Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבים ללא ניירת - שרשור שהמשיך על מצב הפורום היום.

CLIPPER159
שימו לב! השרשור הזה בן 3079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

בזמן האחרון שמתי לב שהפעילות כאן ירדה משמעותית וחבל ..

אני מעוניין לרכוש רכבים ישנים ללא ניירות

מודלים באזור 1940-1980

תודה לכולם

נייד :0549168569

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מהמגיבים הפסיקו להגיב ועברו לקבוצות אספנים בפייסבוק , וממה שאני הבנתי זה בגלל יחס דורסני והתראות אזהרה למגיבים (כמו התראות על השארת מספר טלפון בשרשור), דבר שבעבר לא היה, והמון התראות מוזרות . כנראה התחלפו המנהלים של הפורום.. הרבה גולשים כבר נרתעים להגיב לצערי וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, המנהלים לא התחלפו.

הסיבה העיקרית לירידה בנפח התנועה היא שינוי בהרגלי הגלישה; כיום חלק גדול מהגלישה מתבצעת דרך הסמארטפונים, ובהיבט הזה הפייסבוק נוח בהרבה.

טבעי שאחרי כמעט 14 שנות פעילות תהייה ירידה בפעילות, ושוב, זה בגלל השינויים הטכנולוגיים שחלו.

נכון, אנחנו מקפידים הקפדה יתרה על פיסוק וכתיבה קריאה, וזה על מנת שכל הקוראים והמשתמשים יהנו לשהות כאן.

מניסיון עבר, כל פורום שלא היה מנוטר בקפידה נעלם - בהתחלה זה נחמד שאפשר לכתוב איך שרוצים עם ......... ו חחחחחחחח, בהמשך עוזבים המשתמשים האיכותיים, ובסוף נותרים רק החוראנים.

ועם כל הכבוד לפייסבוק, יש לא מעט משתמשים שרוצים לשמור על פרטיותם ועל אנונימיות, וזה בלתי אפשרי ברשתות החברתיות.

בנוסף, יש כאן מנוע חיפוש מועיל מאד, ודיונים לא נעלמים לעולם, ולעיתים אפשר לצפות בשרשורי שיפוץ בני 10 ומעלה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל המדינה , כל חלקה טובה הולכת ונהרסת. גם כאן יש פוליטיקה והמון.

ובטח שוב ינטרלו אותי לאיזה חודשיים.

כי אני לא לטעמו של איזה מנהל. (חורני, למרות התואר הראשון השני).

הדקטטורה שולטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן יצא לי לדבר במפגשים עם חברי פורום וותיקים ושאלתי אותם למה כבר לא רואים אותם מגיבים בפורום ותורמים מניסיונם, וזו התשובה שקיבלתי.

כיום לצערי אני נכנס לפורום ואנשים שואלים שאלות ופשוט אין מענה או מענה חלקי,ואנשים פשוט מפסיקים להיכנס, מה שהיה עד לפני שנה ועכשיו זה הבדל של שמים וארץ , וזה יהיה חבל מאוד אם אנשים יאבדו עניין בפורום.

לדעתי האישית כדאי לשנות את הגישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ודיונים לא נעלמים לעולם, ...

באמת?!

ועל זה נותר לי לומר - בלה, בלה, בלה...

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית, אם אתה מתכוון למה שאני חושב, דעתי כדעתך.

ביום זה כבר לא כך.

ושוב, ניטור קפדני ושמירה על תרבות דיון חיוניות להמשך קיומו של הפורום, כל פורום.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום חלק גדול מהגלישה מתבצעת דרך הסמארטפונים, ובהיבט הזה הפייסבוק נוח בהרבה.

ממליץ לכל מי שמרבה לגלוש מסמארטפון להתקין אפליקציה שנקראית Tapatalk.

היא הופכת את השימוש בפורום דרך סמארטפון למאוד מאוד נוח ופשוט, כולל העלת תמונות, קבלת עידכונים מיידים על הודעות פרטיות, מעקב אחרי שירשורים ועוד.

אני בתקופה האחרונה 99% מהזמן גולש בפורום זה ופורומים אחרים דרך סמארטפון, גם בבית. יותר נוח לי ככה.

עוד אני יכול לאמור שבהתאם לרוח החדשה היום ניהול הפורומים פחות נוקשה ויותר סלחני ממה שהיה פעם, יש הרבה פחות התראות, פחות מחיקות ועריכות, באופן משמעותי.

בפורומים אחרים באתר (פורום כללי, טכני, ייעוץ ברכיישה ובמיוחד פורום אוף טופיק) יש עליה מתמדת בכמות תעבורה, הירידה היא רק בפורום אספנות.

עקב כך אישית אני לא חושב שירידה בתעבורה באספנות היא בגלל ניהול נוקשה מידי אלא מסיבות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי/חן הדיון על מצב הפורום דווקא מעניין, אולי תפרידו לדיון נפרד?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מצטער גם אני בדעה שניהול על בסיס פוליטי "הרג" את הפורום. רבים וטובים לא מוכנים להדיין תחת עינם המפקחת של קברטיני מועדון החמש.....וחבל, היה לפורום פוטנציאל לשנים רבות.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער גם אני בדעה שניהול על בסיס פוליטי "הרג" את הפורום. רבים וטובים לא מוכנים להדיין תחת עינם המפקחת של קברטיני מועדון החמש.....וחבל, היה לפורום פוטנציאל לשנים רבות.

ירון, אתה חי בפוליטיקה.

בניגוד לדעתך, קברניטי מועדון החמש לא שמו קצוץ על הפורום.

הפורום הביא את הירידה במשתתפים בזכות מנהליו בלבד, ללא התערבות חיצונית כלשהי.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...