Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[הכרזה] נפתחה ההרשמה לרשימת מורשי "אחי" ו"גבר".

ishpuz
שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים,

נפתחה ההרשמה לרשימה האקסקלוסיבית של משתמשים המורשים להשתמש במילים "אחי" ו"גבר" בלי שההודעות שלהם יימחקו.

לצורך הצטרפות לרשימת מורשי "אחי" יש להצטייד ב:

1. אישור ממשרד הפנים על קשר משפחתי מדרגה ראשונה. אפשרי צילום/סריקה של ת"ז של אחד ההורים בהם מופיעים שני השמות.

2. ייפוי כח חתום על ידי נוטריון מחבר הפורום שהינו האח, המאשר את נכונותו להקרא "אחי" בפורום, או בקשה ישירה ממנו תוך ציון מס"ד הבקשה המקורית.

לצורך הצטרפות לרשימת מורשי "גבר" יש להצטייד ב:

1. בקשה ישירה מאת חבר הפורום המתעתד להקרא גבר וכן מחבר הפורום המתעתד לקרוא לו כך.

2. אישור חתום מאורולוג בעל מ.ר. ישראלי על המצאותו של איבר מין גברי תקין אצל חבר הפורום, במידה ואיבר המין אינו ניתן להבחנה על ידי אורולוג, ניתן להסתפק באישור מאנדוקרינולוג מומחה בדבר המצאותם של הורמוני מין גבריים באחוזים המתאימים לאובייקט זכרי.

הודעות לא מאושרות שבהן יימצאו כינויים אלו יטופלו במהירות ובאכזריות המתבקשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אנשים שהשיגו אישורים, שאח שלהם הוא גבר, יוכלו לכתוב בפורום "שווה לי להביא תאוטו" במקום "האם כדאי לרכוש את הרכב" מבלי להמחק.

כל השאר יימחקו. קחו לתשומת לבכם ותשקיעו עוד שניה בעריכת ההודעה לפני שאתה רושמים:

אחי

חחחחחחח

גבר

תאוטו

תזכורת - כלל 11 בכללים הפורום:

פסיק, נקודה, אדון סימן קריאה וגברת סימן שאלה כולם חברייך - השתמש בהם. כמו כן,

זכרו בבקשה שאדון סימן קריאה ביישן במקצת, ולכן רצוי להמנע משימוש מוגזם!!!!!!!!!!!!!!

כמו כן, "חחחחחחחחחח" זאת לא מילה. הודעה שמכילה "חחחחחחחח גדול אחי" לא מוסיפה

כלום לפורום. אנא המנעו משימוש. אלא אם אח שלכם כותב בפורום, אף אחד אחר כאן הוא לא "אחי".

בהצלחה אחים שלי, תמלאו תכללים ולא תמחקו.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי "אחים" לצרה?:wink:

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראינו שיש יותר תוצאות בחיפוש"אחי" מאשר "106 ראלי" החלטנו שאי אפשר להמשיך עם זה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[...] ניתן להסתפק באישור מאנדוקרינולוג מומחה בדבר המצאותם של הורמוני מין גבריים באחוזים המתאימים לאובייקט זכרי.
ברצוני לברך את הנהלת הפורום על הפגנת פתיחות הדעת והסובלנות בניסוח דרישות הסף לכינוי "גבר". הנהלה פחותה הייתה ללא ספק מחייבת הימצאות כרומוזום Y בגנטיקה של המועמד, דבר אשר היה שולל על הסף את קבלתה של אוכלוסיית הטרנססקסואלים המשגשגת כאן בפורום לרשימת ה-"גבר" הנכספת.

כל הכבוד וישר כוח!

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראינו שיש יותר תוצאות בחיפוש"אחי" מאשר "106 ראלי" החלטנו שאי אפשר להמשיך עם זה.

:lol:

יוזמה מבורכת.

אני מציע לנקוט בכל האמצעים הדרושים!

לשסע את כל ההודעות הירודות של חברי הפורום השפלים ולהעיף אותם מהפורום לצמיתות!!!!

הייל אישפוז!!!!

(סתם, באמת יוזמה מבורכת...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע מה, עכשיו תתבעו אותי ?

(-;

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...