Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות לגבי מערכת הבידור במאזדות 6 החדשות.

marksab
שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לא מצאתי תשובות לשאלות שלי בשום מקום ברשת אז אשמח אם מישהו יידע לענות לי.

המערכת בידור המותקנת במאזדה 6 לא מובנת לי כל כך.

מצד אחד, במאזדות 3 המערכת כבר מתפקדת בשפה העברית לגמרי, אך בחברה אומרים שזה רק ב 3

וב 6 זה תמיד ישאר בעברית. (לא מובן לי איך ולמה כי מדובר באותה מערכת בדיוק.)

בנוסף רציתי לשאול, אם מישהו מודע האם המערכת יודעת לקרוא דיסק DVD?

אני לא מתכוון לסרטונים או משהו כזה, אלה לפלייליסט של MP3 ארוך מן הרגיל.. (בדיסק DVD)

האם קיים מישהו בפורום שהוסיף למאזדה שלו את פונקציית ה TV מהחברה/באופן פרטי?

יש שימוש לדבר הזה?

תודה לכל העונים, שיהיה שבוע טוב מלא בשורות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 6 עומדת כרגע לפני מתיחת פנים שבמסגרתה יחליפו את המערכת מולטימדיה לאחת דומה (זהה?) למה שיש ב 3.

לדעתי המערכת לא תדע לקרוא דיסק DVD. בכל מקרה, מי היום משתמש בדיסקים כשיש לך BT ו USB מובנים?

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהתחיל להנות מה BT וה USB רק לאחרונה, אני יכול להגיד לך מנסיון שאין יותר נוח מדיסק.

(ללא פרסומות, ללא לדאוג ל"מצב בטריה" במכשיר המנגן וכו'.)

ומה זאת אומרת מתיחת פנים?! מתי היא אמורה לקרות ומה הולך להשתנות בעצם?

אל תגיד לי שהמתיחה הזאת תגרום למאזדה 6 שלי (אוקטובר האחרון) להראות ישנה..:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסק פחות נוח ,גם נשרט וגם לפעמים שהאוטו קופץ הדיסק גם קופץ. הכי נוח זו מערכת עם כרטיס SD שהוא גם רב פעמי וגם הרבה יותר עמיד . או בלוטות' שגם ככה משמש כדיבורית. בתור אחד שהשתמש גם בUSB וגם בבלוטות' לא מבין מאיפה הבאת פרסומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז ככה. בבלוטות' אני בדרך כלל משתמש מהאייפון וביוטיוב. משם הפרסומות! ולאחר בדיקה שעשיתי עם USB, מסתדר שזה באמת לא נוח כי הוא לא מזהה תיקיות. אלה מציג לי את כל השירים כרשימה ארוכה ולא לפי ז'נר/תיקיה/זמר. (שזה די מציק)

בכל אופן, לא אוהב את הדרך הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מאזדה 3 חדשה המערכת אומנם בעברית לא מלאה, הניווט מתבצע באנגלית ואמרו לי שבעדכון הבא זה יסודר.

מה שאני שואל זה למה כוונתך בהוספת האופציה של הטלוויזיה ? איך עושים? כמה זה עולה? ומה זה נותן?

תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשרכשתי את הרכב, הציעו לי את כל התוספות האפשריות (GPS, מסכי DVD וכד'.)

אחת האופציות הייתה להוסיף מקלט TV שמאפשר לראות במסך הראשי ערוצים כגון 10,22,11,33

התוספת הייתה יקרה ולכן ויתרתי עליה, אך לאחרונה הבנתי כי ניתן להוסיף את המקלט באופן פרטי בעלות של 400 ש"ח פחות או יותר.

אז אני שואל, מישהו מכיר מישהו שעשה? מקום שמתמחה בדברים כאלו ויכול לתת הצעת מחיר? כדאי בכלל להתעסק עם ההרכבה המקורית?

ומה בדבר הUSB? ניתן לקטלג את קבצי ה MP3 כך שיהיה קל יותר למצוא שיר מסויים? לפי ז'נר או תיקיות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...