Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול צימר בעקבות המצב הביטחוני.

T-Corolla
שימו לב! השרשור הזה בן 3366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני ובת זוגתי סגרנו צימר לסופ"ש הקרוב, אך בעקבות המצב הביטחוני (חדירות בגבול הצפון ובקשה בכלי התקשורת להגיע לצפון הארץ) נאלצנו לבטל את הצימר. בעל הצימר לא מוכן לוותר לנו על דמי ביטול (200 שקל!) הצימר "פיסת עדן" נמצא במושב חוסן, אחרי מעלות.

ניסיתי לדבר איתו על הנושא, אבל הוא לא מוכן להקשיב. אני לא מתכוון לשתוק על זה ואני רוצה לפרסם את זה בכלי התקשורת.

רציתי לשאול אותכם, האם מבחינה חוקית ומשפטית אני רשאי לבטל צימר בעקבות המצב הביטחוני?

הודענו לו ביום חמישי על הבוקר, כשהכניסה לצימר הייתה צריכה להיות בסביבות 3 ביום שישי.

תודה מראש,

דן.

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור תושב מעלות אתה יכול להיות רגוע,אף אחד פה אחד פה לא מתסגר ויושן במקלט,תבואו,תהנו,קח אותה למונפורט,טיול טרקטורונים, ואל תבטל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 שקל הם סכום הוגן לביטול של הרגע האחרון.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשאול אותכם, האם מבחינה חוקית ומשפטית אני רשאי לבטל צימר בעקבות המצב הביטחוני?

לא.

אין שום סיבה לבטל ואין סיבה שבעל הצימר יספוג את הנזק הכספי (שגם כך לא מפוצה לחלוטין ע"י דמי הקדימה).

אתה מפחד, זה בסדר, זו לא בעיה של בעל הצימר.

[נ.ב. אני מקווה שיישארו הרבה ביטולים, עד סופ"ש הבא. נראה לי הזדמנות מצויינת לקפיצה קטנה לצפון...]

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם קודמיי,כוננות,הערכות,תיגבור כוחות,דריכות הם של הצבא ולא מצב חירום שמצריך משהו מהאזרחים,בטח במקומות שלא נמצאים ממש על הגדר.

עריכה אחרונה על ידי PsyRax

Renault Clio TCe 120 EDC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לגבות דמי ביטול עד 5 אחוז ממחיר הרכישה, זה החוק.

ושוב לגביי המצב הבטחוני, התקשורת מנפחת בצורה מוגזמת ואני לא סתם זורק מילים באוויר, אני מכיר את המצב שם.

גם החשש לחדירה שהיה כביכול נבע מהערכות מוגברת במקום, סיבה דומה שהיו התראות שווא של צבע אדום בצוק איתן.

דווקא בגלל הכוחות המוגברים במקום, אין שום סיבה לחשוש, אבל אם אתה בכל זאת חושש, תבין את בעל העסק שהפסיד כל כך הרבה ושלם לו את דמי הביטול המגיעים לו ע"פ החוק.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לגבות דמי ביטול עד 5 אחוז ממחיר הרכישה, זה החוק.

או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם.

אבל בעסקי תיירות החוק שונה, וביטול של הרגע האחרון יכול להיות גם במחיר מלא. סה"כ בעל הצימר היה יותר מהוגן כלפיך.

יכול לומר לך שלפני 4 שנים ביטלתי ברגע האחרון נסיעה לחו"ל (בגלל הדליקה בכרמל, לא רציתי להשאיר את הילדים לבד), לא קיבלתי החזר אפילו של המיסים, סכום שחברת התעופה היתה מחוייבת להחזיר. אבל שמחתי שרש"ת הישראתית קרקעה את החברה (מאלב). מצד שני - המלון (אינטרקונטיננטל בבודפשט) היה יותר מהוגן ושמר לי את זכות האירוח 8 חודשים למרות שהיה מדובר בעסקה ללא אפשרות ביטול או שינוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...