Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

הגעתי למסקנה שמי שלא רוצה לטפל ברכב שלך הפסד שלו. ככה תחשבו תמיד. פחות עבודה על הרכב שלך מאותו בחור - פחות נסיון על אותו רכב - כשיבוא מישהו אחר עם רכב כזה הוא יצטער שלא טיפל ברכב שלך וככה היה פותר\מטפל במהירות רבה ברכב של הבחור האחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בחופשה מהפורום, אבל הייתי חייב לשאול.

לפני כמה חודשים אמרתי לחבר שעובד במוסך ליד העבודה שלי שאני מכניס את הרכב לטיפול 10K ​אצלם. כמובן שזה לא קרה ולאחרונה החבר-שכן טוען בתוקף שהוא לא רוצה לטפל באוטו שלי עקב בלבולי שכל.

עכשיו ברור שאני לא אתבע אותו אבל נניח בן אדם אחר שהיה רוצה לתבוע סתם מוסכניק שלא רוצה לטפל מסיבות שלא טכניות, יש לו סיכוי להוציא כסף מהנתבע?8)

אז עכשיו סיימת לבלבל לו את השכל ועברת אלינו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו את הזכות לא לתת לך שירות.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה רואה את האוטו מבחוץ, יש סאנרוף. נכנס פנימה, אין סאנרוף. היית מוכן לטפל באוטו כזה?! אני ישר הייתי קורא לכומר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלנו עוד מותר להגיד 'לא' במדינה הזאת..

סתם שאלה, לדעתך מה חשוב יותר- שיוויון או חירות?

כבר חייתי במדינה ששמה על דגלה את השוויון כערך עליון. זה נגמר חרא מהר מאוד.

למוסך אין זכות לסרב לטפל ברכב, אלא אם יש לו סיבה לכך.

למה, מוסכניקים נותנים שבועת היפוקרטס בסיום קורס?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי זהו שוק חופשי, העסק צריך להתפרנס והלקוח זקוק לשירות, אז אין הרבה בעיות בנושא הזה ולכן אין סיבה לממשלה ליצור רגולציה.

יחד עם זאת, הממשלה אינה יכולה לשבת בחיבוק ידיים במקרה של סירוב מטעמים לא ענייניים, ולכן הממשלה החריגה ויצרה 2 קטגוריות:

מותר לסרב לתת שירות מעטמים עניניים (מחיר, התמחות, חוב קודם שלא נפרע של הלקוח וכו').

אסור לסרב לתת שירות מטעמים שלא רלוונטיים לשירות (צבע עור, מוצא, מין, עדה וכו'), כשנטל ההוכחה מוטל על הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מקום קר עם שלג יש שאפשר לטוס אליו בתקציב נמוך בנובמבר/דצמבר לשבוע?

הכוונה לשכור רכב ולטייל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקראינה לא, יש לי משפחה שם.

עוד הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה באנר פרסומי עם הסלוגן "בשבילי רק חלב ישראלי" עם תמונה של בחורה, עכשיו השאלה, מה זה בדיוק אומר "חלב ישראלי"?

את מי חולבים פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...