Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של שריקה מתא מנוע סיאט מיי וצ'מפיון

sshh
שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה שמתי לב לרעש קבוע של שריקה מהתא מנוע,

מחיפוש קל נמצא שבחו"ל היו מספר תלונות על כך ונמצא שהבעיה במשאבת מים והחלפה פתרה את הבעיה.

בנוסף המנגנון פתיחה של החלון נהג התקלקל עקב כך החלון היה יוצא מהמסילה כלפי חוץ.

בצ'מפיון המכונאים לא שומעים את רעש השריקה, לגבי החלון לטענתם המסילה התעקמה מאחורי המראה השמאלית עקב מכה אבל הם עושים לי "טובה" ויחליפו את המנגנון שנשבר כתוצאה מהעיקום של המסילה.

אני קניתי את הרכב חדש מהניילון הרכב הזה לא קיבל מכה שפשוף לא עבר תיקון צבע או החלפת חלק כלשהו המראה השמאלית ללא מכות נגיעות והפלסטיק שמכסה את המסילה כמו חדש, אני לא מצליח להבין את הטענה ההזויה שלהם שהרכב קיבל מכה.

מבחינתי יש 2 אופציות:

1. הרכב נמסר לי בצורה כזו.

2. עקב כך שהמנגנון נשבר והרים את החלון כל הזמן כלפי חוץ המסילה התעקמה.

כשבאתי לקחת את הרכב אותו פלסטיק שמכסה את המסילה הורכב בצורה חאפרית ולא ישרה ואת רעש השריקה היועץ שירות שלהם "התחיל" לשמוע כמובן שאת הרכב השארתי שם (כבר 3 ימים אצלם לא כולל הסופ"ש) בשביל טיפול 30 ו 2 תקלות שבאחת טיפלו בצורה מרושלת ובשנייה נהיו חירשים. אני מקווה הפעם זה יסתיים.

האם יש כאן בעלים של מיי סיטיגו שהיו לו התקלות האלו ברכב כי בחו"ל זה דיי נפוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השריקה לי אין את הבעיה הזאת אז אין לי כל כך מה לעזור

לגבי הבעיה השניה דבר אחד ופשוט --***--**//אל תלך למוסך המרכזי של צמפיון//**--***-- השירות שם מזעזע כל מה שהם נוגעים בו נהרס תעשה מה שאני עושה לך למוסך מורשה אחר (אם אתה מאיזור ירושלים אני ממליץ על מוסך המכונית) הם ממש ממש גרועים שלא נדבר שהם הרסו לי את הצבע של הרכב עם תיקוני מכחול שהם עשו לי כמו הפרצוף שלהם!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?522067-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%A9%D7%9C%D7%90-%D7%99%D7%A6%D7%90%D7%95-%D7%98%D7%95%D7%91

זה על הצבע שנהרס !

seat mii 5 doors

חיה רעה =]:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...