Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס לרכב מטאלי כסוף

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

ברשותי רכב בן שנתיים בצבע כסף מטאלי - מדובר על סובארו B3.

99933.jpg

אני רוצה לעשות לרכב ווקס לחידוש הצבע והברק.

מספר שאלות:

1)איזה ווקס אתם ממליצים לקנות שיתאים לרכב הזה?

מישהו אמר לי שיש את הווקס 3M 80345 - אבל לפי הבנתי זה גם פוליש מה שאסור לעשות לרכב מטאלי.

שמעתי גם על הווקס עם הצב...

האם אתם יכולים להמליץ לי על ווקס טוב (אולי כזה שהיצרן ממליץ..או אחר טוב).

2) מה יותר טוב ווקס נוזלי או מוצק?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גודל ההשקעה שלך באזור ה40 שקל אתה יכול לקנות אוטופיניש של חברת קארפלן.

אם התקציב יותר תציין אותו,ההבדל בין ווקס יקר לזול זה עמידות ארוכה יותר,ותוצאת ברק טובה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיבור,מי שאמר לך שאסור לעשות פוליש על צבע מטאלי הטעה אותך בגדול.

אם כבר עדיף לך את הווקס עם הפוליש שציינת,אולי יסתיר לך מעט פגמים.

חוץ מזה אתה יכול להיכנס לאתר של VIX ולראות מה מתאים לך. פשוט תבחר וקס ותכתוב את השם ביוטיוב אם תאהב את התוצאות תרכוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.vixdetailing.co.il/index.php/product/39-diamond-white-hard-wax

ווקס איכותי מאוד שמותאם לצבע כמו שלך, כמו כן יש אופציה לקנות דוגמית של 30ML (מספיק בערך ל 4 רכבים) ב55 ש"ח.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר משהו אבל אני מדגיש שאני לא מדבר על ווקסים זולים מחברות עלומות שם:

בעולם פועלים אלפי יצרנים של חומרי טיפוח, רובם משתמשים באותן נוסחאות כימיות בשונות כזו או אחרת.

מה שנחשב טוב, הוא כזה בדר"כ בגלל העצמת המותג בעלויות שיווק ופרסום עצומות.

זה בדיוק כמו בעולם הקוסמטיקה. כל הקרמים מכילים לנולין. לנולין עולה כמה ש"ח לקילו ואתה יכול לרכוש אותו בבית מרקחת.

אני לא אומר שאין ווקסים שמצדיקים את המחיר או שהם סתם יקרים, פשוט גם אם תשקיע בווקס שעולה 100 ש"ח

אתה תקבל תוצאות טובות, רק מה שכן במקום שזה יחזיק חצי שנה אז זה יחזיק 3-4 חודשים.

לנו במשפחה הייתה איביזה 94' בצבע אדום החזקנו אותה במשך 8 שנים (ואנחנו גרים בבאר שבע, ככה ששמש לא חסר כאן), כל 3 חודשים עברה ווקס של טרטל ווקס וכל מי שהיה רואה את הרכב היה חושב שהוא חדש.

אז נכון, יש ווקסים הרבה יותר טובים (אני אישית לא סובל את הווקסים של טרטל ווקס) אבל את המטרה שלשמה הוא נרכש הוא ביצע- שימור הצבע לאורך זמן.

אוטופיניש של קארפלאן נתן לי גם תוצאות טובות והשתמשתי בו במספר רכבים, הכל שאלה של תקציב כי אין לזה סוף.

עריכה: להוריי יש רכב בצבע כסף מטאלי שנת 2007, זו תמונה שצולמה בערך חודשיים לאחר יישום ווקס שאני משתמש בו:

zentab0n5nzk.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר משהו אבל אני מדגיש שאני לא מדבר על ווקסים זולים מחברות עלומות שם:

בעולם פועלים אלפי יצרנים של חומרי טיפוח, רובם משתמשים באותן נוסחאות כימיות בשונות כזו או אחרת.

מה שנחשב טוב, הוא כזה בדר"כ בגלל העצמת המותג בעלויות שיווק ופרסום עצומות.

זה בדיוק כמו בעולם הקוסמטיקה. כל הקרמים מכילים לנולין. לנולין עולה כמה ש"ח לקילו ואתה יכול לרכוש אותו בבית מרקחת.

אני לא אומר שאין ווקסים שמצדיקים את המחיר או שהם סתם יקרים, פשוט גם אם תשקיע בווקס שעולה 100 ש"ח

אתה תקבל תוצאות טובות, רק מה שכן במקום שזה יחזיק חצי שנה אז זה יחזיק 3-4 חודשים.

לנו במשפחה הייתה איביזה 94' בצבע אדום החזקנו אותה במשך 8 שנים (ואנחנו גרים בבאר שבע, ככה ששמש לא חסר כאן), כל 3 חודשים עברה ווקס של טרטל ווקס וכל מי שהיה רואה את הרכב היה חושב שהוא חדש.

אז נכון, יש ווקסים הרבה יותר טובים (אני אישית לא סובל את הווקסים של טרטל ווקס) אבל את המטרה שלשמה הוא נרכש הוא ביצע- שימור הצבע לאורך זמן.

אוטופיניש של קארפלאן נתן לי גם תוצאות טובות והשתמשתי בו במספר רכבים, הכל שאלה של תקציב כי אין לזה סוף.

עריכה: להוריי יש רכב בצבע כסף מטאלי שנת 2007, זו תמונה שצולמה בערך חודשיים לאחר יישום ווקס שאני משתמש בו:

zentab0n5nzk.jpg

אני מסכים עם הרוב הגדול דבריך.

באיזה ווקס אתה משתמש?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה כאן השתמשתי בציפוי קריסטל של Ardex שהיא חברה פחות מוכרת בישראל אבל קראתי עלייה בפורומים בחו"ל וראיתי תמונות שלהם מתערוכות, לאחר ציפוי הקריסטל יישמתי ווקס של Car-plan.

שוב, זו תמונה מלפני חודשיים מה שמראה שהעמידות לא רעה בשמש הרותחת של באר שבע (ולשטיפות התכופות שאני מבצע לרכב למי שמכיר אותי :-D )

בפעם הבאה אני מתכוון לנסות את ווקס השעווה הזה או לרכוש ווקס המכיל קראנובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה אפשר סינית, ווקס אפשר החל של קארפלן ועד לכימיקל גייס או מגווירס.

אצלי ברכב כסוף השתמשתי בדוגמית של dodo juice diamond white hard wax. הוא מעולה לא זול ממש בצנצנת הרגילה ולכן מומלץ שתרכוש דוגמית ניסיון ותראה אם אתה מתחבר לווקס קשה. הוא נותן ברק ומשאיר חלקות אחריו.

אני חושב שיש אותו בVIX.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...