Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I800 2011, תקלות מרובות עם הנעילה.

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 3342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב אצלנו כשנה וחצי,גמע במהלכן כ80 אלף קילומטר ועכשיו מתחילות כל מיני בעיות "נחמדות".

חשוב לי לציין שאחרי קריאה של פורומים מחו''ל הבנתי שזה פשוט בעיה בהמון רכבים כמו שלנו.

1. מנגנון נעילת דלת נוסע מת.

2.מנגנון דלת ימין אחורית מת.

3.האוטו כבר כמה פעמים נעל את עצמו ללא שום סיבה כשהמפתח היה מונח בתוך הרכב, נאלצתי לנסוע עם מפתח ספייר כדי להציל את אבא שלי מהקור :lol:

4. תאורה הפסיקה לעבוד כשהדלתות נפתחות,אולי פיוז נשרף. לא הספקתי לבדוק.

הרכב עמוס בהתקנות מקומיות,מערכת איתור,מערכת סטריאו,קודנית,שלטי נוחות,גימור פנימי,תאורת נוסעים...בקיצור הרכב הורכב בארץ לאחר שהגיע כרכב מסע סגור.

אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי באיתור מק''טים למנועים של הדלתות, אם מישהו יכול לתת טיפים לתיקון אני אשמח לשמוע. אני ארצה להחליף לבד כי במוסך כנראה ישחטו אותנו.

מנגנון דלת אחורית שמאל כבר הוחלף פעם במסגרת האחריות.

תודה מראש לעוזרים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם מופיע פה הדגם שלכם (H-1 זה אותו הדבר), או אולי לפחות זה יתן כיוון:

http://hyundai.epcdata.ru/h-1/#2399

יש גם באנגלית אם מתעקשים, אבל אין שם תמונות:

http://hyundai.epc-data.com/h-1/

מציע גם לנסות מול יונדאי-שופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ600 ש''ח למנגנון עצמו...

אם זה המחיר בחו''ל מה מחכה לי בארץ :brickwall:

אני מבין שאצטרך לפרק קודם את הדיפון כדי לראות מה בדיוק נדפק.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהסתכלתי שוב על הקטלוג והתבלבלתי, המחיר שציינתי קודם מיוחס למנגנון הידית שהוא בסדר גמור.

מנגנון הנעילה עולה רק 300 ש''ח.

אני אקפוץ גם למוסך,נראה מה הם יגידו.

תמיד אפשר לקנות מחו''ל ולשלוח הודעה לרועי עוזרי או מישהו מהכנופייה שלהם שיתנו יד :-o

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנעילה עובדת,דלת נהג,מאחורי הנהג ותא המטען נסגרים ונפתחים כמו שצריך.

דלת נוסע לא עובדת כלל, דלת מאחורי הנוסע מגיבה אחרי לחיצות מרובות.

הקודנית היא של פוינטר,6 מקשים כולל הכלב.

פתחתי היום את המכסה של תיבת הפיוזים וחשכו עיני, היו שם כל כך הרבה חוטים של התקנות כאלה ואחרות שלא הצלחתי להגיע אל הפיוזים.

מחר אפרק את כל הכיסוי שמעל הדוושות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...