Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסגרת ניקל ללוחית רישוי

שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכיר 3 סוגים:

1)הניקל הקלאסי שמתקלף אחרי חודשיים לצבע הבסיס (שחור).

2)ניקל שמוכרים באוטודיפו/ACE והלכה שלו מתקלפת אחרי חודשיים.

3)ברזל עם סמל באמצע שמתחיל להחליד אחרי...ניחשת נכון,חודשיים.

אז איזה ניקל אתה מחפש?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ שניסיתי בזמנו : ריסוס של שכבה או שתיים של לכה שקופה עוזרת למסגרת ה"ניקל" להחזיק יותר משנה.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שKOM אמר..

3 שכבות של לקה יפתרו את הבעיה...

אחרי שנה מתקלף/דוהה? שיוף קל עם נייר מים 2000 וריסוס מחדש של לקה יפתור את העניין.

או לחלופין

מריחת יאכט וורניש תהיה עמידה יותר. - ממש כמו עם הפנסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתם קונים, אבל ניקל מתקלף בלוחית רישוי לא קרה לי מעולם. מה שקורה בעצם זה שריטות ודעיכה של הברק אבל עדיין הניקל נשאר ניקל פשוט עם כתמים (כמו כל ניקל) ופחות בוהק. מעניין אותי מה אתם קונים שזה מתקלף לשחור וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שמתקלף זה הדרעק הזה מפלסטיק שקשה לדחוף לתוכו את המספר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאצלי מתקלף זה הפלסטיק הצבוע.

לא הבנתי מה אתם מציעים לכסות בלקה, מסגרת ניקל אמיתית, או הפלסטיק הצבוע בצבע כסף מבריק של אוטודיפו?

כעיקרון מה שאני מחפש זה המסגרת המתכתית האמיתית מניקל, ואין מצב שהיא תתקלף או תדהה בעשר השנים הקרובות, איפה ניתן להשיג?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בזה זה לא רק שמתקלף, אלא למי שיש סאב ברכב החתיכה הזו מתחילה לרעוד ומקרקשת בטירוף. כל רכב שהיה לי בו סאב היו את הרעשים האלו ועוד לא מצאתי פיתרון 100% (מלבד לשים גומיות מאחורי הלוחית)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, אבל עדיין לא הבנתי מאיפה ניתן לקנות ובכמה?

מהנסיון שלי הן מחזיקות מעמד נחמד מאוד, לא מתקלפות אך דוהות ומקבלות שריטות או כתמים.

מה שכן, בגלל שהמחיר לאחת עולה 50 שקל זה הוצאה די מעצבנת. באיביי המחירים דומים.

לדעתי המסגרות ניקל מתאימות לרכבים כהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יפה במסגרת ניקל? פשוט תשיג אחת שמקורית לרכב שלך

לכל אחד יש תקופה שהוא אוהב מסגרת ניקל בשביל המספר.

אני בהתחלה ממש אהבתי,לאחר מכן החליפו לי נגד רצוני למסגרת פרסומת של המוסך ולאחר מכן חזרתי למוסך ולקחתי להם כמה מסגרות מקוריות של KIA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון לכל החיים :

http://www.ebay.com/itm/Car-Number-Reg-Licence-Plate-Holder-Surround-Stainless-Steel-Non-Rusting-/231330381957?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35dc5d8085

או לקנות זוג מהודר מתקלף מניקל ב 50 שקל כל שנה מאייס או מאיביי

לא צריך פרארי כדי לעמוד בפקק בגלילות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...