Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנות לפרוייקט - OPTIMUS

שימו לב! השרשור הזה בן 3111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאאגניב! אני ראיתי כרגע רק בצפיה ראשונה - אעבור על זה שוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחר אעדכן קצת תמונות, לא יצא לי היום - לבינתיים צבעתי את החלקים בצבע פריימר אז בקשת המדפיס כובדה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הולך להיות מעניין, התחום הזה מאוד מעניין, הקלות שניתן להזמין חלק קסטום היא מטורפת.

אני אנחש ואומר שהבחור שלך רוצה שתעלה את המוצר מוגמר כדי שתוכל אחרי זה לתת לו עוד עבודה, אני אישית אשמח לבצע כמה הזמנות ברגע האמת לפני ההתקנה של הסט-אפ שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע למה הוא כל כך נרתם לעזור לי - אולי מתוך סקרנות גם לגבי הדברים שאני עושה, לא יודע.

אבל בסופו של דבר הבנתי שאני מסוגל גם לתרום קצת בחזרה ולבחון את החומרים המודפסים ואני חייב לציין שמאוד הופתעתי, מאוד!

אני שוקל בסופו של דבר גם כן להזמין לי משהו נוסח מייקר בוט ולו רק בכדי לייצר תבניות להעתקה בראוטר - זה עדיין עושה חיים קלים מאוד ומייצר המון עניין. או בכדי לייצר חלקים שבאמת יכולים להיות עמידים לחום מעל 70 מעלות בעזרת ABS.

לאחר בחינה של הרכב אני כנראה כן אלך על אופציית הפודים - אני מוכן להתפשר על מיקומי הרמקולים לעומת קלות התקנה - אני לא מחפש לבנות מערכת שתהיה תחרותית, זה לא מעניין אותי כבר - אני מחפש בעיקר את אופי הסאונד שאני אוהב והדבר היחיד שאני לא מוכן להתפשר עליו הוא נקיון האות וכאן יש יתרון לFULL DA - זה הופך את ההתקנה במובן של נקיון האות לחסרת מאמץ - ההשקעה והמאמץ העיקריים כאן לצערי הם בלהשכיב סכומים על מגבר ופרוססור תואמי טכנולוגיה.

הזמנתי חמישה קבלים של WIMA BLACK BOX בערך 1.5 מיקרופאראד (הגיעו כבר) אלו הם קבלים ייעודיים לתחום האודיו ע"י WIMA (לא שאני מאמין בשטות הזו אבל נו מילא בשביל עוד 5 דולר אני לא אומר לא לחמישה קבלים)

זה יתן לי את האפשרות להחליט אם אני חותך את הL1 כטוויטרים באזור ה6300 הרץ או אם אני חותך אותם כסופר טוויטרים באזור ה12 קילו הרץ (סלופ 6) ורק מוסיף קצת לקצה העליון של הCDT - לבינתיים, הודות לבחירה בתצורת פודים אני אשתמש בהם כסופר טוויטרים.

שקלתי גם שימוש בדייטון אודיו מדגם AMT 8 MINI שהם בעצם ריבונים יותר מאשר טוויטרים אבל בסופו של דבר הדפסתי פודיומים שמתאימים לL1 - מה זה מתאימים, בול על המיליטמר!

עוד אופציה היתה לרכוש סט אילייט 603 (כולל הקרוסים הפסיביים) ודי, לחזור "הביתה" - עדיין שוקל את זה.

אני עדיין מתלבט עם להחליף את הסאב - הJL8W7 אבל אני לא שלם עם ההחלטה הזו - מצד אחד אני רוצה קוטר קצת יותר גדול, מצד שני זה הסאב שהכי אהבתי עד היום במובן אופי הצליל שלו - אפילו יותר מהאאורה שהיה לי.

יש עוד הרבה מאוד החלטות לפני והדבר היחיד שיעצור אותי מלהשאיר חלק מהרכיבים זה שיקולים כלכליים נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי בשבילך:

פוד לטוויטר AD MM1 , ותיבה למיד 5F שיוחברו למחשב( אשמח להמלצה למגבר ביתי קטן אם מישהו מכיר), בנוסף ה HOLDER שהדפסתי לנקסוס והתכווץ לו בחום של האוטו.

IMG_2918.jpg

IMG_2930.jpg

IMG_2931.jpg

IMG_2951.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאגניב - על איזה חומרים מדובר?

הנה כמה תמונות של הפודים ושל הרכב הסחור, ה500 מכונית מבדרת במיוחד!

photo 5.jpg

photo 1-500.jpg

photo 1.jpg

photo 2-500.jpg

photo 2.jpg

photo 3-500.jpg

photo 3.jpg

photo 4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בעצם PLA ולא ABS?

הרי ABS זה הפלסטיק הסטנדרטי בתעשיית הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה המייקרבוטס יודעות להדפיס או PLA או ABS לפחות ככה אני מבין את זה לפי מבט באתרים כמו DX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עם זה עניין של שדרוג רכיבים - בעיקר בטח פיית ההזרקה או המזרק עצמו - יכול להיות שאתה יכול להמיר אותן להדפסה בABS בעלות נמוכה מאוד.

עכשיו קניתי ספריי צבע שחור, שני מכחולים וכבל טעינה לאייפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

יש לי בבית מדפסת קיט, זה חמוד, אבל התוצאה רחוקה מלהיות משביעת רצון, בייחוד אחרי שהתרגלת לרמת גימור משובחת.

אצלי אפשר להדפיס גם עם abs וגם עם pla, ויש nozzle תואם לכל חומר (כמובן שיש להתחשב בטמפ' עבודה, מהירות וכו') בשורה התחתונה, לדעתי הף המדפסות קיט עדיין לא ברמה של שלח להדפסה חכה קצת וגמרנו, שלא תטעה.

התמונות יפות, והתוצאה מעולה, אבל אין מורכבות בגיאומטריה שמצדיקה שימוש בהדפסת תלת מימד, לא בפוד ולא במתקן, וזה לא שאני אנטי כיוון שיש לי מדפסת בבית ואני ממש אוהב את ההתעסקות הזו

אחד הספונסרים פה בפורום יכל היה להכין לך פודים זהים מעץ בלי לחשוש מטמפ' קיצונית וענייני גימור

מצרף לך תמונה של אחד הדברים הראשונים שהדפסתי,

זה לוגו של הדבר הזה מאורה שעושה בומים  כבר שכחתי את שמו.

d3216b5155a8f839c78b49c403da7984.jpg

תראה מה עשתה לו קצת שהות ברכב.

fdebe2ec096a22e5f197fb1ba79385da.jpg

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה האחרונה לא ברורה לי - בכל מקרה מה שאתה מראה זה ABS? או PLA?

עזוב פודים מעץ אני עדיין לא בטוח בכלל מה אני עושה סופית - אבל אני גם נהנה מלעשות בעצמי על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא מספיק שהטלפון החליט שצילמתי הפוך יצא גם באיכות לא משהו.

זה pla ומה שהתמונה באה להראות זה כמה הלוגו התעוות מהחום.

יש לא מעט טכניקות של הנדסה לאחור שבעזרתם אפשר לבצע מידול של אלמנטים (למשל קורה וחלק מהדש-בורד) ולפי מידול כזה לתכנן ולהדפיס פוד שיתלבש בול על הקורה, עם גיאומטריה אסטתית כיד הדימיון והיצירתיות.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...