Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיון בטיחותי שצץ לי הרגע בראש - הרכב לא לא מניע בלי שכולם חגורים

Rallyer
שימו לב! השרשור הזה בן 7150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות השרשור של sasi M על התאונה, צץ לי רעיון בטיחותי שעלה לי הרגע לראש:

רכב, שכאשר הוא מזהה שאחד הנוסעים ברכב לא חגור, לא מתניע.

איך? פשוט מאוד מאוד! - הרכב מזהה כמה נוסעים יש (זיהוי דרך חיישני משקל בכל אחד מהמושבים), וקיים חיישן לייזר פשוט בחיבור החגורה (המעוגן לרכב) אשר מזהה מתי החגו?רה לא חגו?רה. יחידת מחשב קטנה תקבל את המידע מהחיישן מספר נוסעים ומחיישן החגירה, וכשהמחשב ימצא כי אחד הנוסעים לא חגור, יתנתק החיבור בין הסוויצ' לסטארטר.

נורא פשוט! ומאוד יעיל, וגם עלות פיתוח של כזה היא זולה מאוד, יחסית.

את התוכנה של המחשב אני יכול אפילו לכתוב בעצמי (אני במגמה תכנולוגית בתיכון).

תגובות? יש מצב למכור לרנו?

:wink:

Jeep CJ8 ארוך, פתוח, בתהליכי בנייה מוקדמים.

פרוייקט באגי חד מושבית, נזנח לטובת בניית הג'יפ. השלדה למכירה.

www.JEEPOLOG.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפתרון הכי פשוט זה לשים חגורות בלי חוכמה.......

יש הרבה פעמים שאני נגיד שם דברים במושב האחורי כמו קניות וכדומה אתה רוצה שאני אחגור אותם?

חוץ מזה שאם גם זה יצא לפועל אפשר לשים חגורה ואז להוריד אותה.........

לי יש רעיון אחר שיכול למנוע תאונות וגניבות רכב

פרופיל נשימתי!

שאתה קונה את האוטו עושים פרופיל לנשימה שלך, אם אתה שיכור האוטו לא יתניע וגם ככה אי אפשר לגנוב את האוטו כי זה יזהה שזה לא הנשימה שלך!

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון הכי פשוט זה לשים חגורות בלי חוכמה.......

יש הרבה פעמים שאני נגיד שם דברים במושב האחורי כמו קניות וכדומה אתה רוצה שאני אחגור אותם?

חוץ מזה שאם גם זה יצא לפועל אפשר לשים חגורה ואז להוריד אותה.........

לי יש רעיון אחר שיכול למנוע תאונות וגניבות רכב

פרופיל נשימתי!

שאתה קונה את האוטו עושים פרופיל לנשימה שלך, אם אתה שיכור האוטו לא יתניע וגם ככה אי אפשר לגנוב את האוטו כי זה יזהה שזה לא הנשימה שלך!

:lol: ראית יותר מדי סרטים אמריקאיים.. פרופיל נשימתי... :roll: מילא טביעות אצבע, אפילו סריקה של הרשתית... אבל פרופיל נשימתי? מאיפה השטות הזאת הגיעה?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוכמה היא לא לפתח פטנטים אשר מחייבים אדם לחגור או לא לנסוע כשהוא שיכור וכד'..

החכמה היא להשקיע את כל כסף בפיתוח פרסום והסבר כך שעם הזמן יחנכו את כולנו לנהוג כמו שצריך מתוך רצון עצמי ושליטה עצמית מלאה, ללא הגבלות מסורבלות אחרות כפי שהצעתם כאן...

למרות שהרעיונות חמודים, הם לא ברי-ביצוע עקב לא מעט סיבות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות השרשור של sasi M על התאונה, צץ לי רעיון בטיחותי שעלה לי הרגע לראש:

רכב, שכאשר הוא מזהה שאחד הנוסעים ברכב לא חגור, לא מתניע.

איך? פשוט מאוד מאוד! - הרכב מזהה כמה נוסעים יש (זיהוי דרך חיישני משקל בכל אחד מהמושבים), וקיים חיישן לייזר פשוט בחיבור החגורה (המעוגן לרכב) אשר מזהה מתי החגו?רה לא חגו?רה. יחידת מחשב קטנה תקבל את המידע מהחיישן מספר נוסעים ומחיישן החגירה, וכשהמחשב ימצא כי אחד הנוסעים לא חגור, יתנתק החיבור בין הסוויצ' לסטארטר.

נורא פשוט! ומאוד יעיל, וגם עלות פיתוח של כזה היא זולה מאוד, יחסית.

את התוכנה של המחשב אני יכול אפילו לכתוב בעצמי (אני במגמה תכנולוגית בתיכון).

תגובות? יש מצב למכור לרנו?

:wink:

שום חיישנים ושום בטיח, לא יותר פשוט לחבר את הסטארטר למעגל שייסגר בעזרת החגורה שעשוייה מחומר מוליך?

אתה הרי חוגר חגורה (מסוג של מתכת מוליכה), בתוך בית החגורה ייסגר מעגל וכך הרכב יוכל להתניע.

כמובן שיעלו השערות על הכנסת מספריים לבית החגורה ועוד...אבל זה נספח לחולי-רוח למיניהם++...

קח, למשל, את רוב הרכבים האמריקאים, שעל לוח השעונים בדש-בורד אתה רואה אם הנהג חגור או לא, והנורא לא כבה או מפסיקה להבהב עד שהנהג לא סוגר מעגל, משמש שם חגורה.

כמו כן, צריך לפתור את הבעיה הזאת שאם לא כל המושבים יהיו תפוסים, עדיין תצטרך לחגור אותם, אחרת האוטו לא יתניע...

פיתרון פשוט הוא לחגור את החגורות באותו "על ריק" (מצב התחלתי). מישהו ירצה להיחגר? בבקשה, יפתח את החגורה, יתיישב על המושב, יחגור את עצמו ובתום הנסיעה יצא מהרכב ויחגור שוב את החגורה לכסא "על ריק"...

עוד להיט מאילנית.:wink:

נ.ב.

בקשר למכירת האייטם לרנו: קודם כל, בשביל מה יושבים מהנדסים/מתכננים/טכנאיים ועוד כל מיני ג'ובניקים בחברות האלו ומקבלים הון כסף? כדי לחשוב על כל הגאדג'טים החדשים הן בבטיחות והן בחידושים הטכנולוגיים עצמם.

אז נכון, לפעמים אפשר לעלות על משהו "שעוד לא חשבו עליו", אבל זה אינטרנט, ברגע שפירסמת צריך לרוץ ולרשום פטנט, הרי הראשון זוכה - המפסיד בוכה...

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש 645, בגלל שזה מצפצף לנו במוח (יש חיישן שאם אתה לא שם חגורה מצפצף) אז הוא הלך לחברה קרע את התופסן של החגורה וקיבל חדש, את הקרוע הוא תמיד מכניס בלי החגורה לתוך החור וזה לא מזמזם, העיקרון הוא שלכל דבר ימציאו פיתרון מי שלא אוהב חגורה.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הצלחנו בכל השנים ללמד שלשים חגורה זה כמו לשים מכנס- אז כל מה שעשינו לריק....!

בן אדם צריך לקלוט שכמו שהוא לא ייצא בלי מכנס מהבית , הוא לא יינהג ברכב בלי חגורה. לא צריך שום פטנטים, צריך שכל בריא, ולצערי להרבה בארץ אין. (ראו מקרה סיני..) :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום חיישנים ושום בטיח, לא יותר פשוט לחבר את הסטארטר למעגל שייסגר בעזרת החגורה שעשוייה מחומר מוליך?

אתה הרי חוגר חגורה (מסוג של מתכת מוליכה), בתוך בית החגורה ייסגר מעגל וכך הרכב יוכל להתניע.

כמובן שיעלו השערות על הכנסת מספריים לבית החגורה ועוד...אבל זה נספח לחולי-רוח למיניהם++...

:twisted: חולה~הגה :twisted:

ואם אתה נוסע לבד אז יוצא שאתה צריך לחגור את שאר הכיסאות שאף אחד לא יושב בהם סתם כי האוטו לא נותן לך להניע... שחכת שיש יותר ממקום אחד במכונית ושלפעמים רק הנהג נוסע בה ואם תעשה את חיישני המשקל כדי שיזהו את מספר הנוסעים אז חיישני הליזר זה לא בעיה כי זה ממש נפוץ ואפילו יותר זול (ובטח שיותר בטיחותי) מלסגור מעגל בעזרת החגורה (חיישני ליזר כאלה יש כמעט בכל מקום אפילו במדפסות (של HP לפחות...) יש אותם והם אחראים על כך שהמדפסת לא תעבוד כשהמכסה פתוח
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: ראית יותר מדי סרטים אמריקאיים.. פרופיל נשימתי... :roll: מילא טביעות אצבע, אפילו סריקה של הרשתית... אבל פרופיל נשימתי? מאיפה השטות הזאת הגיעה?
שום סרטים אמריקאים.....סתם עבר בראש אולי יש כזה דבר אולי לא, עם הטכנולוגיה של היום אין שום סיבה שלא יהיה את זה לאיזה כספות עם גישה מיוחדת.......

עם או בלי פרופיל זה יכול להפחית את התאונות כתוצאה מהשכרות.

ורוני אתה ראית יותר מדיי המלאכיות של צ'ארלי שובב שכמותך :lol:

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחים שלי ליפני שאתם תיקנו מע' בטיחות לחגורות שפועלת על חישניי מישקל

תיקרא את ההודעה שלי מאותו השרשור שrallyyer פתח ממנו את הת'רד (עמוד שני התגובה שלי לנושא)

תראו פשוט מי הגה את הרעיון קודם

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=48127&page=2&pp=15

אגב אחי אני יכול ליתבוע אותך על זה לא יפה ליגנוב רעיונות ממשהו ואז להגיד שהם שלך

לא יפה בן אדם, לא יפה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחים שלי ליפני שאתם תיקנו מע' בטיחות לחגורות שפועלת על חישניי מישקל

תיקרא את ההודעה שלי מאותו השרשור שrallyyer פתח ממנו את הת'רד (עמוד שני התגובה שלי לנושא)

תראו פשוט מי הגה את הרעיון קודם

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=48127&page=2&pp=15

אגב אחי אני יכול ליתבוע אותך על זה לא יפה ליגנוב רעיונות ממשהו ואז להגיד שהם שלך

לא יפה בן אדם, לא יפה

אחי אם לא רשמת את הרעיון שלך כפטנט אתה לא יכול לתבוע אף אחד, אחי לא יפה סתם להגיד דברים, לא יפה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...