם היה לי ליפט בבית, כבר הייתי חושב\מדבר אחרת - אבל על בוקים ? להוריד גיר ? לא בשבילי :-) 

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שזה בוקים בגובה של ישיבה, לא בגובה של שכיבה.. :) ועם 3 אנשים ההורדת גיר היה החלק הכי פחות קשה האמת... הוא לא כזה כבד, מושיבים אותו על בלוקים של עץ במרחק של 10 סמ ועובדים על המנוע בכיף.

אגב, אני לא מרוויח מספיק כדי להגיד שאני אעבוד X שעות וזה יכסה לי את העלות של העבודה, זה אולי נכון לאנשים ששעת עבודה שלהם שווה לפחות 150 שקל (נטו).

בתאריך 21.6.2020 בשעה 14:36, EliC25 כתב:

הפיג'ו הניעה ונסעה מעט וקיבלה טיפול כולל למערכת קירור

אגב, מי שלא התעדכן מוזמן לשרשור שבחתימה שלי. הפיג'ו הגיעה הביתה בנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום שלי היה מוסך ביתי כזה שאפשר לשים בו ליפט מספריים .

Mini Hydraulic Home Garage Lift for Cars - Yantai Luxmain Car Lift ...  Best Car Lifts For Home Garage: Turn Your Residence Into A Garage ...

Best portable Home Garage Lift - Yantai Luxmain Car Lift Co., Ltd.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדלקתי ,  מתחיל לחפש ברצינות 😊

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, EliC25 כתב:

קח בחשבון שזה בוקים בגובה של ישיבה, לא בגובה של שכיבה.. :) ועם 3 אנשים ההורדת גיר היה החלק הכי פחות קשה האמת... הוא לא כזה כבד, מושיבים אותו על בלוקים של עץ במרחק של 10 סמ ועובדים על המנוע בכיף.

אגב, אני לא מרוויח מספיק כדי להגיד שאני אעבוד X שעות וזה יכסה לי את העלות של העבודה, זה אולי נכון לאנשים ששעת עבודה שלהם שווה לפחות 150 שקל (נטו).

אגב, מי שלא התעדכן מוזמן לשרשור שבחתימה שלי. הפיג'ו הגיעה הביתה בנסיעה.

תחשב בפנים את השעות שאתה שורף על ההחלפה במקום לשים את האוטו במוסך ולקחת מונית לעבודה והסכום הזה יירד לחצי.

גם הייתם 3 אנשים,איפה השעות עבודה שלהם?

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, halperin96 כתב:

תחשב בפנים את השעות שאתה שורף על ההחלפה במקום לשים את האוטו במוסך ולקחת מונית לעבודה והסכום הזה יירד לחצי.

הכוונה של איציק הייתה במקום להוציא X שעות על לעבוד על הרכב, להוציא X שעות בעבודה שלי (שזו מכונאות בכל מקרה...)

קודם כל לא בכל עבודה אפשר 'להעמיס' שעות גם בזמנך הפנוי.

דבר שני, לנסוע למוסך לשרוף זמן ולקחת מונית לעבודה זה גם כסף. מה איתו?

והאנשים הם חברים, כשם שנתנו לי מזמנם אני אגמול להם בעתיד או שגמלתי בעבר בצורות אחרות, זה שווה הרבה יותר מכסף.

כמובן שהעבודה בעיקר נעשית לשם העבודה, התחביב, ולא החסכון הכלכלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, halperin96 כתב:

עשיתי המון עבודות שלקחו לי פי 4 זמן ממה שלוקח למוסך. לא הכל מסתכם בלחסוך עוד כמה שקלים. ראשית כל, בכל עבודה אתה רוכש ניסיון שהערך שלו (לא הכספי, אלא הערך שלו עבורך) הוא גבוה מאוד, ושנית אתה עושה את זה כי אתה יכול ואתה רוצה. יש בזה המון סיפוק. 

תפסיקו למדוד הכל בכסף, כמה חסכת וכמה בזבזת זה לא העניין. 

• רעיון טוב! 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלום שלי היה מוסך ביתי כזה שאפשר לשים בו ליפט מספריים .

4b5da50c58sujljv.jpg  https%3A%2F%2Fimages-na.ssl-images-amazon.com%2Fimages%2FI%2F41j6pcxGLeL.jpg?auto=compress%2Cformat&ixlib=js-1.4.1&s=f57727a5be506200c6e20ef2f4cd69bd
 7979055334cyoyt2.jpg
זה ליפט נמוך מאוד. אמנם הוא מקצר את הזמן שלוקח להרים את הרכב, אבל מבחינת העבודה עצמה הוא לא מקדם אותך בהרבה יותר מבוקים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Buki כתב:

עשיתי המון עבודות שלקחו לי פי 4 זמן ממה שלוקח למוסך. לא הכל מסתכם בלחסוך עוד כמה שקלים. ראשית כל, בכל עבודה אתה רוכש ניסיון שהערך שלו (לא הכספי, אלא הערך שלו עבורך) הוא גבוה מאוד, ושנית אתה עושה את זה כי אתה יכול ואתה רוצה. יש בזה המון סיפוק. 

תפסיקו למדוד הכל בכסף, כמה חסכת וכמה בזבזת זה לא העניין. 

הוא טען שהיה פה חסכון.

רק אמרתי שאם אתה מתמחר עבודה של שלושה אנשים וזמן שהלך על זה יש מצב שמוסך זול יותר.

אין שום בעיה עם תחביב,אבל אין צורך לנסות לתת לו צידוקים כלכליים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון ולא נכון. 

העבודה נעשתה בסופ"ש, זה לא שמישהו לקח יום חופש בשביל זה. אם אני מחליט שזה מה שאני רוצה לעשות בספשבוע במקום לראות טלוויזה או ללכת לטייל, זו החלטה שלי. זה לא שאני יכול ביום הזה לצאת לעבודה ולהרוויח משהו. 

ושני, אין אפשרות להעריך את הידע שנרכש. היית במצב שאתה לא יודע לעשות את העבודה הזו וכעת כן יודע. כמה זה שווה? 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...