Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוטה להמשיך עם הדרישות שלי לגבי המערכת הנוכחית ולא להחליף לאחת אחרת - אע"פ הפיתוי הרב.

למישהו נוסף יש תמיכה בעברית במערכת המקוריות או ששמע על זה משהו?

ככל הנראה רק לי יש תמיכה בעברית כרגע (תצוגה של אנשי קשר, לא במקלדת) ואף אולי גם ל rafid.

אני איתך במאבק - כשיתפנה לי זמן אחפש הצהרות רשמיות של VW לגסי התמיכה בפיצ׳רים.

אם יש עוד משהו שאוכל לעזור בו - דבר אליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש, רק שחסרה מקלדת עברית לחיפושים (הוספתי תמונה באלבום הקודם ). בטח יגידו לך ש"אסור להוסיף שפה/מקלדת 'לא מקורית' שלא הותקנה בקו הייצור... ;)

אנחנו אתך במאבקך הצודק, ולא נוותר על החלפת מערכת גם אם הותקן " WAZE"... רוצים AA ו-AppConnect... אגב, מינוס גדול בהתקנה משולבת כזאת - זה שאין שימוש במערכת הAUDIO/רמקולים הקימים, ולכן הקול על הפנים. למוזיקה זה בהחלט לא שימושי!

מאוד מפתיע שהם לא מחברים את המחשב למערכת אודיו של הרכב. אני חושב שאפילו אמרו לי שכן בטלפון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תהיה שם - תוכל לוודא מולם? אולי עשו "קיצורי דרך" אצלי? :(

אני חושב שהקיט שלהם מגיע עם רמקול ומיקרופון עצמאים, וזה כמובן הכי פשוט מבחינתם...

לגבי המיקרופון - זה לדעתי די הגיוני...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תהיה שם - תוכל לוודא מולם? אולי עשו "קיצורי דרך" אצלי?...

אני מניח שלא עשו אצלך קיצורי דרך, הם עובדים דרך היבואן ויש להם אחריות, ולכן לא היו עושים את זה. פשוט מפתיע אותי שלא, כי לא ברור לי למה לא... יכול להיות שיש מגבלה טכנית.

אני אעדכן אחרי שאהיה שם, אנסה קודם לשחק עם זה לבד - נראה לאן אגיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט שתתקשר ותגיד שנעלם לך הsettings מהמסך ואיך להחזיר. ואז תעדכן אותנו :)

הכי פשוט למי?... :) תגיד לי, בא לך לשלם 240 ש"ח בשנה לכל החיים לסלכלום? לא? אז תעשה משהו בנדון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט למי?... :) תגיד לי, בא לך לשלם 240 ש"ח בשנה לכל החיים לסלכלום? לא? אז תעשה משהו בנדון...

לך, כי לך שמו את זה רשמית על המסך. סתם הצעה, הכל בסדר.

אני יכול לקחת מהעבודה כמה סימים שאני רוצה, אז זה לא שיקול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלא עשו אצלך קיצורי דרך, הם עובדים דרך היבואן ויש להם אחריות, ולכן לא היו עושים את זה. פשוט מפתיע אותי שלא, כי לא ברור לי למה לא... יכול להיות שיש מגבלה טכנית.

לפי הבנתי (מקריאת המפרט) יש יציאת AUX A/V (כמו גם עוד כניסה לשליטה מכפתורי ההגה), ואולי ניתן היה להשתמש באודיו שלה לחיבור למערכת הראשית. כנראה שאז זה כן יעבוד אם תשים את המערכת הראשית על Media (לפני המעבר לניווט) ותבחר כניסת AUX כSOURCE. תוכל לנסות ולבקש מהם. הבעייה כאן, שכנראה אתה משבית את כניסת הAUX (או אולי יש כניסה נוספת חבויה במערכת). אבל... אז כמובן, לא תוכל לשמוע רדיו תוך כדי ניווט... ;)

עדכן מה נהיה...

1.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

>> עדכון: כל המכוניות של "פולקסווגן" עם שלדה של 2017 יגיעו עם תמיכה בעברית; לגבי המכוניות הקיימות: "עובדים על זה, אך לא יודעים אם זה יהיה אפשרי"

מחברת "צ'מפיון מוטורס" נמסר שכל המכוניות עם שלדה של 2017 יגיעו עם תמיכה בעברית - חלק מהמכוניות כבר הגיעו לארץ ונמסרות במקביל למכוניות עם שלדה של 2016 - שימו לב מה אתם רוכשים.

לגבי המכוניות הקיימות - מהחברה נמסר שהם כעת עובדים על זה, אולם אין כרגע צפי לעדכון התוכנה אם בכלל יהיה ניתן בסופו של דבר.

ממוסך השירות המקומי נמסר שלפי שעה אין עדכוני תוכנה זמינים.

עדכונים נוספים בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

>> עדכון: כל המכוניות של "פולקסווגן" עם שלדה של 2017 יגיעו עם תמיכה בעברית; לגבי המכוניות הקיימות: "עובדים על זה, אך לא יודעים אם זה יהיה אפשרי"

אנחנו מצפים שה"תמיכה" תכלול גם TTS... ו SMSים גם יוצגו, וגם יוקראו אוטומטית ע"י המערכת בעברית, כמו גם פיקוד קולי כמובן, שמשום מה החליטו לנטרל את הכפתור שלו יחד עם הAA ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מצפים שה"תמיכה" תכלול גם TTS... ו SMSים גם יוצגו, וגם יוקראו אוטומטית ע"י המערכת בעברית, כמו גם פיקוד קולי כמובן, שמשום מה החליטו לנטרל את הכפתור שלו יחד עם הAA ...

ברור, מה עוד? כריות אוויר בגודל 1:1 של גל גדות ובר רפאלי לנוסעים מקדימה?

חזירים יתעופפו לפני שתהיה לך מערכת מקורית מהיצרן עם TTS \ הקראה \ פקודות קוליות בעברית

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוצים הכל אפשרי, אף פעם לא הבנתי מדוע לא שלחו מבעוד מועד מישהו לגרמניה שיתרגם להם את המערכת / שיטמיע להם עברית? מה כ"כ קשה?

בסדר, הגרמנים לא יכולים לבד - לא יודעים עברית / וואטאבר, אז שצ'מפיון תטפל בזה.

לגבי השלדה - איני יודע, אבל ספרו לי על לקוח שרכש במכה שתי מכוניות מסוג פולו וקיבל אותן יחד - אחת עם תמיכה בעברית והשניה לא, מיותר לציין שחטף עצבים עליהם. אני לא יודע אם הם בעצמם יודעים בכלל מה עושים - ההתנהלות לא ברורה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...