Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנות לפרוייקט - OPTIMUS

שימו לב! השרשור הזה בן 3132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה עוד משהו נחמד שהזמנתי "על הדרך" מאלי-אקספרס בגלל שכבר הייתי בשוונג.

זוג טרמינלים 4 גייג' רב פעמיים - 7 דולרים אמריקאיים סה"כ כולל משלוח - לא יכלתי לסרב לזוג שכזה:

http://www.aliexpress.com/item/A-pair-Car-Audio-4-AWG-GA-5-16-reusable-gold-plated-ring-terminal/1128060366.html

מפתיע לטובה!

יש להם הברגה אחת שתופסת את החיווט החשוף לתוך הטרמינל והברגה נוספת שתופסת את שרוול הבידוד של חוט הכוח אל גוף הטרמינל.

אחת הקניות היותר טובות שעשיתי שם לדעתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה חיכית לאמזון שיביאו לך פקק PVC

אם היית יכול לקפוץ אל ש.א.ל בחולון? היה עולה לך אותו הדבר ואספקה מיידית :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטרמינלים היתי משתמש עם סופית כבל.

ואם אתה מדבר על כך שיש מקום ל3 אנץ' אז יש רמקול נוסף ממש לא יקר ומעניין

http://www.faitalpro.com/en/products/LF_Loudspeakers/product_details/index.php?id=401000101

קראתי עליו המון תגובות מעניינות ויש אומרים שהוא מעניין וחי יותר מ eton 3-401

עד 16-17 קילו מגיע די יפה

אבל זה כרעיון. אני חושב עליו אולי בהמשך כנסיון.

בניית קרוס בנפרד לכל רכיב אני מעמין לשליטה עליהם ע"י פרוצסור? אם כך,אז עדיף כבר לתת להם הנמכה ע"י פרוצרות בכמה שצריך אחרי התקנה לדעתי. מאשר בהתחלה לתת להם הנמכה ואם יהיה צורך אחרי זה לעלות אותם מפרוצסור.

IMHO

1379715086.jpg

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם סופיות כבל.

ההנמכה היא בגלל עקומת הבית שאני רוצה להכנס אליה. גם ככה מנקודת החיתוך בשש קילו הכל יתחיל ליפול מ2 עד 6 דיבי אז להתחיל בהנחתה של שלוש דיבי לטוויטרים מלחתכילה זה מתבקש.

אליקו , הוא לא ידעעעע.

בניתי היום את הקרוסים הפסיביים וגם אכין עד סוף השבוע את הרמקולים.

תמונות עד יום שישי, בזה כנראה יסתיים שרשור ההכנות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש קרוס, תעשה RTA באוטו במיקום של הרכיב ואז תוכל לדעת מה ההנמכה שאתה צריך. הרי גם גיין קבין ישפיע לך על RTA, גם הזוית של רכיב והבית שלו. כך תקבל תמונה מלאה יותר ופחוט תצתרך לנחש.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני מנחית יחסית מעט עם האלפאדים, תיקונים מעבר לכך יבוצעו בעזרת מדידות ואיקולציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידע, לא ידע, תשאל :)

אני מכיר כל בית מלאכה\מחסן באיזור התעשייה

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והתמונות

ScreenHunter_003.jpg

ScreenHunter_002.jpg

ScreenHunter_001.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טחנת לי ת'ראש 6 עמודים בשביל להראות לי בסוף רמקול מסכן בתוך גליל של פילטר שמן חתוך ? :shock:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה איציק, כל הסיפור הזה מודולרי ואני גם שוקל מעגל זובל למידריינג` :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק שכנצ`יק

בא לי לחפור לך עוד קצת !

לא שחפירות זה מה שחסר בעירנו אבל.

המייזו m2 note שלי ביום חמישי החליט על דעת עצמו לעשות עדכון.

אמרתי לעצמי שזו הזדמנות טובה לנסות שוב לחבר עליו hdd ואת הdac דרך מפצל עם כוח חיצוני, הפעם זה כבר עבד.

הבעיה היא כרגע שהנגנים שאיתם אני רוצה לעבוד לא מסוגלים לגשת לנפח אכסון החיצוני ולכן הסמארטפון הוא רק פתרון למקרה ששכחתי את הטאבלט.

אבל! אתמול השתמשתי בתוכנה מסויימת לנהל התקנים, אתמול לאחר הניסוי התקנתי שוב את stickmount ועכשיו אצטרך לבדוק שוב את הנושא.

על הדרך גיליתי שכבל הyotg כבר סובל מבעיות מגע, יוזמן חדש במקומו בראשון.

אני גם מחכה לכבל yotg שהוא micro usb hub עם שני פורטים, נראה איך הוא יתפקד כאשר יגיע.

לגבי תמונות של כל הציוד, מה שהיה ברכב הקודם ממשיך איתי הלאה.

הביט 1 שיוחלף שנה הבאה, כאשר יגיע סוף סוף ביט אחד שתומך full da בקצבים גבוהים. זה הולך להיות פרוססור שיטרוף את כל הקלפים ויעורר תחרות חדשה בתחום בגלל כמה מאפיינים נוספים שיהיו לו.

המגבר voce 5.1 שלי עם יחידת הביט אין.

המידבאסים יהיו הנוכחיים, מוראל הייבריד אוביישן הגרסא השניה.

הסאב וופר לא יהיה ה8w7 אלא סאב 10 אינטש, כאשר אני מכוון אל arc audio black הודות לביצועים לעומת נפח התיבה ונתוני הספיגה והנצילות שלו.

הjl לצערי לא בא מספיק לידי ביטוי בתצורת מערכת שכזו, מאוד לא נציל ובמצב הזה הקוטר ממברנה שלו קטן מידי, לכן, יוחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודה היום הרצתי מודל טכני.

ספק מחשב שנותן 12 וולט, ממנו ספק סטפ דאון ל5 וולט שמפעיל את מפצל הusb של די לינק

מהטלפון כבל otg ומשם למפצל.

מהמפצל יציאה אחת להרדיסק ssd 240gb

יציאה שניה לdac ומשם לאזניות.

סהכ כשהטלפון מזהה נכון את הכונן הקשיח, כשזה ssd העסק עובד טוב.

הבעיה היא שאחד לכל אתחול טלפון או כמה נסיונות הוא מזהה נכון.

סופית אני חוזר לנקסוס 7 כיחידת ראש.

הזמנתי סידרה של כבלי yotg ועכשיו נשאר לי לחכות להתקנה. ושהחלקים יגיעו כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם אומרים שמשהו סופי ואז אתם מגלים שטעיתם?

איזה מזל שהיום ערב כיפור ואיזה מזל שאני פולני והדבר שאני מהונדס גנטית לעשות הכי טוב זה להתנצל!

אז סליחה! למה?

כי סוף סוף מצאתי איך לגרום לm2 note לעבוד יציב כנגן ויחידת ראש!

פשוט הסרתי כל תוכנה שעושה mount ואני נותן לסייר הקבצים של הטלפון לעשות את זה והוא עובד היטב.

יחסוך לי הרבה כאבי ראש מההתקנה זה בטוח! רק עכשיו מה אני עושה עם כל הכבלים שהזמנתי, צריך סהכ כבל otg רגיל.

עובד! זו השורה התחתונה. טלפון של 1000 שקל נותן בראש ליחדות היי אנד, מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...