Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתיב תח"צ בכביש החוף? פחח, הצחקתם את אדון ישראלי

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם בשביל האנקטודה הויזואלית, לא בא להתחיל פה ויכוח. רק הצחיק אותי לראות איך זה נראה בלי מכוניות, כי אף פעם לא דמיינתי את זה. cb0dbd36e7efead3fc94d9026cc0614c.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

ממש חלום חיי להדחס עם זרים מיוזעים כמו בהודו או בשואה. תקראו לי מפונק כמה שאתם רוצים, כדי שאני אוותר על האוטו הממוזג עם המוזיקה במרחב האישי שלי, ממש פיסה מהבית, צריך הרבה יותר מפקק או שניים. מעדיף לבלות הרבה זמן באוטו לבד מאשר מעט זמן בקופסת סרדינים. זה נקרא רמת חיים, וגם לזה יש חשיבות, לא רק למספר הדקות היבש שלוקח להגיע ליעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 392
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רצועת האופניים הצרה בצד הדרך מקובלת בכל אירופה, למעשה היא בין המדרכה לבין רצועת החניה, אם קיימת.

עם הרוכבים הישראליים היא תחייב את כולנו לקנות קקטוס דור ראשון, או לצפות את הרכב בציפוי המגן שמישהו מחברי הפורום ציפה בו את ה-BMW החדשה שלו (בדרך ממינכן לשוודיה).

זה היה להמחשה, קח את זה ביחד עם ההמשך שבו רוכבי האופניים לא מסתפקים ב-20 ס"מ כמו באירופה, אלא באים בטענות גם כשיש להם מטר וחצי רוחב של מסלול.

הגמל לא רואה את דבשתו. חסר נהגי מכוניות בהמות? אפנה אותך לשרשור רץ "

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים" שהגיע ל-1103 עמודים.

אגב, הם צודקים. בונים תשתית רבע אפויה בפריסה מאוד מצומצמת רק בשביל לצאת מידי חובה. דמיין שאתה בתור נהג רכב היית נאלץ להשתמש בכביש שפתאום הופך למדרכה או צריך לחצות פארק בשביל להגיע לנתיב ובדיוק בצד השני מחכה לך שוטר תנועה שרק מחכה שתגיע אליו כדי שיתן לך דו"ח על נסיעה לא בשביל אופניים.

ובאירופה מסלול האופניים לא נגמר פתאום? הוא לא פונה לרחוב שאין בו מסלול אופניים? הוא לא צריך לחצות את הכביש בשביל המסלול?

אבל הוא לא בא בטענות שלא סללו לו את המסלול מהבית ועד לעבודה כולל המכולת בדרך.

בוא, אם הייתי יכול בפקק לרדת מהרכב ולגלגל אותו לידי במעבר חצייה כדי לחסוך רמזורים זה היה אדיר.

אבל גם כשיש להם את זה הם לא יעשו את זה כמו בני אדם שפויים, הם יסעו עם מנוע חשמלי על 30 ו-40 קמ"ש במעבר חצייה גם אם יש אדום במעבר חצייה, מזמין אותך לאותו שרשור סרטונים, רבים מהמככבים שם הם רוכבי אופניים או קורקינטים.

נו אז? מה רע בזה? מדובר בכלים שקטים, ירוקים, זולים שלא תופסים הרבה מקום ויכולים לפתור את בעית החנייה וגודש תנועה בגוש דן בשנים ספורות בלי סבסוד של המדינה, בלי השקעה של עשרות מיליארדים בתשתיות, בלי הסתדרות, בלי ועדי עובדים, בלי בירוקרטיה. בעצם אולי זו הבעיה...

אין בעיה, אבל שלא ימכרו לנו את זה כאילו הם מחפשים לפתור את בעיות הגודש והחנייה.

הם חושבים על עצמם ולא מ"מ אחד מעבר לאף שלהם ואפשר לראות את זה על צורת הרכיבה של רובם.

בלי השקעה של מיליארדים בתשתיות? אז מה זה סלילת שבילי אופניים אם לא תשתיות? זה בא בחינם?

הם לא ברחו, הם ירדו לכביש איפה שהם מסכנים את החיים שלהם כל יום על כלי שלא מותאם לכביש בין נהגים ישראלים בהמות שלא מתחשבים בהם.

ברחו ברחו, מהצוות שלי היו 2 רוכבי אופניים חשמליים, אחד עבר לדוקאטי מונסטר (כי אם כבר דו"ג אז לפחות שיהיה רציני) השני לטימקס או משהו דומה של רשיון A1.

כל הדיון הזה אתה רק מנסה למצוא תירוצים למה אסור לפגוע בזכויות של הרכב הקדוש שלך. נתיבי תחבורה ציבורית - אסור! קאר פול - אסור! אופניים - אסור! קורקינטים - אסור! בולשביקים!!!

בטח שמותר לפגוע בזכויות של הרכב, אבל לפחות לומר את האמת על מה שעושים, ככה הציבור יבוא חשבון עם מי שפוגע בו ועם מי שלא.

וכדאי גם לומר שספציפית הפעולה הזו הפעם הייתה עם 0% חשיבה ו-100% אילתור.

אין לי סיכום יותר טוב ממה שכתב הרוכב האיטי:

מה שעשו עם הנתיב פלוס הזה, זה כמו לצייר פסים על חמור ולהגיד לילדים שזה זברה.

לגמרי הברקה!

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את זה ביחד עם ההמשך שבו רוכבי האופניים לא מסתפקים ב-20 ס"מ כמו באירופה, אלא באים בטענות גם כשיש להם מטר וחצי רוחב של מסלול.

ובאירופה מסלול האופניים לא נגמר פתאום? הוא לא פונה לרחוב שאין בו מסלול אופניים? הוא לא צריך לחצות את הכביש בשביל המסלול?

אבל הוא לא בא בטענות שלא סללו לו את המסלול מהבית ועד לעבודה כולל המכולת בדרך.

א. הנתיבון הזה הוא לא אידאלי, בנוסף מצופה מהנהגים לעקוף את האופניים רק בהינת מרווח מספק (1.5 מטר מהרוכב, לא 20 ולא 40 ס"מ).\

ב. עם הפרדה מפלסית קטנה אפשר להתסדר יותר טוב.

ג. מסלול בכול צד של הכביש זה יותר טוב ממסלול דו סטרי בצד אחד.

ד. במקומות בהם יש תשתית אופניים טובה המסלול לא נגמר פתאום. המצב מתחלק בין דרכים ראשיות לרחובות קטנים בהם הרוכב הוא "המלך" ולא הרכב.

ה. לא חסר באירופה מקומות עם תשתית אופניים חצי אפויה במקרה הטוב, בחלק מסתדרים כי הנהגים מתחשבים, בחלק לא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תמיד יהיה פקק, לא משנה איזה כביש תסלול. לסלול עוד ועוד נתיבים זה לא הפתרון

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נכון, אבל לבטל נתיבים *קיימים* זה בטח לא הפיתרון.

זה כמו שחולה יבוא לרופא כי כואבת לו האצבע. במקום לטפל באצבע הרופא יעקור לו שן בלי הרדמה ויגיד לו "הנה, עכשיו אתה בקושי מרגיש את הכאב באצבע".

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הפתרון לא אמור להיות הסטת מרכזי התעסוקה מהמרכז?

כל עוד האוכלוסיה גדלה ויותר אנשים עוברים לעבוד במרכז, סלילת כבישים לא תעזור.

אם 50% מאותם אנשים שנוסעים כל יום 50-150 קילומטרים למרכז הארץ היו עובדים בסביבה שלהם - היו פחות פקקים, היה פחות עומס ברכבת, היה הרבה פחות זיהום, והרבה פחות שחיקה לתשתיות.

לדעתי, זה מה שאמור להיות בראש סדר העדיפויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הפתרון לא אמור להיות הסטת מרכזי התעסוקה מהמרכז?

כל עוד האוכלוסיה גדלה ויותר אנשים עוברים לעבוד במרכז, סלילת כבישים לא תעזור.

אם 50% מאותם אנשים שנוסעים כל יום 50-150 קילומטרים למרכז הארץ היו עובדים בסביבה שלהם - היו פחות פקקים, היה פחות עומס ברכבת, היה הרבה פחות זיהום, והרבה פחות שחיקה לתשתיות.

לדעתי, זה מה שאמור להיות בראש סדר העדיפויות.

זו בעיית הביצה והתרנגולת - רוב כח האדם המקצועי (לפחות בהייטק) נמצא במרכז, אז למעסיקים אין ברירה אלא לגייס שם, מה שרק מגדיל את הנהירה של כח האדם הזה למרכז.

חברות היו שמחות להקים משרדים בפריפריה, להנות ממענקים של המדינה ולשלם פחות ארנונה, אבל את מי הם יגייסו בקרית שמונה, ערד או קצרין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אף עיריה עם רבע מח בגוש דן (ובכלל בארץ) לא תוותר על מטר מאזור תעסוקה שיש לה. מבחינת עיריה, שטחים לתעסוקה זה מתנה. משלמים להם המון ארנונה והם לא צריכים להוציא יותר מדי, בניגוד למגורים שתושבים עולים כסף.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הנתיבון הזה הוא לא אידאלי, בנוסף מצופה מהנהגים לעקוף את האופניים רק בהינת מרווח מספק (1.5 מטר מהרוכב, לא 20 ולא 40 ס"מ).\

ב. עם הפרדה מפלסית קטנה אפשר להתסדר יותר טוב.

ג. מסלול בכול צד של הכביש זה יותר טוב ממסלול דו סטרי בצד אחד.

ד. במקומות בהם יש תשתית אופניים טובה המסלול לא נגמר פתאום. המצב מתחלק בין דרכים ראשיות לרחובות קטנים בהם הרוכב הוא "המלך" ולא הרכב.

ה. לא חסר באירופה מקומות עם תשתית אופניים חצי אפויה במקרה הטוב, בחלק מסתדרים כי הנהגים מתחשבים, בחלק לא.

א. שוב, לא מדבר על אידיאלי או לא, שם מקבלים 20 ס"מ ומסתדרים עם זה פחות או יותר, פה הם מקבלים מטר וחצי (גם אם זה דו סטרי) ובאים בטענות שאחת למאה מטר יש להם עמוד חשמל ופתאום יש להם "רק" 80 ס"מ.

ב. נכון, אבל זה אומר שאם אין הפרדה מפלסית קטנה אז הם יכולים לרכב על המדרכה? ברור שלא

ג. כשאפשרי, אבל גם ככה הם רוצים מסלול רחב, קח רחוב ממוצע במרכז הארץ, קח ממנו 80 ס"מ או מטר בכל צד, תעשה הפרדה מפלסית, מה נשאר להולכי הרגל? או שהופכים איפה שאפשר את הרחוב לחד סטרי.

ד. אני מדבר על זה שגם כשהמסלול נגמר פתאום כי בארץ התשתית עוד לא אפילו בחיתולים, היא בהריון בסה"כ, אז רוכבי האופניים עוברים לרכב על המדרכה במהירות בין הולכי הרגל, או חוצים את הכביש ברכיבה (במקרה הטוב על מעבר החצייה) ובאדום.

כי הם כאילו הולכי רגל.

ה. לא חשבתי אחרת, אבל הבאתי דוגמה שגם כשיש משהו, ויותר מחלק מאירופה - אז באים בטענות, כי הם מצפים לדהור ב-40 קמ"ש עם מצערת פתוחה בלי שמישהו יפריע להם, גם אם המסלול שלהם עובר במעבר חצייה או במדרכות.

אגב האינדיקציה הכי טובה שצדקתי זה שהשר חזר בו חלקית.

וכידוע במקום שעומדים בעלי תשובה, אין עומדים צדיקים גמורים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש חלום חיי להדחס עם זרים מיוזעים כמו בהודו או בשואה. תקראו לי מפונק כמה שאתם רוצים, כדי שאני אוותר על האוטו הממוזג עם המוזיקה במרחב האישי שלי, ממש פיסה מהבית, צריך הרבה יותר מפקק או שניים. מעדיף לבלות הרבה זמן באוטו לבד מאשר מעט זמן בקופסת סרדינים. זה נקרא רמת חיים, וגם לזה יש חשיבות, לא רק למספר הדקות היבש שלוקח להגיע ליעד.

שואה, לא פחות. מה שנקרא פרופורציות.

אני חושב שזה בסדר גמור שתקבל את מה שאתה רוצה, כלומר מבחינתך "פיסת בית" במרחב הציבורי מוזיקה לבחירתך וכו', אני רק חושב שזה צריך לעלות לך המון כסף. כסף שמי שנוסע בקארפול ולא נהנה מהבלי העולם הללו - יחסוך.

המדינה והעולם מצטופפים. כל מה שהציעו - לא חייבו - אתכם זה לקבל בונוס על כלכלה שיתופית, שהיא לא רק העתיד היא כבר ההווה.

ונכון, מישהו צריך לממן את הבונוס הזה ויתכן שהעלות כרגע לא מתחלקת נכון, היא צריכה ליפול 100% על הבעיקר-רשע ועלי (כן, גילוי נאות - אף על פי שלעבודה בחלק מהימים אנחנו נוסעים בקארפול גם ככה וזה סבבה) ולא על אינסטלור שנוסע לתקן אצל לקוח, וצריך למצוא לזה תשובות.

אם בארה"ב האינדבדואליסטית רעיון הקארפול תפס היכן שתפס אין סיבה שלא יתפוס בישראל שכה מתגאה בחברותיות ובקהילתיות שלה.

מקום העבודה שלי מזמן מעודד קארפולים כי הבינו שבפועל זה יוצר חיבורים ושיתופי פעולה ויום העבודה לטוב ולרע מתחיל מוקדם יותר, ונותנים תמריץ סמלי.

לאב המודאג -- בתך שנוסעת עם קולגות לעבודה, ובתורה מסיעה קולגות לעבודה, ואגב למה שלא יהיו נשים בלבד בקארפול אם כל כך דואגים מטורפנות גברית, מאיפה בדיוק הפנטזיה שדווקא שם היא מסתכנת? לא מדובר שתעמוד בכביש תתפוס טרמפים.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואה, לא פחות. מה שנקרא פרופורציות.

אני חושב שזה בסדר גמור שתקבל את מה שאתה רוצה, כלומר מבחינתך "פיסת בית" במרחב הציבורי מוזיקה לבחירתך וכו', אני רק חושב שזה צריך לעלות לך המון כסף. כסף שמי שנוסע בקארפול ולא נהנה מהבלי העולם הללו - יחסוך.

המדינה והעולם מצטופפים. כל מה שהציעו - לא חייבו - אתכם זה לקבל בונוס על כלכלה שיתופית, שהיא לא רק העתיד היא כבר ההווה.

ונכון, מישהו צריך לממן את הבונוס הזה ויתכן שהעלות כרגע לא מתחלקת נכון (היא צריכה ליפול 100% על הבעיקר-רשע ועלי (כן, גילוי נאות - אף על פי שלעבודה בחלק מהימים אנחנו נוסעים בקארפול גם ככה וזה סבבה) ולא על אינסטלור שנוסע לתקן אצל לקוח), ויתכן שימצאו לזה תשובות.

אם בארה"ב האינדבדואליסטית רעיון הקארפול תפס היכן שתפס אין סיבה שלא יתפוס בישראל שכה מתגאה בחברותיות ובקהילתיות שלה.

לאב המודאג -- בתך שנוסעת עם קולגות לעבודה, ובתורה מסיעה קולגות לעבודה, ואגב למה שלא יהיו נשים בלבד בקארפול אם כל כך דואגים מטורפנות גברית, מאיפה בדיוק הפנטזיה שדווקא שם היא מסתכנת? תסגור אותה בבית וזהו.

לא דיברתי על נסיעות לעבודה על בסיס קבוע עם אנשים מוכרים אלא על נסיעות מזדמנות.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

∆אחלה סטרטאפ.

מעמיד כמה bum's בתחנת ההסעה בנתניה צפון.

נוסעים איתך (מלווים אותך) עד גלילות תמורת 40 שקל.

חוצים את הכביש, נוסעים חזרה תמורת 40 שקל, וחוזר חלילה...

:-)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתושב נתניה אני חייב להגיד שזה הדבר הכי נורא שקרה לנו בזמן האחרון... קודם כל זה יוצר פקקים *בתוך העיר* לגבי הכביש המהיר.. וואו קטסטרופה! הייתי נוסע עליו שנים והיו פקקים רק בשעות קבועות, עכשיו יש שם פקקים נון סטופ, מה שיותר גרוע זה שאנשים עוברים מנתיב לנתיב מאיטים ומאיצים הכל כדי לחסוך כמה דקות של פקק וזה מאוד מסוכן. ממש לידי מישהו נכנס ברכב שלפניו בגלל כל הבלאגן, הנהגת יצאה מהרכב כדי לבדוק את הנזק והם עיכבו את כל הנתיב של ה"+2" לסיכום... פקקים, סכנות ועצבים. חייבים לבטל את זה כמה שיותר מהר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...