Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2010, גימור highline, בעלת 160 כ"ס - עלויות טיפולים

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צודק, החיוב על העבודה יקר ברמות.

לא הגיוני לחייב גם על שרות בקרה את השעתון היקר של צ'מפיון ,בנוסף חיובים נפרדים לגמרי להחלפת פילטר מזגן ומצתים...

1000 ש"ח לפני מעמ רק על עבודה זה מוגזם לחלוטין.

כמו כן המחיר של הפילטר מזגן הזוי וגם עלות הרפידות...

דרך אגב, גם במוסך מורשה אפשר להתמקח ולקבל הנחות, גם גורפת ברמת אחוזים וגם בסעיפי העבודה.

לצורך כך צריך להפגין ידע בסיסי במחירים ובמקרים מסויימים להצטייד בהצעת מחיר נגדית ממוסך אחר.

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני דיי בטוח שסוג השמן "CHAMPION" אומר שזה שמן של צ'מפיון מצובר גדול, לא שמן של מותג צ'מפיון שנמכר באוטו דיפו.
זה כן שמן של מותג צ'מפיון, שמתומחר מאוד גבוה. דובר על כך בשרשור הזה.

לא מבין למה בכל טיפול מחייבים על פירוק הגלגלים לצורך בדיקת הבלמים,

זה לא אמור להיות חלק מהטיפול וכלול כבר במחיר הטיפול?

...

אז למה לחייב בנוסף על פירוק הגלגלים, הרי זה חלק ממה שצריך לעשות כדי להחליף רפידות?

בעקרון, בגלל שאני חושש לחישוקים של הרכב, אני מונע מהם פירוקים מיותרים. כשניתן לאבחן מבחוץ, אני מבקש לא לפרק, אבל אם יש ספק, מפרקים. לגבי העלות, יש מחירון לפרוק גלגלים ויש מחירון להחלפת רפידות, זו לא אותה עבודה. ככה זה במורשה היבואן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...