Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנות לפרוייקט - OPTIMUS

שימו לב! השרשור הזה בן 3140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש גם את זה

אם הדבר הזה יעביר גם DATA של OTG ולא רק טעינה זה יהיה מגניייב למי שמוציא טבלט מהרכב

phone

-> HELIX DSP PRO MK2 -> Mosconi AS100.4 -> ScanSpeak D3004 & ScanSpeak 12M

Mosconi AS200.4 -> JL ZR800-CW & JL 10W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מגניב ביותר - ביחוד למי שלא רוצה לבנות עריסה לטלפונים שלו - אפשר פשוט להחליף טלפון ולא לדאוג לעריסה בצורה כזאת - מאוד נוח!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה - הפתעה נעימה במיוחד

קיבלתי שדרוג חינם ממשלוח ימי למשלוח אווירי ע"י חברת השילוח - המתנות יגיעו מוקדם מהצפוי :-P

ההתקנה לא :-D

אבל לפחות תהיה לי יכולת טובה יותר לעשות הכנות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתבונן לי בבוקר על הרמקולים המקוריים של הסובארו ומבין שמדובר ב2 אינטש ואז אני מפרק את הCDT ES02 מהפודים שלהם ומתחיל לקלוט שיש לי כאן סיכוי טוב להתאמה.

לוקח רמקול מקורי אחד, דרמל עם דיסק חיתוך - תוך עניין של שתי דקות עבודה מנסר את מגנט הרמקול המקורי מהתושבת, חותך את הבד שמגן על הממברנה ומסיר גם את הממברנה עצמה והופס!

התאמה מושלמת, הCDT נכנס בלחץ קל לתוך התושבת כאילו ותמיד היה שם.

עכשיו אני מחכה שמכסי הPVC שהזמנתי יגיעו בכדי לבנות להם את הREAR CHAMBER שהם צריכים בכדי לרדת נמוך איפשהו לאזור ה1K הרץ.

קצת תמונות.

photo 4.jpg

photo 1.jpg

photo 2.jpg

photo 3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן וזה לא הטוויטר, זה המיד ריינג'.

אני מסתמך על תיאוריית הBEAMING בה המיד ריינג' ינגן בתחום תדרים בו הוא מנגן רחב - כלומר כלל כווני ולכן לכוון שאליו אתה מפנה אותו אין משמעות בעצם - הגרילים המקוריים יעברו שינוי ככל הנראה ואני אפתח אותם ואכסה אותם בבד אקוסטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לשבור את הראש על קרנלים שונים ומשונים

יש קרנל מוכח ועובד של ELEMENTALX שמקנפגים אותו עם USB HOST MODE + FAST CHARGE וזה נותן מתח מספק לכל הצרכנים שיש לי על הקו של ה OTG ואני עם BUCK ADAPTER זול בשקל תשעים

טימור נחמד, אבל לקח לו המון זמן להגיע למשהו שכבר הגיעו אליו בחינם.

אדי, בהצלחה עם הפרוייקט:) נראה לי זה יהיה בומבה

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליקו :-P

לבינתיים הבומבה היחידה נפלה על הארנק שלי - החלפת רכב זה לא כיף גדול במובן הזה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט :) מכיר בומבות כאלה מקרוב

שוואיה שוואיה

אני בטוח שהתוצאה תהיה שווה

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

elik0 לפני שהתקנתי את הקרנל של טימור, ניסיתי את האלמנטל.

איך להגיד את זה במילים עדינות, אין מה להשוואת בכלל, עולם אחר.

בקרנל של טימור יש הרבה יותר מסתם usb host + fast charge, הוא יותר מותאם לרכב, מגיע כבר עם כל הטריגרים שצריך, RTC ALRAM, אפליקציה ודרייבר למצלמת רוורס, סירטוני כניסה יציאה, בדיקות WAKELOCK ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הגיע המשלוחה מחו"ל

1. מגבר של סאונדסטורם ארה"ב (מגבר שקר כלשהוא נקרא לזה) שני ערוצים קטנטן שירים את הרמקולים האחוריים.

2. רמקולי מדף אחוריים לרכב של פיוניר 3WAY שיחסמו אגרסיבית ע"י הפרוססור בין 400 הרץ ל8-10 קילוהרץ.

3. קיט התקנה קולוסוס 4 גייג' של קנו-קונספטז.

4. שני מכסי צינור 2 אינטש שימשו כתא אחורי למיד טוויטרים - צריך לעשות קצת שיוף והם יתאימו בול - אפוקסי וגמרנו.

5. רכיבים לבניית קרוסאוברים פסיביים בין המיד טוויטרים לטוויטרים.

הקרוס יבנה בנקדות חיתוך באזור ה6 קילוהרץ בסלופ 6 דיבי בין שני הרכיבים אשר יהיו בזווית של 90 מעלות אחד לשני ובנוסף לטוויטרים יצטרף LPAD פסיבי בהנחתות משתנות של או 3 דציבל או 6 דציבל (רוב הסיכויים שאת צד שמאל אנחית ב6 בעוד שאת ימין אנחית ב3 - מדובר רק על הטוויטרים - או ששניהם יונחתו ב3 או ב6 והפיצוי לצד שמאל יתבצע בעזרת הנחתה ואיקולציה בפרוססור)

קצת תמונות.

photo 4.jpg

photo 1.jpg

photo 2.jpg

photo 3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תתקין את הריר פיל רק בסוף כאשר תראה שהבמה לא מספקת אותך, או שמלכתחילה אתה הולך על זה?

עוד לא נתקלתי ב"צורך" אצלי למלא את החלל האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך על זה מראש. כנראה שאצטרך לצפות את החלון האחורי, נראה לי שהווילון יהיה חייב לרדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, עוד קצת עדכונים - לא ממש מוצא את הזמן לעבוד על ההכנות אבל זה בסדר כי סה"כ לפני אוקטובר נובמבר לא תהיה התקנה.

לבינתיים החלטתי סופית שאני הולך על התושבות של הרמקולים המקוריים של הסובארו (של הטוויטרים של הסובארו) ומשדך אליהם את הCDT ES02.

את מכסי הפלסטיק לצינור בעובי 2 אינטש הדבקתי בעזרת אפוקסי ועשיתי חורים לחיווט.

הHU היה אמור להיות סמארטפון חדש מבית MEIZU מדגם M2 NOTE שרכשתי לאחרונה (מסיבות שקשורות בעיקר לכך שהוא DUAL SIM ולא, המטרה כאן היא לבודד את העבודה מהחיים האישיים ולא את המשפחה למי שתהה) - יש לו מסך 5.5 FHD עם מצלמה טובה, מעבד שמונה ליבות לא רע בכלל (הטלפון טס יפה) והוא גם תומך בOTG, ובUSB HOST וגם בUSB AUDIO

אז הייתי בטוח שאני הולך להחליף את הנקסוס במשהו קצת יותר קטן ונוח לשימוש ברכב אבל, טעיתי!

הבעיה היא שהM2 יכול לזהות רק התקן אחד בו זמנית - אם מחברים לו USB HUB - הוא לא מזהה שום דבר שמחובר מעבר לUSB HUB הזה ולא משנה איזה HUB ניסיתי - עם כוח חיצוני ובלי.

סוללה חזקה של 3100MAH שאכן מוכיחה את עצמה היטב אבל שוב, אם אני רוצה להשתמש בו כHU אני צריך להוציא ממנו את הסים השני ולהכניס לו כרטיס הרחבה של 128 מגה (מעניין אם 256 יעבוד אם כי כתוב עד 128 מגה)

HDD הוא גם לא מזהה לפי מה שראיתי - אפילו לא בחיבור ישיר לכבל OTG אז באמת האופציה היחידה היא לוותר על הסים השני ולעבוד עם הרחבת זיכרון וחיבור ישיר לDAC דרך הOTG.

אבל הסים השני כרגע יותר חשוב לי ואני מעדיף לחזור לנקסוס.

בהמשך לכך - הנקסוס ימוקם על המשטח השטוח במעלה הדשבורד על זרועות של RAM MOUNTS ביחד עם מגנט של POWER MAGNET בדומה למה שהיה לי באוונסיס.

הנייד ימוקם איפשהו בקונסולה המרכזית גם כן על תושבת של POWER MAGNET או RAM

מה שיפה בסובארו הזו הוא שהיא בנויה כמו טנק סובייטי - אבל עם איכות הרכבה שמזכירה רכב גרמני.

בתוך הקונסולה המרכזית בין התאים, סובארו דאגו לעשות חורי מעבר אז ככה שהעברת החיווט תהיה ממש קלי קלות.

בנוסף לכל זה אני כבר תכננתי את הקרוס אוברים הפאסיביים כולל הLPADים לטוויטרים.

הטוויטרים יהיו מותקנים בשלב הראשון של ההתקנה ישירות על הקורות בתצורת CROSSFIRE - כלומר יורים אחד אל השני.

אז נכון שאני אעבד קצת מהעינות הכוח שלהם אבל מדובר בL1 המקוריים - 8 אוהם של HAT והם נועדו לתת היענות כוח נהדרת באוף אקסיס מלא אז אני הולך לנצל את זה ביחד עם יכולת איקולצייה טובה שתפצה על רוב ההפסדים.

אני לא מחפש להיות אלוף עולם עם מערכת כזו אלא רק להנות מסאונד נקי עד כמה שאפשר.

כרגע, הגיעו רוב הדברים הקטנים שהייתי צריך מחו"ל בכדי להתקין את הרכב.

נשאר לי לבנות את הקרוסים הפסיביים.

ולמצוא זמן להתקנה.

באמת, משהו בסובארו ובאופי "עיצוב" שלהם מאפשר לרכב לשמור על מראה אסטתי גם עם התקנה פשוטה משהו - דבר אחד בטוח, את הטוויטרים בשלב מאוחר יותר (תקציב, תקציב, תקציב) אני אבנה לתוך הקורות ואני אף חושב על ויפה XT25 בגרסאת 8 אוהם לעתיד אבל אם הלגטיות יעשו עבודה מספיק טובה ומנסיון עבר - הם יעשו - רוב הסיכויים שהם ישארו.

יש לי את הטבעות שהדפסתי להם בתלת מימד אז לפני שאני אתקין אותם ישירות לקורות אני אדגום את משטח הקורות קודם לכן בשביל בניה עתידית. לבינתיים בגלל טעות אנוש מצערת טבעת אחת שכבר עשיתי בה חורים - נשברה ואני צריך למצוא זמן להחליף את הפיוז של מקדחת העמוד הקטנה שיש לי בבית - אין כוח כרגע לכל זה.

קצת על התמונות

מכסי הPVC שאתם רואים הם שני אינטש - נתתי דוגמה למכסה דומה שכזה באמאזון - תדאגו לבחור בקוטר הנכון.

מעבר לכך התושבות של הטוויטרים של הסובארו מתאימות בול לרמקול 2 אינטש והמרחק בין החורים הוא 92 מ"מ ככה שאפשר גם להתקין שם מיד שלוש וחצי אינטש או שלוש אינטש עם קצת כרסום של הפלסטיקה או בלי - תלוי בקוטר הרמקולים שתבחרו לעבוד איתם.

לי זה פשוט להבריג למקום, לסגור את הגריל המקורי ושלום שלום.

ScreenHunter_005.jpg

ScreenHunter_001.jpg

ScreenHunter_002.jpg

ScreenHunter_003.jpg

ScreenHunter_004.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...