Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2010, גימור highline, בעלת 160 כ"ס - עלויות טיפולים

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך לרון נקודה!

רון כבודו במקומו מונח,אבל אל תעשו ממנו "זיל הזול"

הטיפול שפאסאט עשה בגולף שלו שעלה לו 2300ש"ח במורשה,לי עלה בפאביה 1600ש"ח אצל רון (אותו טיפול,פלאגים שמן ופילטרים)

שני רכבים שונים לחלוטין,ככה שמחירים שונים גם כן

בינתיים אני עדיין לא רואה חלופה בדמות מוסך ש"שובר" מחירים של אחרים,אבל הרבה כאן אוהבים לזרות מלח על הפצעים "יקררררררררררר איך אתה משלם ככה??????????!!!!!!!!!!!!111111111"

אין בעיה להזמין חלקים,רק בעיה שלך אם טעית במק"ט,או המוסך פתאום מתחשק לו לא להרכיב חלקים שאתה הבאת (על אותו משקל,שגם הוא יכול להתנער מאחריות במקרה של תקלה)

והדובדבן שבקצפת - אחריות מתבטלת במקרה שטיפלת במקום אחר (או מאוד קרוב לזה,מלווה בפרצוף עקום ויגרמו לך לעצבים מיותרים וטרטורים אינסופיים)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה שלא מתאימים פר רכב,אבל מבחינת מחיר למיטב זכרוני גם אצלי הם עלו 600 לפני מע"מ.

החשבונית לא מולי אבל אל תשכח שאצלי זה "רק" 1.2TSI,בעוד אצלך מנוע גדול\חזק יותר (1.4TSI עם מגדש על ומגדש טורבו?),שמן אחר,ושאר מרכיבים יקרים יותר

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שאלה מחירים גבוהים, מוזמן לבדוק אצל קרסו ומאיר, טיפלתי במורשה ב 3 רכבים, צ"מפיון הכי זולים.

לטפל במורשה עולה יותר מכפול, אבל מעולם לא איכזבו אותי, במוסכים אחרים לעומת זאת.

לכל אחד יש את החופש לשקלל את השיקולים שלו בבחרית המוסך, לא חייבים מורשה יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון באמת לא הרבה יותר זול אבל זול מצמפיון , הרבה יותר בן אדם בנוסף למקצוען מתחשב וישר.

רון זה מוסך שבן אדם פרטי והוא הפנים של העסק ביחד עם הדודה .

לצמפיון אין פנים יש חשבונית . וזה ההבדל הכי חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאיר רצו ממני 1100 על 4 מצתי אירידיום להונדה

זאת בושה!

תוך שבוע וב250 שקל הגיע מאנגליה

מה הגיע מאנגליה?

חלק מקורי של היצרן או תואם?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני שמתי לב המקטים והמחירים של השמן והפילטר שונים בין שני הטיפולים?

אתה בטוח ששמו לך את השמן הנכון?

עריכה:

הנה אני רואה שזה לא רק אני.

למה לעזאזל השמן שונה בשני הטיפולים? למה?

גם מחיר מסנן השמן שונה.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המחירים של הפילטר, הגיוני שיכול להיות שינוי, יצרן שונה, הפרש של שנה. כנ"ל לגבי מחירי השמן.

מס' קטלוגי נתון לשטויות של הפקידה. מה שלא שמת לב זה לכמויות. בשנה שעברה חייבו אותי על כמות שלא נכנסת למנוע שלי (נכנס רק 3.7 ל'), כולל תכולת הפילטר. כמובן שזוכיתי על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטרים בעלי מקט זהה, לא אמורים להיות מיצרן שונה אלא מVAG, 20 שקל הבדל בשנה? בגולף יש פילטר שעשוי ממניות של גוגל שיש לו קפיצות כאלה במחיר? שים לב ש"פקק אגן שמן" גם עלה במחיר, אבל באופן סביר: 20.1 -> 20.5

לגבי זה ש"מס' קטלוגי נתון לשטויות של הפקידה", שטויות או לא שטויות יש הפרש מחירים, וגם באותה מידה "תקן השמן נתון לשטויות של המוסכניק"

התנהלות לא תקינה בעליל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור "חוץ מלהגיד טיפלתי במורשה" אין לך שום מושג מה דחפו לך לרכב.

העיקר אתה סומך עליהם בליינד ככה.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמתי טלפון למוסך כדי לברר את נושא השוני בין המספרים הקטלוגיים לפי מספרי החשבוניות. חזרו אלי ואמרו שבוודאות מדובר בטעות רישום (אמרתי לכם, הפקידה). "בזמן הכנת החלפים לטיפול עובדים מול האלזה (Elza)". מישהו יודע מי זו האלזה הזו? :)

עריכה: נושא הפרשי העלות לא נבדק. אקבל עוד כוס קפה בטיפול הבא.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומחזירים לך את האקסטרא כסף שחוייבת עליו? או שהמחיר עלה לכול השמנים?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאסאט, תודה על העלאת הנתונים. הלוואי ועוד היו עושים כמוך, שאז אפשר היה להשוות ביתר נקל בין המרכיבים של החשבונית ולא רק "עלה לי 800" סתמי.

ההפרש אכן לא מפלצתי בין החשבוניות, וזה צפוי לחלוטין בהתחשב בכך ששני המוסכים הם מורשי-יבואן, אבל שים לב שאצלך "חסר" פילטר מזגן, וזה כבר משנה את התמונה:

attachment.php?attachmentid=431166&d=1436899277

IMG_20150711_0003.jpg

תוריד אותו (+מע"מ) מהחשבונית שלי וההפרש בין החשבוניות נהיה 592, שזה כבר לא מבוטל בכלל. זה גם לא מפתיע אם אתה מסתכל על מחירי החלפים פר יחידה- אני לא רואה שום חלק של אופל שיקר יותר מהמקביל שלו בפולסקוואגן (אולי לא שמתי לב טוב).

ולכל אלו שאומרים שזה יקר- תשוו תפוחים לתפוחים. בוודאי שלטפל לבד או להזמין חלקים וללכת למוסך זה זול יותר, אבל זה לא אותו דבר. מה גם שלא כולם יכולים או רוצים להתעסק עם זה, וזכור לי פוסט של אקסודוס שהעלה בשרשור אחר, בו כתב שהלך למוסך וביצע עבודה ב-300 ש"ח שהיתה עולה לו פרוטות אם היה מזמין מאיביי ומתעסק לבד, אבל מה- לא תמיד אתה רוצה/יש לך זמן/חשק/כוח- תקראו לזה כרצונכם.

בקיצור, ההודעה של

ezuf מסכמת את דעתי בעניין (אגב, אם מדובר באותו טיפול כמו של פאסאט ושלי, וללא פילטר מזגן- הרי שהחשבונית שלי רחוקה מהסכום הזה בתשעים ש"ח, וזה כבר מחיר של מוסך רון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה לכל המגיבים שמזדעזעים מהעלויות במוסך יבואן.

איזה רכב אתם הייתם מעדיפים לרכוש (עם יד על הלב).

רכב בעל תיעוד טיפולים מסודר ממוסכי יבואן או רכב שטופל בחלפי איביי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...