Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע אני לא מקובל? / בעיות חברתיות בחיים

ecomicra
שימו לב! השרשור הזה בן 2610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם הייתי במצב שלך: מבקש עזרה. חלק מהבעיות שיש לי, הם דומות לשלך.

אני מניח שהתחושה הזאת יושבת לך בבטן ואתה מפחד להוציא אותה. אז קודם כל: כל הכבוד! הוצאת את זה והתחלת לשתף.

אני כן חושב שכדאי להמשיך לקבל ביקורת דרך כאן (גם אם אתה מכיר חלק מהאנשים וחלק אם לא). בנוסף הייתי ממליץ לך גם לנסות להוריד את "קליפות הפחד" מול האנשים שקרובים אליך. שתף את אשתך בבעיה, שתף את האדם השני הכי קרוב. כדאי לך לשמוע מה הסביבה שלך אומרת.

חלק מהתהליך לפתרון הבעיה שלי, הוא למצוא מקום עבודה חדש. הגעתי לראיון עבודה, ורצו שאעשה מבחן נאמנות. בתחילת המבחן היה את המשפט שלדעתי הכי חשוב לי:

"אף אחד לא מושלם, החיים הם מורכבים מאוד, ואין פתרון נכון ויחיד לכל בעיה".

תבין שאתה חי למען עצמך ולמען המפשחה שלך.

בסופו של דבר המשכתי בעבודה מהסיבות שלי. אבל עצם העובדה שחשבתי שהפתרון הוא להחליף עבודה והבנתי שזה לא הפתרון, מראה לי שגם אני לא מבין מה הבעיה שלי, אבל מבין שאני טועה ואני עדין מחפש פתרון.

אמרתי את זה, כי אני מאמין שגם אתה תעשה טעויות בדרך למטרה. אל תתרגש (למרות שאתה תתרגש), זה חלק מהחיים. הכי חשוב שתהיה רגוע ותבין שזה לא תהליך שסתיים כאן, אלא מעבר לפורום. השרשור הזה הוא חלק מהפתרון.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלה קטנה,

הבעיה עליה אתה מספר, קיימת עם נציגי עדה/תרבות מסוימת או עם כולם? (יוצאי ברה"מ, צברים, ערבים וכד').

הבעיה היא כללית. גם בעדה שלי ובעדות אחרות, בכל מצב הלי קשר לעדה או מוצא.

אני קצת מסתכל על הדברים אחרת בידיעה שיש עוד במצב שלי. כנראה שהבעיה שלי לא כזאת נדירה.

אני חייב לשתף אתכם שהגישה שאני שוקל לאמץ היא פשוט להתנתק.

להגיע לעבודה, לעשות את שלי, וללכת הביתה.

כן, זה נובע מאי התמודדות, פחד, חוסר בטחון, אבל אני חושב לעצמי שהדרך הזאת היא תביא לי שקט נפשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה שלך שוללת את אחת האפשרויות.

לפי השרשור אתה מבין שקיימת בעיה ורוצה בפתרונה. אל תרים ידיים, אחרי כזה מאמץ. חוזר על ההמלצה לפנות לטיפול מקצועי פנים אל פנים. אני מאמין שאיש מקצוע טוב יעלה על הבעיה ויעזור בפתרונה.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתמודד עם הבעיה הזו כבר מספר שנים.

להלן פסיכולוגיה בגרוש :

ממה שקראתי עד עכשיו, אני שם לב שאתה מתייחס לגוף בודד שנקרא "חברה" ואתה מנסה לתמודד עם הבעיה הקשורה אליו. העניין הוא שהחברה מורכבת מאנשים נפרדים וכל אחד עם אופי שונה, נושאי עניין שונים, הכל שונה.

כמו שאומרים "אי אפשר להתחבב על כולם". לכן, אני תמיד מנסה להתחבב על אנשים בודדים שיקבלו אותי בדיוק כמו שאני עד הפסיק האחרון.

חוץ מזה, נזכרתי איך הכרתי את החברים הכי טובים שלי, שמתי לב לדפוס מעניין :

זה תהליך שלקח תקופה מסויימת וקרה בהדרגה, זאת אומרת, בהתחלה חיינו בעולמות נפרדים ובקושי היה יחס ואז עם הזמן נהיינו חברים, כל קשר אחר שקרה בבת אחד, קרס גם בבת אחד. המסקנה שלקחתי מזה היא שחייבים לתת לזה זמן ולא להריץ את זה, ליזום יותר מדי, להתעניין יותר מדי כל דבר אחר שהוא יותר מדי.

דבר שלישי - החסרונות שלי, יש בי חסרונות שהן חלק מהאופי שלי,

לצורך העיניין ציניות, יהירות, התנשאות, קשה לי ליזום שיחה ולהחזיק אותה, אני משתעמם מחשיבה בנאלית ושונא סמול טוק. אלו הן בעיות של האישיות שלי ואני תוקף אותן ב2 חזיתות -

הראשונה - מכיר אנשים שזה לא מפריע להם.

השניה - עושה בייבי סטפס, ממש בקטנה משתדל להיות פחות ציני ומתנשא, משתדל ליזום שיחות פה ושם ולנתב אותם למקומות שלא ישעממו - מתמודד עם הבעיות האלו בצורה אקטיבית מצד אחד, מצד שני בצעדים קטנים ממש.

בסופו של דבר, לא אין לי היום אלפי חברים, כמעט ההפך המוחלט, אבל מי שכן חבר טוב שלי, הוא באמת חבר טוב שלי ואני יכול להיות איתם בדיוק כמו שאני בלי בולשיט מיותר.

מקווה שקצת עזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, תתחיל מלהוריד את המושג "מקובל". אנחנו כבר לא ביסודי ולא בתיכון...

אולי אתה חושב שההתנהגות שלך טובה, אולי זה משהו שאתה משדר בהתנהגות שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש אל תבנה על עמיתים בעבודה לחברות נפש,

זה לא יקרה.

ממליץ לך בחום ללכת לחוגים שאתה אוהב שם תוכל להכיר אנשים שלפחות יש לכם מן המשותף.

מאז שמסדתי את חיי אני תמיד אומר שזוגתי היא החבר\ה הכי טובה שלי.

בכל מפגש חברתי תמיד תשבור את הקרח דרך נושא שיחה, בדיחה וכו כך אנשים ירצו בחברתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה סיבות שיכולות להיות שהאמת קשה לעזור ככה. אני בגילך גם עובד בצוות ונשוי עם ילד ( וגם אני עליתי מברה"מ ) אבל אצלי המצב הפוך לגמרי.. מתחבר בקלות בכל מקום ולפעמים זה אפילו מעצבן כי כנראה יש לי פרצוף שכל אחד שופך לו את הנשמה ( כשאני אומר כל אחד אני מדבר גם על אנשים בתור במעדניה ). יכול להיות שיש לך ריח גוף לא נעים ולאנשים לא נעים להגיד לך? יכול להיות שכשאתה כבר מדבר אז זה יוצא מתנשא או לא קשור? יכול להיות שאתה משדר ריחוק מבחינת הדרך בא אתה מדבר? כמו למשל לא אומר "אחי" וכנ"ל. יכול להיות שאתה משדר ביזנס אונלי ואז אנשים פשוט מדלגים הלאה..

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לתת לך טיפ קטן

חיוך, תפנה לאנשים עם חיוך, תחייך בנימוס עדין כשפונים אליך.

תהיה נחמד לאנשים תמיד תשאל מה עוד אני יכול לעזור עם חיוך.

תחמיא תפרגן תחייך בבוקר טוב לכולם.

מבטיח לך שיפור מהיר.

מה שכן בלי צביעות, אדם שאתה לא אוהב אל תחייך אבל אל תעקם פרצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להיות חבר של כולם תמיד מתחברים לקבוצה משהו במשותף.אני גם רגיל לדבר בצורה צינית וחברים שלי מקבלים אותי כמו שאני לטוב ולרע .אני מחייך הרבה ומדבר עם עובדי הנקיון כמו שאני מדבר לאנשים הבכירים ותמיד באוזן קשובה .אולי אתה יוצר מצב של התנשאות בדיבור או בקרירות. חיוך ורצון טוב ממיס אפילו את האנשים הכי קרים .תשאל תתעניין הלב האנושי לא צריך יותר מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם.

אני מקבל ונעזר כמובן בכל תגובה שלכם, ואני רואה שהשרשור הולך לכיוון של טיפים ומין דעות שלכם לאיך לשנות את המצב, איך כן להתחבר, איך כן להשתלב, ומנגד מה גורם לכם כל אחד לעצמו לגרום לריחוק ולחוסר השתלבות.

זה בעיניי מאוד עוזר, ומאוד יכול לעזור לי.

המלצתם פה על מפגשים וקבוצות משותפות, נתתם טיפים כגון חיוך, אופטימיות, הבאתם את דעתכם בנושא דחיה משום ריח רע.

זה מאוד עוזר לי. תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אגיד לך עוד משהו על עצמי שאני חושב שגם לי את הבעיה הזאת:

רציתי לרצות אנשים, להראות להם שאני בחור לבבי. אני מאמין שהסביבה שלי כן חושבת שאני בחור נחמד, אבל יש בי חסרונות בולטים שאני חושב שגורם לאנשים מסוים להירתע ממני: אני לא אוהב לצפות בספורט. אני נהנה לדבר על פוליטיקה, אבל אני מרגיש שאני חייב להוכיח לאנשים שהדעה שלי היא הכי נכונה (שאגב זה קורה לאו דווקא בפוליטיקה). הדבר שבו אני מרגיש סיפוק, זה כל העולם DIY. בגלל זה יש לי סביבה מסוימת שמעודדת את זה ושם אני מרגיש בנוח.

להגיד לך שאני גם לא פוסל אנשים בגלל א,ב,ג, אני פשוט אשקר לך.

לכן אני אומר לך, שבכל התהליך שאתה רוצה לעבור אותו, תהיה תמיד כנה עם עצמך, ועל תזייף את עצמך מול הסביבה שלך. כי האדם היחיד שחי איתך 24 שעות 7 ימים בשבוע ו-365 בשנה הוא אך ורק אתה. אם אתה לא תרגיש בנוח עם עצמך לרגע בתהליך הזה, אתה צריך להבין שיש בעיה ואתה חייב להציף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם.

רציתי רק לעדכן כמה דברים.

לצערי לא הצלחתי לעמוד בלחצים, והתפטרתי ממקום עבודתי.

ההתעלמות, החרם, הנידוי, המציאות הזאת שמתוך 14 איש רק 2 אומרים לי בוקר טוב ניצחה אותי.

זה נורא קשה לי, נורא קשה להקליד עכשיו מהבית, תוך כדי משחק עם בתי הקטנה בידיעה שבעוד מ'ס שבועות אהיה מובטל.

אני מאמין בעצמי מבחינה מקצועית, הידע שלי כן יפתח לי דלת חדשה, אבל מבחינה חברתית? אין בי שום תקווה.

כן מצאתי לנכון לעדכן זאת בפורום, קיבלתי פה לא מעט ביקורת בונה וטיפים, שוב תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...