Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנות לפרוייקט - OPTIMUS

שימו לב! השרשור הזה בן 3133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אודיו קינג,

אפשר פתיח של מקגייבר בבקשה?

נראה מי יצליח לנחש מה ה"נשק" הנבחר הפעם?

WEAPON OF CHOICE

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אמנם אני לא אודיו קינג, אבל קבל בכל זאת (אפילו לא בדקתי אם הסרטון שהעליתי הוא הנכון :-) )

בכל מקרה, האם ביט פליי יהיה מעורב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים לא - אני ממתין בכלל שהביט 1 החדש יגיע בשביל לקבל תמיכה מלאה של FULL DA

אני שוקל את האופציות של סמארטפון חדש במקום טאבלט - יתכן ומסך של 5.5 אינטש יספיק לי.

יש הרבה לבטים.

בכל מקרה - החידה להיום ונראה מי יצליח לעלות על זה - מה יהיה החידוש האמיתי בפרוייקט הזה?

יותר מאוחר היום אעלה תמונות של הרכב הנכנס.

אם לא תנחשו עד מחר בבוקר - אעלה רמז.

בכל מקרה לזוכה המאושר תימסר קופסאת מטרנה ריקה שכבר הספיקה להעלות חלודה בקצוות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק ההכנה - טוב, אפשר להתחיל לזרוק ניחושים לאוויר 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהכל יהיה מחובר דיגיטלי - זה כבר ככה במערכת הנוכחית (שכבר לא מורכבת כי הרכב כבר לא אצלי)

אבל לא - מדובר על משהו אחר, טכנולוגיה שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו, גם ככה אשתי צריכה את הקופסא של המטרנה לעבודות שלה עם ילדים.

בבכל מקרה רמז ע-ב-ה למה שאתם הולכים לראות בשרשור הזה ועל מה שאני הולך לדבר ולסקור בשבועות הקרובים.

ScreenHunter_008.jpg

ScreenHunter_001.jpg

ScreenHunter_002.jpg

ScreenHunter_003.jpg

ScreenHunter_004.jpg

ScreenHunter_005.jpg

ScreenHunter_006.jpg

ScreenHunter_007.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, כן

"קניתי" סוליד וורקס ביוטרנט בשביל להתנסות קצת בהדפסת תלת מימד - הורדתי מדריכים מיו טיוב (אעלה לכאן את כל המידע במהלך החודש הקרוב)

ובקרוב (לא יודע אם אספיק היום אם לא אז במהלך מחר) גם אתן מידע רקע נוסף לגבי ההדפסות (כבר מוכנות וקיימות), שיטת ההדפסה עד כמה שאפשר (לא יכול לגלות את כל המידע הודות לבקשת מקור ההדפסה, לא מדובר בטכנולוגיה ביתית רגילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי יש שירותים בחו''ל אתה שולח להם סכריפטים והם שולחים לך מוצר מודפס חזרה. אשמח עם יהיו פה פרטים על מקור של הדפסה כי עד כמה שאמרו לי זה לא זול

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זול אבל גם לא באמת יקר - לעבודת קסטום זה חסכון ענק.

לגבי מקור ההדפסה הספציפי שלי - לצערי לא אוכל לגלות פרטים עקב בקשת המקור עצמו.

אבל אני כן אסקור את הטכנולוגיות הקיימות וכן אתן מידע פרטני על ההדפסות אשר בוצעו בעבורי וגם על תהליך הסרטוט, יצירת הקבצים ובדיקתם.

לגבי עלויות - בזמנו ביררתי, יש מעט מאוד חברות בארץ כרגע שנותנות שירותים שכאלו - המחיר הוא לפי זמן הדפסה - אתה משלם לפי דקה כאשר כל דקה עולה באזור ה2 שקלים פלוס מינוס.

במקרה שלי ההדפסות ניתנו בחינם ובמקביל אני מבצע R&D לחומר המודפס.

אני לא יכול כרגע להעלות כרגע תמונות של המוצרים המודפסים היות ונתבקשתי לצבוע אותם בכדי שהחומר המקורי ותוואי ההדפסה לא יהיו מזוהים לעין, ברגע שאסיים לעשות צביעת שכבת בסיס לחומרים המודפסים אעלה תמונות ותהליך הכנה לגימור ולהתקנה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...