Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי - 40K ל-3 כסאות בטיחות

bagi ovda
שימו לב! השרשור הזה בן 2636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב,

אז בפעם הראשונה אני צריך לקנות רכב אמיתי

(את הקודם [פיאט מריאה 2001] קניתי ב-6500₪ והיום נפח נשמתו סופית)

הבעיה שאני לא מבין כלום ברכבים וכל חבר מייעץ אחרת.

אם תוכלו לעזור אשמח ממש.

אז ככה:

1. צריך רכב שיכנסו ברוחב שלו 3 כיסאות בטיחות מאחורה

2. רכב במצב מכני מצויין

* שכשאני יוצא לנסיעה מהבית (אילת) למרכז אני בטוח שאני מגיע

* שיחזיק כמה שנים קדימה בלי בעיות זקנה שלא נפתרות

3. בטיחותי - חשוב.

4. אוטומטי - כמובן.

5. צריכת דלק נמוכה / ביטוח וטסט זולים - נחמד

מנגד לא חשוב לי הנוחות ברכב, המראה והעיצוב.

מעוניין להשקיע בסביבות ה-40,000₪, והייעוד הוא בדרך כלל בתוך העיר, אך מפעם לפעם גם לנסיעות ארוכות מאוד (אילת, כבר אמרנו).

אשמח לעצה על איזה דגם רכב ושנה כדאי לבחור, מה הקילומטרז' שיותר ממנו לא להתעסק, והאם אכן עדיף לקנות מליסינג (בסגנון של שלמה סיקסט) בהנחה שאין לי סבלנות להיות בלש ולהסתכן בשירמו אותי.

מי שיענה לי - אודה לו מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

מה גילאי הילדים?

אם צריך למקם 3 כיסאות בטיחות גדולים זה שונה מהמצב בו צריך מקום לשני בוסטרים + כיסא תינוק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומכם הייתי מחפש יונדאי I30cw (סטיישן ) או קיה סיד סטיישן . אתם צריכים לראות שהכיסאות מסתדרים בשורה השניה . במקרה שמושבי הבטיחות גדולים מדי ( רחבים ), אולי תחליפו את את הבוסטר לאחד אחר ( גם כן עם משענת, אבל פחות רחב ). את הבטסר הגדול תשמרו ל זה שמתקרב לגיל 3.

בשביל 3 כיסאות בטיחות מלאים הכי טוב זה מיניוואן קומפקטי, אבל בתקציב שלכם יהיה קצת קשה למצוא דגם אמין, לא יקר לתחזוקה ומשנתון מתקדם.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מוסיף לגבי קנייה מליסינג או פרטי - בתקציב שלך לא בטוח שתמצא הרבה רכבים מליסינג, ובנוסף, לדעתי, דוקא קניה מליסינג היא יותר מסוכנת, מכמה סיבות:

1. כי לנהג לא היה אכפת

2. כי הרכב תוחזק לאו דוקא במוסך מורשה (או מוסך מתמחה ומוצלח, גם אם לא מורשה)

3. כי אתה קונה מאנשי מכירות שזו העבודה שלהם

תחפש את השרשור שהיה כאן לפני כמה חודשים על זיוף חתימה (לכאורה, הכל לכאורה כמובן) של שלמה סיקסט, ותחשוב שוב אם זה רעיון מוצלח.

נכון שגם בקניה מפרטי צריך לברור רכב ובעלים מוצלחים, אבל הסיכוי ליפול על אחד כזה גדול יותר, לדעתי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים

הסתכלתי על יונדאי וקיה האמורים.

האם להעדיף רכב מ-2010 שמצבו יותר טוב (פחות ידיים או קילומטרז),

או רכב מ-2012 שמצבו פחות טוב מהבחינות הללו באותו מחיר.

כמו כן, מאיזה קילומטרז פשוט לא להתעסק בהנחה שאני לא רוצה בשנים הקרובות להתעסק עם בעיות זקנה של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש 2010- 2011 עד יד 2 ועד 100-110 אלף קילומטרים, ללא עבר של ליסינג.

אני לא יודע עד איפה תהיה מוכן לנסוע מאילת, תראה בלוח לדוגמה בסביון יש למכירה רכב מודל 2010, עם 88 אלף קילומטרים, יד שניה ( כולן פרטיות). לפי התמונות והמלל שווה בדיקה ( נראה כמו חדש ושמור ).

יש גם 2011 עם 104 אלף קילומטרים, גם יד שניה פרטית, אבל הרכב בחיפה.

תחפש משהו בסגנון - לדעתי זה עדיף על 2012 מליסינג מעל 150 אלף קילומטרים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי הקיה סיד וה i30. עוד אופציה היא סובארו B4 שסובלת משוק חלש ולכן אני מאמין שאחת בת 5-6 תיכנס בתקציב. היו הרבה כאלו בהשכרה, אבל גם אצל נכים, כי בגלל כסא חשמלי הרכב מוכר לביטוח לאומי.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...