Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצועת תזמון לסובארו b4 שנת 2007

passat02
שימו לב! השרשור הזה בן 3798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רכשתי לפני כחודש סובארו b4 שנת 2007,הרכב עשה 88,000 ק"מ.

לאחר ברור במוסך אמרו לי שיש צורך לבצע לרכב החלפת רצועת תזמון בגלל שעברו 7 שנים בנובמבר האחרון למרות שלפי

הק"מ,יש לבצע ב 105,000.

ההוצאה מאד גדולה,כ 3500 ₪,זה כולל רצועת תזמון,מותחן הדראולי,וכל הגלגלות.

האם ניתן למשוך עוד קצת עם הרכב או שלבצע בדחיפות את העבודה?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב דומה מודל 2008.

ביולי 2012 עשיתי טיפול 105K הכולל רצועת תזמון וברקסים במוסך מורשה סובארו.

מצרף לך קבלה שתראה מה סדר גודל המחיר:

uraj.jpg

א' כמו שאתה רואה זה לא צריך לעלות 3500 ש"ח

ב' לא חייבים להחליף את "כל הגלגלות" או המותחנים, רק נקודתי אם יש בעיה באחד מהם.

הסוד הוא להרים טלפון למספר מוסכים מורשים של סובארו באיזורך ופשוט להשוות מחירים.

תתפלא לשמוע איזה הבדל ענק במחיר יכול להיות בין שני מוסכים שכביכול אמורים להיות זהים.. אגלה לך שבאחד מהם הוצע לי מחיר של 3K לפני מותחנים, גלגלות וברקסים! וכמו שאתה רואה בסוף שילמתי 2800 כולל כל מה שצריך (וגם יכלתי לצאת ב 2600, אבל גם אותי הצליחו להשחיל בקטנה עם "קיט ניקוי ממיר קטליטי"-200 ש"ח).

בעניין אם כדאי לעשות או לא - אני הייתי עושה ולא מסתכן בלהתקע בהפתעה עם רצועה קרועה, ואולי גרימת עוד נזק.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך אופיר בע"מ

כתובת: בל אלכסנדר גרהם 6, חיפה (קריית חיים)

טלפון:04-872-7171

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

passat02 שלום, רציתי שתדע כי יצרן הרכב אכן מנחה להחליף את רצועת התזמון כל 105,000 ק"מ ואם הרכב לא מגיע לק"מ הנ"ל יש להחליף כאשר מלאו לו 7 שנים מיום עלייתו לכביש,גם אם הרכב לא נוסע הרבה הרצועה יכולה להתייבש/להיסדק עד מצב של קריעתה.

המשמעות הינה גבוהה מאוד ובשל העובדה כי במידה ורצועת התזמון תקרע צפוי להיות נזק משמעותי למנוע הרכב

אנו ממליצים לבצע את ההחלפה דחוף ובהקדם האפשרי.

לגבי הגלגלות והמותחנים זה לא חובה אלא עפ"י צורך אך בהיבט הכספי כדאי בכל מקרה להחליפם על מנת לא לשלם כפל עבודה

במועדים שונים. גם לגבי הגלגלות והמותחנים יש משמעות גבוהה לנזק במנוע באם לא תקינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

היום ביצעתי את העבודה במוסך מורשה.

הרכיבו לי קיט טיימינג חלופי שכולל את כל הגלגלות,רצועה,ומותחן הדראולי מקורי (שהוא היקר ביותר).

בנוסף גלגלת שנמצאת מעל האלטרנטור.

עלה לי 2250 ₪

שוב,תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...