Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט על המפגשים בארץ

Maimoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואללה כשאני קורא את ההודעות שאתם רושמים אני מזה מצטער שהעלתי את הסרטון!!!!

אז בסדר הייתה לי טעות כתיב באנגלית ולא היה לי כוח לתקן אותה מה קרה!!!???

וזה בסך הכל הסרט הראשון שעשיתי אז עוד אין לי לגמרי ניסיון ויודעים מה???!!!

בואו נראה אותכם חכמים גדולים יושבים ועובדים שעות כדי להוציא סרט כזה...קדימה במקום רק לדבר ולהטיף מוסר!!!!

בנתיים עוד לא ראיתי בפורום משהו שעשה משהו כזה אז באמת תודה על התגובות!!!

כפויי טובה האנשים בפורום הזה! זה מה שאתם תתבישו, ולחשוב שחשבתי שזה פורום על רמה!!!

התגובות והיחס של האנשים פה גורמות לי בכלל להצטער שנרשמתי לפה!!!

לפחות היו פה כמה אנשים נורמליים שבמקום להטיף מוסר התייחסו להשקעה שהייתה פה ולא לטעות כתיב מסכנה

האמת יש משהו במה שאתה אומר, ובאמת מגיע לך קרדיט על זה שישבת והכנת את זה.

אבל- מה כל כך על רמה בשתי סיוויק האצ' שעושות פתיחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזו רמת אנגלית אתם מדברים ואיזו שגאיה? בקושי היו 2 מילים באנגלית.

אתם מדברים על זה שהייתה שגיאה בסוף שהייתה שגיאה בcontinued?

מה אתם עושים מזה סיפור? מה זה משנה?

יפה ,רק קצר :(

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך על רמה בשתי סיוויק האצ' שעושות פתיחות?

אני לא אמרתי שהסרט על רמה (למרות שקיבלתי כמה תגובות כאלה) אלה אני דיברתי על זה שלפחות משהו עושה ומשקיע והוא מקבל ז** לפנים!!!

והם ירדו על רמת האנגלית הנמוכה שלי (למרות שאני הייתי ב 5 יחידות) על טעות כתיב 1 מסכנה

לא משנה להבא אני ידע איפה לפרסם דברים ואיפה לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ואני רואה שלא כולם נהנים מהסרט החלטתי לרשום הוראות איך להנות מהאיכות ורמה של הסרט ולמצות אותו בצורה הכי טובה שהוא יכול!!

הוראות צפייה לסרט האיכותי:

אוקיי אז תריצו את המדיה פלייר או התוכנה שאתם משתמשים בה. בנתיים תהנו מהמוזיקה האיכותית שמתנגנת.

ברגע שהמספרים בסרט מגיעים ל 00:06 תעצרו... כןן כןןןן כןןןן עכשיוווו עכשיווו

תלחצו על pause.

עכשיו תראו מזה איכות!!!! תהנו....

נ.ב- תזכירו לי להביא כל מיני חולצות שאני לא צריך לילדים המסכנים באמת נשבר הלב!!!!

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שהסרט על רמה (למרות שקיבלתי כמה תגובות כאלה) אלה אני דיברתי על זה שלפחות משהו עושה ומשקיע והוא מקבל ז** לפנים!!!

והם ירדו על רמת האנגלית הנמוכה שלי (למרות שאני הייתי ב 5 יחידות) על טעות כתיב 1 מסכנה

לא משנה להבא אני ידע איפה לפרסם דברים ואיפה לא...

תראה - אף אחד לא נותן לך ז** לפנים, הרבה יותר כיף מאחור :wink:

סתם - עכשיו ברצינות - כל הכבוד על ההשקעה, העניין הוא כזה - בשבילך זו פעם ראשונה, עשית משהו שאתה בטוח שהוא טוב וברמה. לפעמים זה לא באמת כך - זה לא קשור לרמה שלך בתור בנאדם או לפוטנציאל שלך להיות השפילברג הבא - זה בסה"כ הסרט הראשון שאתה עושה.

כשלמדתי הפקה מוסיקלית וסאונד יצא לי להפיק כמה להקות צעירות בשביל להשתפשף - נתקלתי שם בתופעה דומה, חבורה של צעירים, לפעמים חסרי חוש קצב/הרמוניה/מלודיה (מחק את המיותר) שבטוחים שזהו, להם יש את הלהיט הבא, הם יהיו הפינק פלויד הישראלים. בתכלס? החומר ברוב המקרים היה מזעזע. תזכור את זה תמיד - אתה לא אובייקטיבי, גם לא החברים שלך, אפילו אלה שאומרים לך שהסרט (הראשון!) שלך מעולה לא מבינים כלום. תתיחס בעיקר לביקורות קוטלות, אמנם חלקן באיזשהו שלב יגיעו מקנאה (ע"ע יוסי חרסונסקי/מעריב) אבל רובן יתקפו את החולשות שלך שבדיוק שם אתה צריך לשפר.

רוצה ביקורת בונה?

הנה, ועוד מאחד שבכלל לא צלם/עורך מקצועי.

1. הצילומים היו מזעזעים - תעבוד על היציבות של היד שלך.

2. האפקטים של המעבר בין תמונה לתמונה מזכירים סרטי חתונה של ערסים - אפשר גם בלעדיהם (less is more לפעמים).

אני יכול להמשיך - אבל אני מקווה שהבנת את הנקודה.

בקיצור - כל הכבוד, תמשיך לעבוד על זה ויהיה טוב.

(אגב - היתה לך יותר משגיאת כתיב אחת, אולי אחת בכל מילה - אבל זה לא העיקר).

גיל, שמשליך קצת מעולם המוסיקה וההפקה על carsforum :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל maimoni

באמת כל הכבוד פעם ראשונה אני רואה שמישהו לוקח יוזמה ועושה סרטון נחמד כזה,

עזבו אותכם האנגלית התמונות זה מה שחשוב וכל הכבוד שהוא טרח להעלות את זה לפה

כל הכבוד קבל ח"ח.... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה אל תפסיק למרות הכל.

הבאים שלך יהיו רק יותר טובים.

עצה אחת, תקן את האנגלית זה אולי לא כזה חשוב אבל זה מציג את כל העניין בצורה... טוב נו, לפי התגובות אתה רואה את האפקט של זה.

ואם אפשר לשאול שאלות אז אני רוצה להבין:

הרכבים בסרט שמעלים עשן הם למעשה מאיצים תוך לחיצה על הבלמים \ מעצור יד?

אם כן, מה זה נותן\עושה\מוכיח ובכלל למה?

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה ? מה ? נגמר ? שיט נרדמתי באמצע...

טוב שמע, יפה שהשקעת בעשיית סרטון, אבל הוא ממש משעמם. לראות עונדות לוחצות עם מאזדות ויונדאי זה ממש לא עושה לי את זה. גם לראות איזה דביל עם קמארו שטוחן כל פעם צמיג אחד ובטוח שהוא עושה ברנאוט מדהים לא ממש מרטיט אותי.

מה שכן החיפושית שעשתה ברנאוט זה נחמד, חמודי !

ושמע, אני לא יודע איפה למדת, אבל אצלי בבית ספר אתה היית משתבץ יופי ב-3 יחידות אנגלית.

תמשיך להשתפר - זה הכי חשוב.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי לראות.

כל הכבוד על היוזמה, ממש השקעת.

לפי דעתי אין מקום לביקורות קוטלות בקטעים האלה, ורק לביקורות בונות, זאת יוזמה ברוכה להצחיק אותי מידי פעם.

סתם, ועכשיו באמת- יוזמות ופרוייקטים כאלו לדעתי נותנים לפורום קצת יותר רוח חיים, חוץ מדיבורים טחונים על דו"חות ותאונות SO KEEP IT COMING.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי לראות.

כל הכבוד על היוזמה, ממש השקעת.

לפי דעתי אין מקום לביקורות קוטלות בקטעים האלה, ורק לביקורות בונות, זאת יוזמה ברוכה להצחיק אותי מידי פעם.

סתם, ועכשיו באמת- יוזמות ופרוייקטים כאלו לדעתי נותנים לפורום קצת יותר רוח חיים, חוץ מדיבורים טחונים על דו"חות ותאונות SO KEEP IT COMING.

מסכים..

כל הכבוד. נהנתי..

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...