Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה אנדרואיד - התקנה והתרשמות.

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין יעודי למזדה :\ יש פנס אוניברסלי פשוט שבא מסביב, בכל אופן האם יש שינוי באיכות סאונד לטובה לאומת הסטוק?

וראידי דווקע גם מערכת עם 8" שנראת טוב, לא ראיתי ביקורות מבחינת איכות סאונד

יש עוד חברות המייצרות את זה, כך שיש גם למאזדה דמוי מקור אחד לאחד, חברת EONON, יש לה מערכות 5.1.1 גם כן.

http://www.eonon.com/Car-Type/Mazda.html

תחברו את סוג הרכב שלכם ויש מערכת תואמת מקור בהתאם לצבע הדשבורד בדיוק, כך שזה לא נראה משהו שלא מקורי.

http://www.eonon.com/Android-Car-GPS/Vehicle-Specific-GPS.html

ברשותי וברשות חבר מערכות כאלו, עובדות אחלה בתמורה לכסף.

החברה שולחת דרך FEDEX ויש מיסים והכל, התקנת PLUG AND PLAY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה מאוד!!

מעניין אותי המירורלינק.

אם הבנתי נכון, המסך של הטלפון משתכפל למסך של המערכת באופן מלא. האם ניתן לשלוט על הטלפון מתוך המסך של המערכת?

סתם לדוגמה, הפעלתי את המירורלינק ועכשיו בא לי להפעיל ווייז. האם אצטרך להפעיל מהטלפון או שזה יעבוד מתוך המסך של המערכת?

תודה על הסקירה!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יעודי למזדה :\ יש פנס אוניברסלי פשוט שבא מסביב, בכל אופן האם יש שינוי באיכות סאונד לטובה לאומת הסטוק?

וראידי דווקע גם מערכת עם 8" שנראת טוב, לא ראיתי ביקורות מבחינת איכות סאונד

יש אם תסתכל בתפריטים. לפי סוג רכב.

היא לא מסנוורת בלילה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

קצת. בגלל זה התקנתי אפליקציה שמעמעמת את המסך לרמה שאני בוחר ברגע שהאורות מופעלים או ברגע שאני רוצה.

יפה מאוד!!

מעניין אותי המירורלינק.

אם הבנתי נכון, המסך של הטלפון משתכפל למסך של המערכת באופן מלא. האם ניתן לשלוט על הטלפון מתוך המסך של המערכת?

סתם לדוגמה, הפעלתי את המירורלינק ועכשיו בא לי להפעיל ווייז. האם אצטרך להפעיל מהטלפון או שזה יעבוד מתוך המסך של המערכת?

תודה על הסקירה!

אכן. ברגע שאתה מפעיל את המירורלינק אתה שולט בסמארטפון מהמסך של המולטימדיה. (כמובן שאפשר גם מהמסך של הסמארטפון.)

עובד נחמד. לא התחברתי לזה.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק כמה שאלות.

-האם המכשירים עם הזיכרון המוגדל מתבססים על הפלטפרורמה הקיימת וזהים מבחינת תוכנה?

-למה אין DVD באף אחת מהמערכות שלהם?

-היכן מותקן חריץ ה SD? אני לא רואה אותו מקדימה. לא אמורים להיות שני חריצים?

-לשם מה שתי יציאות הווידאו?

-ממה שנראה ישנו רק חיבור USB אחד, איזה מפצל USB (של 4 ערוצים לפחות) נתמך יציב והיטב? הכוונה היא שחיבור טלפון, קופסאת CAN ו DOK בו זמנית יאפשר לקרוא את ה DOK.

-האם ה USB/BT Tethering עובד היטב? (אין ניתוקים והיתקעיות)

-הסתכלתי באתר שלהם וקצת התבלבלתי מחיבור כפתורי ההגה למערכת האנדרואיד, בתמיכה שלהם נאמר "If your car have CAN, i advice you please buy the connects2.co.uk or dynamicsounds.co.uk canbus box with ISO harness, it plug and play on Joying double din or single din harness, all will be work." אך באתרים האלה לא הצלחתי למצוא את הקופסה, כל כך היה קשה להם להוסיף לינק?...

-האם אפליקציית הגדרה לתפעול כפתורי ההגה תומכת גם בקופסת התיאום של ה CAN? אחרי מה שעברתי עם ה AVIAN הדפוק אני כבר לא מניח שום דבר שלא נאמר במפורש.

-כיצד ניתן למפות את החוצה את התצוגה לתוך ממשק המשתמש של הרכב? כלומר, האם ניתן להציג על לוח המחוונים את מספר הטלפון של המתקשר, תחנת הרדיו וכו'.

-האם ישנה יציאה דיגיטלית של סיגנל האודיאו למגבר חיצוני? עד היום לא ממש התרשמתי מאיכות הסאונד של המערכות הסיניות ואני חושב להשתמש במגבר דיגיטלי במקום.

-מה הסיפור עם חיבור ההתקנים שלהם בלבד? חיבור ה DVR דורש שימוש במצלמה שלהם בלבד אע"פ שישנה כניסת ווידאו אנאלוגית שנראת ג'נרית. "חיבור" הOBD הוא USB רגיל, מה הקישקוש שלהם " ONLY support JOYING ELM327 OBD2 II Car Diagnostic Scanner"

-מה ההבדל בין כל המכשירים ב https://www.carjoying.com/new-android-car-radio/quad-core-2-din-android-car-audio.html? כולם ניראים זהים והמפרט זהה אך הם נמכרים בטווח מחירים של $289.99-$309.99.

אני קצת חושש ממכשירים בהם הביקורת ו/או הוראות ההתקנה נעשים ע"י הלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה עובד חלק ומהר או שיש דיליי כמו ברוב המערכות הסיניות?

כמובן שזה לא עומד בסטנדרט של הסמארטפונים הכי חדשים אבל אין השהיות אתה יכול לראות סרטונים ברשת ולהתרשם.

אני רק כמה שאלות.

-האם המכשירים עם הזיכרון המוגדל מתבססים על הפלטפרורמה הקיימת וזהים מבחינת תוכנה? כן

-למה אין DVD באף אחת מהמערכות שלהם? יש להם גם כאלו אבל לפי מה שהם כותבים בפורום שלהם, אין לזה ביקוש.

-היכן מותקן חריץ ה SD? אני לא רואה אותו מקדימה. לא אמורים להיות שני חריצים? יש 2 מתחת לכיסוי גומי בצד שמאל למטה.

-לשם מה שתי יציאות הווידאו? עבור 2 מסכים

-ממה שנראה ישנו רק חיבור USB אחד, איזה מפצל USB (של 4 ערוצים לפחות) נתמך יציב והיטב? הכוונה היא שחיבור טלפון, קופסאת CAN ו DOK בו זמנית יאפשר לקרוא את ה DOK. יש 2 חיבורי USB. לא מכיר את עולם המתאמים אבל בפורום שלהם וב XDA אנשים חיברו מפצלים עם מתח חיצוני והכל עובד.

-האם ה USB/BT Tethering עובד היטב? (אין ניתוקים והיתקעיות) עובד.

-הסתכלתי באתר שלהם וקצת התבלבלתי מחיבור כפתורי ההגה למערכת האנדרואיד, בתמיכה שלהם נאמר "If your car have CAN, i advice you please buy the connects2.co.uk or dynamicsounds.co.uk canbus box with ISO harness, it plug and play on Joying double din or single din harness, all will be work." אך באתרים האלה לא הצלחתי למצוא את הקופסה, כל כך היה קשה להם להוסיף לינק?... יש כפתור קטן של צאט. שאל אותם. או שתשלח להם מייל. מנסיון תוך יום אתה מקבל תשובה. רק תפרט בדיוק מה אתה צריך (דגם רכב/שנה וכו') כי הם לא חזקים באנגלית.

-האם אפליקציית הגדרה לתפעול כפתורי ההגה תומכת גם בקופסת התיאום של ה CAN? אחרי מה שעברתי עם ה AVIAN הדפוק אני כבר לא מניח שום דבר שלא נאמר במפורש. לפי הסרטונים שלהם בערוץ שלהם ביוטיוב זה עובד מצויין. לי אין CAN וההגדרה לקחה פחות מדקה אחת. לחיצה על הכפתור בהגה ולחיצה על הכפתור במכשיר, שמירה וזהו.

-כיצד ניתן למפות את החוצה את התצוגה לתוך ממשק המשתמש של הרכב? כלומר, האם ניתן להציג על לוח המחוונים את מספר הטלפון של המתקשר, תחנת הרדיו וכו'. יש סרטון עם VW כלשהו ששם מראים שזה עובד. גם בסרטונים של לקוחות ראיתי שזה עובד. מן הסתם זה התפקיד של CAN אבל שוב, שאל אותם.

-האם ישנה יציאה דיגיטלית של סיגנל האודיאו למגבר חיצוני? עד היום לא ממש התרשמתי מאיכות הסאונד של המערכות הסיניות ואני חושב להשתמש במגבר דיגיטלי במקום. לא.

-מה הסיפור עם חיבור ההתקנים שלהם בלבד? חיבור ה DVR דורש שימוש במצלמה שלהם בלבד אע"פ שישנה כניסת ווידאו אנאלוגית שנראת ג'נרית. "חיבור" הOBD הוא USB רגיל, מה הקישקוש שלהם " ONLY support JOYING ELM327 OBD2 II Car Diagnostic Scanner" ה DVR הוא עם חיבור USB. אני מעריך שאם תמצא מצלמות כאלו במקומות אחרים הן גם תעבודנה. לגבי ה OBD, חרטא פרסומית כמו בכל מקום. כל OBD עובד. לי יש את אנג'י שקיבלתי בחינם וזה עובד.

-מה ההבדל בין כל המכשירים ב https://www.carjoying.com/new-android-car-radio/quad-core-2-din-android-car-audio.html? כולם ניראים זהים והמפרט זהה אך הם נמכרים בטווח מחירים של $289.99-$309.99. ההבדל הוא מאיזור המשלוח. מסין המשלוח חינם. מהמחסנים שלהם באירופה/ארה"ב אתה משלם 20 דולר משלוח.

אני קצת חושש ממכשירים בהם הביקורת ו/או הוראות ההתקנה נעשים ע"י הלקוחות.

בגלל זה אתה משלם 250 דולר ולא 1000. יש להם ערוץ יוטיוב רשמי שם הם מראים הכל בשפה שאין לי מושג מהי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי ,

איך המערכת מגיבה לפקודות קוליות , למשל בשביל לחייג לאנשי קשר או אולי לפתוח אפליקציה מסוימת ?

call home ..

dial 03-5...

open waze ...

מה עם פקודות בעברית ?

האם זה מבוסס על google search כמו בטלפון אנדרואיד ואז המערכת חייבת להיות מחוברת לרשת אחרת זה לא עובד .

עוד דבר שמעצבן בטלפון אנדרואיד זה שהוא נוטה לפתוח חיפוש בגוגל עם המילה שאמרתי במקום לבצע אותה ...

בקיצור - איך זה עובד במכשיר הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המערכת הזאת מאוגוסט. גם הרכבתי לבד. קניתי באליאקספרס כי לא מצאתי זול יותר. צמה היחידה שהגיעה איתה היא צמה שאתה צריך להלחים ונאלצתי לקנות צמה בנוסף. מילא זה, אבל חריץ אחד של כרטיס SD מזייף ויש קפיצות בהשמעת השירים. חריץ השני אמנם בסדר, אבל גם מודם 3g שקניתי בנוסף עובד פעם כן ופעם לא (לרוב לא). לא מספיק זה, בוקר בהיר אחד בהתנעת רכב לאחר שימוש של חודשיים מערכת עשתה reset ונעלמו כל האפליקציות, הגדרות והחשבונות. גם טפט אקטיבי נעלם למרות שנשארו אחרים. מיקרופון הפסיק לעבוד בכלל.

פניתי למוכר ומאז אנחנו בהתכתבויות והוא חוקר את התקלות. פתרון לא רואים...

אז אני ממש שמח שמישהו מצליח להנות מהחרא הזה שנותן לי עוד סיבה לשנוא את כל העם הסיני :(

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המערכת הזאת מאוגוסט. גם הרכבתי לבד. קניתי באליאקספרס כי לא מצאתי זול יותר. צמה היחידה שהגיעה איתה היא צמה שאתה צריך להלחים ונאלצתי לקנות צמה בנוסף. מילא זה, אבל חריץ אחד של כרטיס SD מזייף ויש קפיצות בהשמעת השירים. חריץ השני אמנם בסדר, אבל גם מודם 3g שקניתי בנוסף עובד פעם כן ופעם לא (לרוב לא). לא מספיק זה, בוקר בהיר אחד בהתנעת רכב לאחר שימוש של חודשיים מערכת עשתה reset ונעלמו כל האפליקציות, הגדרות והחשבונות. גם טפט אקטיבי נעלם למרות שנשארו אחרים. מיקרופון הפסיק לעבוד בכלל.

פניתי למוכר ומאז אנחנו בהתכתבויות והוא חוקר את התקלות. פתרון לא רואים...

אז אני ממש שמח שמישהו מצליח להנות מהחרא הזה שנותן לי עוד סיבה לשנוא את כל העם הסיני :(

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

..

וזו הבעיה האמיתית עם היחידות האלו - איכות ההרכבה והבניה שלהן.

זה לא הסאונד.

זה לא הפיצ'רים.

זה ההימור שאתה לוקח כשאתה קונה אחת כזו - שהרכיבו אותה נכון והלחימו אותה איכותי במפעל הייצור.

הרכיבים, הצ'יפים הם כבר בסטנדרטים טובים - ראיתם, צ'יפים של פיליפס לרדיו ולהגברה הפנימית - השאלה רק באיזו רמה חיברו אותם ללוח וכך זה גם משליך על כל שאר הרכיבים.

זה תענוג לראות שזה עובד

זה מבאס לראות כשזה קורס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש חדש בנושא המערכת הזו?

פותח השרשור, האם עדיין מרוצה? אין תקיעות? אין איטיות?

שאלה תפעולית בבקשה:

1.איך אתה בוחר מאיפה להפעיל את 'מקור הסאונד'?

זאת אומרת, אם אתה רוצה לשמוע מוזיקה דרך הפלייליסט בנייד, אבל בדיוק אתה שומע מוזיקה דרך הזיכרון במערכת עצמה, איך מתבצעת ההחלפה?

2. במידה ושיחה נכנסת, האם היא משתיקה את המוזיקה המתנגנת דרך המכשיר וגם את הווייז? האם יש התראות וייז בזמן שיחה?

3. בזמן נהיגה שלי (כמעט בכל כניסה לרכב, מתבייש להגיד) אני מנהל כ4-5 שיחות טלפון (תמיד יש לאן), הדפדוף מתבצע דרך הנייד עצמו (אשר מקובע למתקן) והשיחה הקולית מתבצעת דרך הדיבורית עצמה שברשותי, האם זה נח במערכת שלך לדפדף דרך המסך ולא לגעת בנייד בכלל?

4. איך אתה בוחר אפ' מוזיקה ראשית? אם אני מעוניין שבכל הפעלה תידלק לי אפ' מוזיקה חיצונית מהמרקט, זה אפשרי? או שקודם צריך לסגור את האפ' המובנית ואז להיכנס לאפ' החיצונית?

5. אם אתה מחיפה, אתה חושב שנוכל להיפגש לכמה דק' על מנת שאוכל להתרשם לפני שאזמין לי אחת?

לכותב הודעה הזו מותקנת מערכת אנדרואיד סינית מזה 3 שנים עם מעבד כפול ליבה חלש, 1 ג'יגה ראם ואנדרואיד 4.1 אשר סובל במשך שנה וחצי האחרונה מתקיעות כמעט כל נהיגה שלישית, בוט טיים של 30 שנ' קבוע בכל הפעלה , איבוד ג'יפיאס אקראי כמעט בכל ניווט ובערך 4ד' עד שמוצא לוונים, בנוסף איכות סאונד גרועה בשיחות - המערכת פשוט התעייפה עם הזמן, שנה ראשונה איתה הכל עבד פיקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חדש בנושא המערכת הזו?

פותח השרשור, האם עדיין מרוצה? אין תקיעות? אין איטיות?

הכל עובד מצויין. אין תקיעות, אין איטיות. בינתיים גם התקנתי 2 עדכוני מערכת מהחברה לפתרון בעיות שלא נתקלתי בהן..אבל התקנתי.

שאלה תפעולית בבקשה:

1.איך אתה בוחר מאיפה להפעיל את 'מקור הסאונד'?

יש אפליקצית שמע BT. אם אני רוצה לשמוע דרך הטלפון אני פשוט מפעיל אותה ומקבל את הפלייליסט שבטלפון כולל תמונות ושמות והכל.

2. במידה ושיחה נכנסת, האם היא משתיקה את המוזיקה המתנגנת דרך המכשיר וגם את הווייז? האם יש התראות וייז בזמן שיחה?

שיחה משתיקה הכל. אבל אם אתה בניווט ונכנסת שיחה, המסך של הטלפון הופך לפס בתחתית כדי שתוכל להמשיך לנווט.

3. בזמן נהיגה שלי (כמעט בכל כניסה לרכב, מתבייש להגיד) אני מנהל כ4-5 שיחות טלפון (תמיד יש לאן), הדפדוף מתבצע דרך הנייד עצמו (אשר מקובע למתקן) והשיחה הקולית מתבצעת דרך הדיבורית עצמה שברשותי, האם זה נח במערכת שלך לדפדף דרך המסך ולא לגעת בנייד בכלל?

באפליקצית הטלפון יש אנשי קשר. הדפדוף ע"י גלילה או בחיפוש עם מקלדת. יש גם רשימת הסטורית שיחות. אני לא נוגע כלל בנייד.

4. איך אתה בוחר אפ' מוזיקה ראשית? אם אני מעוניין שבכל הפעלה תידלק לי אפ' מוזיקה חיצונית מהמרקט, זה אפשרי? או שקודם צריך לסגור את האפ' המובנית ואז להיכנס לאפ' החיצונית?

לא כל כך הבנתי את השאלה. אתה פשוט מפעיל מה שאתה רוצה.

5. אם אתה מחיפה, אתה חושב שנוכל להיפגש לכמה דק' על מנת שאוכל להתרשם לפני שאזמין לי אחת?

ירושלים.

לכותב הודעה הזו מותקנת מערכת אנדרואיד סינית מזה 3 שנים עם מעבד כפול ליבה חלש, 1 ג'יגה ראם ואנדרואיד 4.1 אשר סובל במשך שנה וחצי האחרונה מתקיעות כמעט כל נהיגה שלישית, בוט טיים של 30 שנ' קבוע בכל הפעלה , איבוד ג'יפיאס אקראי כמעט בכל ניווט ובערך 4ד' עד שמוצא לוונים, בנוסף איכות סאונד גרועה בשיחות - המערכת פשוט התעייפה עם הזמן, שנה ראשונה איתה הכל עבד פיקס.

המערכות הסיניות מהזמן האחרון איכותיות מאד. למעשה כל ה"מולטימדיות" שהיבואנים מתקינים כאן בארץ מגיעות משם.

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לפותח השיתוף, מחיפוש באיביי, ואפס הבנה במערכות מולטימדיה , נתקלתי בהצעה הבאה שעולה כחצי.

http://www.ebay.com/itm/192057126078?ul_noapp=true

מה ההבדל בין מערכת זו לזו שקנית?

בתודה אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף את ההתרשמות שלי מהמערכת שקניתי - מותאמת ליאריס 2007-2011, של חברת KLYDE.

השורה הסופית:

מסך מגע ברכב הוא רעיון רע, מיותר ומסוכן!

ועכשיו לפירוט...

רכשתי את המערכת הבאה https://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-HD-Screen-Android-4-4-Car-DVD-GPS-Navigation-Player-for-Toyota-Yaris-2005/32711069291.html

תמורת 300$ כולל משלוח בUPS. והוספתי 20$ למצלמת DVR באיכות נמוכה למדי.

ההתקנה קלה מאד, החיווט מותאם לטויוטה, רק מתאם לאנטנה היה חסר ונאלצתי לחפש די הרבה עד שמצאתי אותו בחנות אביזרי רכב הנמצאת בחניון של קניון מודיעין, ב45 שקל, במקום ב 1.58$ בעלי אקספרס.

בניגוד למוצהר הרדיו הגיע עם אנדרואיד 5 (גירסה MTCC-KLD6-V2.97).

ROOT עשיתי די בקלות לפי ההוראות פה.

טיפים נוספים פרסמתי פה.

יתרונות

קליטת רדיו מצוינת, עולה גם על האורגינל של טויוטה, וגם על פיוניר שהיה לי קודם.

חסרונות

1. מכשירים מהדור הקודם עם כפתורים בולטים, אפשר להפעיל בעזרת מישוש. מסך מגע צריך לראות כדי להפעיל. מיותר, מסוכן, לא נח ולא שימושי!

2. המסך, והמגע במכשיר הזה לא רעים בכלל. אבל בשום פנים ואופן לא מתחרים ב oneplus 3 שלי. בנוסף לכך הפון מותקן בצד שמאל של השמשה, בצורה שאינו מסתנוור מהשמש, ואני יכול לצפות בו בקלות בלי לאבד קשר עין עם הכביש. איזו סיבה יש לבנאדם שפוי להסתכל במסך הנמצא במרכז הלוח ומאלץ אותו להתיק את עיניו מהכביש, כשיש מסך יותר טוב, ממוקם בצורה יותר נוחה ויותר בטיחותית??

3. הרדיו, הBT, נגן המוזיקה, ונגן הדיסקים, מופעלים בשכבה בסיסית יותר מאשר מערכת האנדרואיד (למרות שיש להם איקונים על שלחן העבודה). כתוצאה מזה הם אינם מנותקים מזרם האודיו כאשר מפעילים אפליקציה אחרת באנדרואיד שזקוקה לאודיו. כך יוצא שתשמעו את שניהם במקביל. הפתרון: להפעיל DVD בלי דיסק, או נגן אודיו במצב PAUSE, ואז להפעיל אפליקציות אחרות שיגשו לאודיו - מסורבל ומעצבן.

4. זכרון ROM של המערכת הוא רק 1GB, מה שלא מאפשר להתקין עליה כמעט כלום, השד יודע למה. נשארים לי 12GB טובים ובריאים בזכרון הפנימי לשירים, בנוסף לשני כרטיסי זכרון ולדיסק און קי. מה הרציונל בחלוקה המשונה הזאת??

5. נגן המוסיקה המובנה עלוב ומלא באגים, נגן חיצוני מאלץ קודם להשתיק את המובנה, כפי שהסברתי לעיל.

6. למרות מאמצים מרובים שהשקעתי לא הצלחתי בשום פנים ואופן לגרום למערכת להעביר את האודיו של הפון שלי ברקע, אלא אך ורק במצב שבו אפליקצית bluetooth רצה בחזית. כלומר לא ניתן להפעיל במכשיר וויז או גוגל מפות כאשר ברקע מתנגנים השיעורים של הרב בני ב929. (אודיו ברקע כן יכול להגיע מהרדיו, מנגן המוזיקה המובנה, או מDVD)

7. גם את המיקרופון לא הצלחתי לחבר לטלפון ברקע. לכן כשאני מקריא את היעד לווייז בפון שלי, אני נאלץ להנמיך את הרדיו, ליצור שקט דממה הס ברכב, ואז לדבר אל הפון. (המיקרופון מתחבר לפון, והרדיו משתתק רק כשנכנסת שיחה, אבל לא במצבים אחרים).

לסיכום:

מסך מגע ברכב הוא רעיון גרוע ומסוכן. אנדרואיד קבוע ברכב הוא רעיון מיותר.

הרדיו דיסק מהדור הישן שהיה לי ברכב הקודם - פיוניר DEH-X4950BT, היה זול יותר, עלה מיד כשהפעלתי את הרכב, איפשר לי לתפעל אותו בלי להתיק את המבט מהכביש, ידע למתג כמו שצריך אודיו ומיקרופון של הפון, והיה חף מבאגים, מצד שני קליטת הרדיו במערכת הזו טובה יותר.

הפרק הבא:

הזמנתי את השלט הזה להגה. כשיגיע נראה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שמדובר במכשיר שבהחלט עושה עבודה טובה.

חבל שאי אפשר להתקין ברכבים חדשים כי אז מאבדים אחריות.

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...