Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול עסקת אוויס אקספרס (ליסינג), למרות שהובטח שניתן בכל שלב, אוויס בכל זאת מסרבים!

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 1301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון:

לסיכום אפשר לומר שזו כבר פעם שניה בחודשים האחרונים שאצל אוויס אני נתקל בשירות סופי טוב.

טוב??? שיקרו לך בפנים, מרחו אותך חודש וחצי ואחרי שהואילו בטובם למסור לך את הרכב אתה קורא לזה "טוב"? תיארת התנהלות בזיונית לחלוטין, לא ברור למה לא פנית במקביל לתביעות קטנות כדי לקבל פיצוי כלשהו על עוגמת הנפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מבין אותך?

לא קראת את החוזה?

אלו התנאים בכל חברות הליסינג, כבונוס את החודש האחרון למעשה לא משלמים (כמובן משלמים אך לא זוכרים שכבר שולם לפני 3 שנים על החודש הזה)

כנראה של הסברתי את עצמי מספיק טוב.

בחוזה ובנספח לחוזה כתוב שהתשלום ייגבה בעשירי לחודש (שאז אני מקבל את המשכורת). בניגוד לכתוב ומבלי לתאם מראש, הם גבו את התשלום בראשון לחודש.

למזלי אני קבוע מחזיק יתרה גבוהה בחשבון הבנק.

אני מאמין שאנשים אחרים היו יכולים להסתבך בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב??? שיקרו לך בפנים, מרחו אותך חודש וחצי ואחרי שהואילו בטובם למסור לך את הרכב אתה קורא לזה "טוב"? תיארת התנהלות בזיונית לחלוטין, לא ברור למה לא פנית במקביל לתביעות קטנות כדי לקבל פיצוי כלשהו על עוגמת הנפש.

שים לב שהם מכוסים באותיות הקטנות בחוזה.

אל תשכח את מה שעבר פותח האשכול המקורי. אני מראש הרמתי ידיים אבל דואג להזהיר את כל מכירי וידידי.

הם הרוויחו לקוח אחד, אבל ממורמר שדואג לספר זאת לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שאילתה מ 13 בנובמבר 2014 אנחנו ב 13 באוקטובר 2020 ועדיין אותו מצב - שומר נפשו ירחק מאוויס. גם כשאתה ניגש לתיקונים אז אתה מוצא שכל מה ש'באחריות' (עלק אחריות) שבדיוק החלק שצריך לתקן לא רלוונטי לאחריות ויש לך השתתפות עצמית כך שהם מוגנים מכל דבר ועניין גם כשמוכרים לך רכב דפוק. עצוב שכך חברה גדולה מתנהלת.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 5.5.2019 בשעה 09:15, במבליק כתב:

שים לב שהם מכוסים באותיות הקטנות בחוזה.

אל תשכח את מה שעבר פותח האשכול המקורי. אני מראש הרמתי ידיים אבל דואג להזהיר את כל מכירי וידידי.

הם הרוויחו לקוח אחד, אבל ממורמר שדואג לספר זאת לכולם.

אני שוקל לחתום על עסקת ליסינג מול אוויס
איך אתה מסכם שנה בליסינג איתם?
חוץ מהמסירה המאוחרת (35 יום) והחיוב ב-1 לחודש (במקום ה10) האם היו עוד הפתעות לא נעימות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחצי שנה הרכב היה צריך לעבור טיפול שנתי.

תואמה פגישה, הרכב נלקח על ידם למוסך הסדר (לא מוסך יבואן - ראיתי בסרטון של מצלמת הרכב) וחזר תוך כמה שעות.

מסמכי ביטוח ורשיון הגיעו בזמן.

מעבר לזה לא הייתי צריך ולא היה לי שום קשר איתם.

בעוד כשנה החוזה אמור להסתיים ואשתדל אז לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, במבליק כתב:

לפני כחצי שנה הרכב היה צריך לעבור טיפול שנתי.

תואמה פגישה, הרכב נלקח על ידם למוסך הסדר (לא מוסך יבואן - ראיתי בסרטון של מצלמת הרכב) וחזר תוך כמה שעות.

מסמכי ביטוח ורשיון הגיעו בזמן.

מעבר לזה לא הייתי צריך ולא היה לי שום קשר איתם.

בעוד כשנה החוזה אמור להסתיים ואשתדל אז לעדכן.

רציתי לשאול אותך משהו בפרטי אבל אין לי אפשרות לשלוח לך הודעה כי אני חדש פה
יש לך אפשרות לשלוח לי הודעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...