Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת מיצובישי אאוטלנדר PHEV המחודש

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה שיש בעיה עם הקובץ. אפשר להעלות אותו שוב בבקשה?

החלפתי את התמונה, עכשיו אמור לעבוד

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעוד כשעה נפגוש את הגרסה המחודשת של מיצובישי אאוטלנדר PHEV,

הלינק האוטומטי שמצורף למילים "מיצובישי אאוטלנדר" מוביל לגירסה הישנה והמכוערת שלו, מסתבר שאפילו אין סקירה על הרכב באתר קארספורום. לטיפולכם (לגבי סקירה, אני יכול לעזור :lol:...)

ואפרופו, הנה סקירה על הדגם ההיברידי:

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוס-אובר של 5 מושבים, יקרוץ בעיקר לציי הרכב. נראה לי שכלמוביל הלכו בעיקר לכיוון שלהם, במיוחד עם ההצהרה לגבי שווי השימוש שלו.

סך הכל? נראה טוב, נשמע טוב (על הנייר, מבחינת הנתונים- לא מבחינת המנוע. אותו לא שמעתי. האם היה מונע בכלל באיזה שהוא שלב?...), ובהחלט יכול להיות חסכוני מאד בדלק. עבורי למשל הטווח שלו מצויין, ואני בהחלט רואה את עצמי נהנה ממנו ומהחיסכון שהוא יכול לתת לי על דלק.

לגבי השקע, מדובר על תלת-פאזי ולא ביתי פשוט, כך שאי אפשר פשוט לזרוק כבל מאריך מהחלון כדי להטעין אותו... צריך תשתית תלת פאזית, שהיא היום סטנדרט בבתים החדשים יותר שנבנים, במיוחד בבתים של קהל היעד של הרכב. די מצריך חנייה פרטית... שלא לכולם יש. לכן האופצייה של כבל מוד3 עדיין מוצעת, עבור שימוש בנקודות טעינה "מסורתיות". אני שמח שהכפפה הורמה, והטכנולוגייה הונגשה- זה פתיחת פתח לכל שאר היצרניות לשיווק התוצרת שלהן בארץ עם פחות חסמים בתחום הטעינה הביתית, ואני אשמח לראות רכבים ירוקים נוספים בארץ. מדובר על השקעה לא קטנה מצד כלמוביל, ומסכת ייסורים לעבור דרך מכון התיקנים הישראלי על מנת להוציא תקינה (לכל דבר ולא רק לזה). החיסרון של המהלך (עבור כלמוביל) הוא, שחברות מתחרות יוכלו "לרכוב" על האישור שעלה הרבה כסף לחברה X ולאשר תקינה על סמך התקן שמישהו שילם עליו, במחיר נמוך הרבה יותר... אבל אני סוטה מהנושא.

עדיין מוזר לי לחשוב על קרוס-אובר כעל כלי תחבורה עיקרי עבורי. אני עדיין מעדיף פרייווט, ואם הכסף היה מצוי בכיסי הייתי רוכש פיקאפ 4X4 ולא קרוס-אובר. אבל אתם יודעים מה? משהו ברכב הזה מצא חן בעיניי. הרבה יותר טכנולוגייה ממה שאני רגיל לראות ברכבי מיצובישי, וזה כיוון מצויין- ואני משוכנע שהוא יחלחל גם לרכבים אחרים בעתיד.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו, הכתבה המלאה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותר רק לקוות שמעתה ואילך הקישור האוטומטי שיתלווה למילים מיצובישי אאוטלנדר יוביל לכתבה הזו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשאלה הגדולה היא, למה אין גירסה של 7 מקומות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה הגדולה היא, המקום שהסוללה תופסת...

ועכשיו, התנצלות רשמית: טעינה מחשמל רגיל לחלוטין, ולא תלת פאזי. אופס...

רק מה, מצריך שקע תעשייתי (לפי תקן 1109).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגן גחון?:lol:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגן גחון?:lol:

לא, שמעתי שפשוט הרחיקו את האידיוט לחו"ל. weight reduction bro.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פריקה מוחלטת של שמן מנוע היא סוג של הפחתת משקל, bro.

חוץ מזה שהכל באשמת הנציג שהמשיך לשדל את אותו so called אדיוט, הוא פשוט מושפע בקלות:lol:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי, אאוטלנדר 5 מקומות הוא שום כלום. אם כבר, הייתי הולך על ג'יפון יותר קומפקטי. על מה הייתי הולך עם 200K ביד, במקום לשרוף על אאוטלנדר היברידי? זו כבר שאלה אחרת לגמרי. עשיתי עכשיו חיפוש בגוגל על המילה ג'יפונים, הגעתי למבחן השוואה בין עשרה ג'יפונים. אני עובר אחד אחד... ולמען האמת, לא מצאתי שום דבר שהייתי קונה אותו. אולי מאזדה CX5 עם העיצוב פנים המחודש. גם פג'ו 3008 מצא חן בעיני מבחינה עיצובית אבל קצת מפחיד אותי ביקור במוסכים. שורה תחתונה? אולי הייתי קונה אאוטלנדר... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי, אאוטלנדר 5 מקומות הוא שום כלום. אם כבר, הייתי הולך על ג'יפון יותר קומפקטי. על מה הייתי הולך עם 200K ביד, במקום לשרוף על אאוטלנדר היברידי? זו כבר שאלה אחרת לגמרי. עשיתי עכשיו חיפוש בגוגל על המילה ג'יפונים, הגעתי למבחן השוואה בין עשרה ג'יפונים. אני עובר אחד אחד... ולמען האמת, לא מצאתי שום דבר שהייתי קונה אותו. אולי מאזדה CX5 עם העיצוב פנים המחודש. גם פג'ו 3008 מצא חן בעיני מבחינה עיצובית אבל קצת מפחיד אותי ביקור במוסכים. שורה תחתונה? אולי הייתי קונה אאוטלנדר... :-)

הם לא מנסים להיות איתו להיט מכירות - בשביל זה יש להם את הגרסאות הזולות יותר.

בתמחור שלו הוא מתחרה בעיקר בטויוטה ראב 4 היבריד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר, קראתי את ההודעה שלך מהסוף להתחלה. ככה היא יותר ברורה

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

מצאת מסרים סמויים? ;-)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...