Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני דפקט או שקניון ארנה חוצפנים? מעשה בתשלום על חניה

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 3697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאומרים למה בלאט? למה? תשלם וצא מהקניון מה אתה מבזבז אנרגיה על כמה שקלים, שילכו לעזאזל הם והחניון שלהם, למה מה קרה שתצא לך עוד שערה לבנה או תהיה עצבני על חלמאות של מישהו אחר.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שי, תודה על ההבהרה. גרתי שם שתי תקופות ובסה"כ החוויה הייתה טובה מאוד עם איכות חיים מצוינת. אולי כי בשתיהן הייתה לי חניה משלי ומקום משלי לפיקניק ושטיפת רכב, אז לא חווייתי את החוויה שלך.

דריש, היית צריך לכתוב "אנשים כמונו" במקום "אנשים כמוך". יותר נחמד להיות ביחד.

הסוכן עמוס, זו לא הייתה חלמאות. אילו הייתה, הם היו מתקנים את המצב ונותנים לי לצאת כשהעמדתי אותם על טעותם.

במצב רגיל הייתי משלם ונוסע, ומסתמך על זיכרון הפיל הצרכני שלי כדי שהם לא יראו ממני שקל יותר לעולם. הנציגה שלהם כל כך הדליקה אותי שפשוט חמקתי החוצה אחרי מישהו אחר לפני שהמחסום ירד. ארנה מוזמנים לתבוע אותי, שמרתי תמונה של השלט שלהם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחת מתשלום? כל הכבוד.

אני הייתי משלם ורוטן לעצמי כמו ילדה קטנה

אבל הכל מצולם שם, אז תיזהר שלא ישחילו לך 3ינור

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון אז אפשר פשוט לעלות על המדרכה ולצאת. זה מה שאני הייתי עושה.

נראה לי שאתה מדבר על החניון הפתוח ממול, ו-nitch מדבר על החניון התת קרקעי בקניון עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא דפקט (לא יותר ממני לכל הפחות) זו הסיבה שלא ביקרתי בארנה כבר שנים.

בשבעת הכוכבים הית מוצא מתנות לא פחות שוות לאמא. והחניה שם חינם ובשפע.

יש טיב טעם מאובזר ומצוייד שפתוח 7 ימים בשבוע במול הפארק, ועוד אחד בבן גוריון על הפניה לבר כוכבא שסוגר רק לכמה שעות בשבת בבוקר, למען מנוחת השכנים.

אין סיבה להגיע לארנה.

אין שם שום דבר מיוחד או אטרקטיבי.

חוץ מרדיוסי הסיבוב בחניון התת קרקעי שטובים בתור אימון בהיגוי מדוייק.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, היית צריך לכתוב "אנשים כמונו" במקום "אנשים כמוך". יותר נחמד להיות ביחד.

מסכים לחלוטין, אבל היות ואני גר כרגע בישראל מוטב לשייך את עצמי אל המקומיים ולא אל תושבי החוץ, פן יצא עליי האספסוף.

אין סיבה להגיע לארנה. אין שם שום דבר מיוחד או אטרקטיבי.

אין סיבה פרקטית, אבל זה מקום נחמד לטייל בו עם קולגות או קרובי משפחה שמבקרים בארץ. בד"כ יש גם מכוניות נחמדות בחניה.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהכל כל כך תמים כמו בסיפור.

אם אתה מגיע מידי פעם לארנה, אתה אמור לדעת שבימי חול החניה חינם ובחגים ושבתות יש תשלום. גם כתוב בשילוט, גם השומר אומר לך ונותן לך את כרטיס החניה בימים שצריך לשלם. בימים ללא תשלום הוא יכניס אותך ללא כרטיס ולא יקפיד שתקח אחד.

האם חול המועד הוא חג או לא? זוהי הגדרה שכל אחד יכול לקבוע לעצמו. ראה איך מקומות עבודה מתייחסים לנושא: חלקם סגור לחלוטין, יש כאלו עם חופשה על חשבון המעסיק, יש כאלו עם חופשה על חשבון העובד. יש כאלו שעובדים 4, 5, 7 שעות או יום מלא. כלומר אין שום חוק בנושא חול המועד.

זהו עסק פרטי שמותר לו לקבוע את ענייני החניה והתשלום עבורה. רומה? תבוא. לא רומה? אחרים יבואו. והם באים, ככה שאתה לא ממש מטריד אותם. (זה נכון גם לגבי הרבה נותני שרותים אחרים). הם יצאו נקיים כאשר יגידו שאתה יכול לחנות בחניון העירוני בחוץ.

אני לא מאמין לסיפור של מעבר מאחורי רכב שיצא, היציאות שם נורא צרות והמחסום נראה טרללה לגמרי, במיוחד אלו המתקפלים. אשמח לראות את הביצוע. הסיכון הפגיעה ברכב ובראש שלך גדול מידי כדי לחסוך כמה שקלים.

ואם היית צרכן נבון, למה לא חנית בחניה של הסופר שיש שם ועם קניה בסכום קטן היית יוצא עם בירות ועם חניה חינם?

אין לי עסקים עם ארנה, אני אפילו סבור שבשיפוץ שעשו לפני שנתיים-שלוש הם חירבשו לגמרי את היחוד בעיצוב הכמו איטלקי שהיה שם ונעלם, ולמקום אין שום יחוד או סיבה להגיע אליו כקניון. המרינה היא סיפור אחר.

עריכה אחרונה על ידי רוכב בודד
ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני - לא נכנס לקניונים שבהם משלמים על חניה !

מעולם לא הייתי בעזריאלי וגם אין לי כוונה כזאת בעתיד...

יש לי הרגשה שאם הייתי בקניון גדול אחד אז קניון גדול אחר לא ממש שונה...

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא דפקט (לא יותר ממני לכל הפחות) זו הסיבה שלא ביקרתי בארנה כבר שנים.

בשבעת הכוכבים הית מוצא מתנות לא פחות שוות לאמא. והחניה שם חינם ובשפע.

יש טיב טעם מאובזר ומצוייד שפתוח 7 ימים בשבוע במול הפארק, ועוד אחד בבן גוריון על הפניה לבר כוכבא שסוגר רק לכמה שעות בשבת בבוקר, למען מנוחת השכנים.

אין סיבה להגיע לארנה.

אין שם שום דבר מיוחד או אטרקטיבי.

חוץ מרדיוסי הסיבוב בחניון התת קרקעי שטובים בתור אימון בהיגוי מדוייק.

צודק לחלוטין.

ארנה מרגיש כמו קניון פלצני. אני אישית לא אוהב את הסגנון הזה.

שבעת הכוכבים הוא כמו כל קניון נורמלי וכמו שכתבת - החניה חינם (כולל מגרש חניה חיצוני שלא מחייב הסתובבות בחניון התת קרקעי) בלי בלבולי מח.

זכותם של בעלי החניון בארנה לגבות תשלום מתי שבא להם, אבל אם הם רוצים לגבות תשלום גם בחול המועד וזה לא ברור מהשלט אז המינימום שהם צריכים לעשות זה להדפיס דף שכתוב עליו "החניה בתשלום" ולתלות אותו בכניסה בכמה ימים האלו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכב, מעולם לא היה לי צורך בחניון של הארנה, בשתי התקופות העיקריות בהן ביקרתי בו (בעיקר במרינה) הייתה לי חניה פרטית קרובה והגעתי אליו ברגל. בכל מקרה, כמו שציינו פה, יתכן שהייתי צריך להניח הנחות מקלות יותר, ולא להסתמך על הכתוב אלא על כך שינסו להוציא מקסימום כסף.

אתה לא צריך להאמין, אבל אני בוגר ג'ימיקנות מראשית ימי הפורום, השתחלות במהירות גבוהה היא כישור נרכש.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאני קורא את הכתבה שבקישור, אני מגיע למסקנה שחול-המועד אינו חג.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4051846,00.html

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...