Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע אני לא מקובל? / בעיות חברתיות בחיים

ecomicra
שימו לב! השרשור הזה בן 2618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה הבטחת משהו ואתה רואה שאתה לא יכול לעשות אותו, הדבר הנכון הוא לומר שאתה לא יכול לעשות אותו ולא למרוח את החבר שהבטחת לו לעשות את זה ולתקוע אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה כמובן נכון, אבל המציאות והטבע האנושי מראים לנו שזה לא מה שקורה. גם האנשים הטובים ביותר עדיין מאמינים בתוככי תוכם שהם כן יכולים לעשות מה שהם הבטיחו. רק לא היום, מחר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל לא להבטיח אם אני לא יכול לקיים,

נכון, לא היום, מחר, לא מחר, שבוע הבא, לפעמים זה נמשך אבל בסופו של דבר אני עושה את זה

ובשום שלב אני לא מחרטט "מחר זה אצלך"

הקטע הוא שזה לא שביקשתי ממנו (אני סהכ ביקשתי הכוונה, התייעצות, עזרה), הוא הציע את עצמו, הוא רצה לעשות את זה בתור פרויקט לפורטפוליו שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, ברגע שמישהו מבטיח לעזור במשהו ולא מקיים, צריכים לדבר איתו על זה ולוודא שהוא באמת מתכוון לעשות את זה ואם הוא מורח את הזמן אז להעיר לו על כך שבונים עליו ושזקוקים עכשיו למה שהוא התחייב לעשות ושזה לא מקובל.

אנשים מורחים את מי שנותן שימרחו אותו ושמאפשר שיתייחסו אליו כאל מישהו לא חשוב שמוותר ושניתן לזרוק אותו לסוף סדר העדיפויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש קשור לנושא השרשור, אבל לדעתי לא צריך להעמיד אנשים במנחי חברות.

"חברות" זה מושג מאוד כללי. ברור שזה טוב כשיש על מי לסמוך, אבל זה גם נחמד כשיש עם מי לצאת לשתות כוס בירה, וזה לא חייב להיות הכל או כלום.

פותח השרשור, כמו שכבר נכתב, אם אתה נשאר בעבודה, תנסה לשנות את ההתנהגות שלך, תתעניין יותר באנשים - מה הם עשו בסופש, ילדים ועוד. תשתף גם בחיים שלך. כמובן, העצה הבסיסית - לחפש מטפל טוב - זו עדיין העצה הכי טובה שאפשר לתת.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבי חשבתי שפתרת את הנושא על מדרגות הרבנות.

ברבנות הייתי רק במסגרת עניינם של אחרים.

אותי הממסד הדתי יוכל לקבל רק בתור גוויה, אחרי שסטודנטיות לרפואה יסיימו להשתעשע איתה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...