Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע על פטישון

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה אני צריך מזל עם משהו שאני משלם עליו? אם כבר, עדיף לקנות כרטיסי חיש-גד, יש סיכוי קלוש להתעשר.

חוזר על משפט עתיק:

זול וזוגלובק זה כמעט אותו דבר. שניהם מתחילים בזין ונגמרים בנקניקייה.

במחיר שדורשים על WORX, עדיף ללכת על תוצרת מוכרת. אחרי הכל - זה מוצר מדבקה לשוק הישראלי, גם אם בקרת האיכות שלו טובה יותר.

WORX היא לא חברת מדבקה לשוק הישראלי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי פטישון בוש כחול 2-24DS וחלום על tool sharing קהילתי.

Bosch-2-24-ds.jpg

ולכן למשל אם ירצה הברווז להשתמש בו לעבודות מסויימות, אני מוכן להשכירו

בתעריף נח של שישיית RC קולה + איסוף מנתניה. הצעה זו תקפה גם לחברי

פורום אחרים, אך התעריף יהיה נתון למשא ומתן בהתאם לאופי ומשך העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיתן כלי עבודה.

יש להם נטייה להישבר ולהתקלקל בדיוק כאשר הם באמצע עבודה קטנה אצל מישהו אחר. אי הנעימות לא שווה את זה.

אני כבר לא מדבר על נטייה שלהם להיעלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה יתרון אמיתי ל"ירוקים" של בוש על מוצרי מדבקה סיניים, למעט בקרת האיכות (כלומר נדיר שתקבל כלי שימות אחרי שימוש וחצי, אבל שניהם יתפגרו מהר מאוד בשימוש אינטנסיבי). עבור ההפרש הזניח הזה - המחיר שלהם גבוה מדי ושווה להשקיע עוד קצת עבור הסדרה הכחולה או מקיטה/דה וולט/היטאצ'י ושאר שווי ערך.

ובקרת האיכות הנ"ל היא אינה יתרון מספיק עבורך?

פלוס, יפה אמרת- שימוש אינטנסיבי. הכלים האלו לא נועדו ולא תוכננו לעבור שימוש אינטנסיבי, אלא שימוש ביתי, חובבני, פעם ב-. לא יותר. ולזה הם כמעט מושלמים. מחיר סביר עבור התמורה.

כמובן שלעבודות קשות, יומיות, מאומצות צריך משהו נורמלי, אבל בינתיים עבודות כאלו לא בתכנון עבור הפטישון. כשיהיו, אקנה אחד טוב.

לדעתי, בשימוש מינימלי וביתי הסדרה הירוקה של בוש זה המינימום. כל שימוש שהוא מעבר למזדמן מצריך בוש כחול, מקיטה וכו'.

בינגו.

עדיף מעט כלים באיכות טובה מאשר הרבה כלים זבל. אין יותר מעצבן מלעבוד עם כלים באיכות נמוכה, זה פשוט מוציא את כל החשק ועדיף להשאיל ממישהו כלי נורמלי.

מסכים. לא חסר מקרים שעבודה עם כלי מאיכות נמוכה יכול לגרום ליותר נזק מתועלת. כבר ציינתי שנשברו לי כלים ביד והייתי צריך למצוא כלי אחר באמצע העבודה?...

למה אני צריך מזל עם משהו שאני משלם עליו? אם כבר, עדיף לקנות כרטיסי חיש-גד, יש סיכוי קלוש להתעשר.

זו נקודה טובה, האמת. אבל, מי שרוצה זול, צריך לעשות את הבחירה הזו, בין זול ומזל לבין יקר ובטוח.

אישית אני סולד מלבטוח במזל, אבל...

אגב, גם הכלים של בוש (בטוח) ומקיטה (כמדומני) מיוצרים בסין בשנים האחרונות ואכן, בעלי מקצוע שעובדים באופן רצוף עם הכלים מתלוננים על שרידות מעט נמוכה יותר.

למרות זאת - אלה עדיין סוסי עבודה (בקרת איכות של החברות, בעיקר בתחום החומרים) והמעבר לסין אפשר להוזיל מחירים לרמה קרובה למתחרים הסיניים (יחסית) כך שגם עם אורך חיים מקוצר זה עדיין משתלם.

מי שרוצה כלי שמחזיק "For good" קונה HILTI, אבל גם מחירו בהתאם.

לא רק בסין. גם בעוד כמה ארצות "מעניינות"...

יש לי פטישון בוש כחול 2-24DS וחלום על tool sharing קהילתי.

Bosch-2-24-ds.jpg

ולכן למשל אם ירצה הברווז להשתמש בו לעבודות מסויימות, אני מוכן להשכירו

בתעריף נח של שישיית RC קולה + איסוף מנתניה. הצעה זו תקפה גם לחברי

פורום אחרים, אך התעריף יהיה נתון למשא ומתן בהתאם לאופי ומשך העבודה.

תודה רבה דריש, אבל אני לא מוכן לשלם כסף עבור התועבה הזו, RC, ולא משנה בתמורה למה...:lol:

יש לי מהיכן להלוות אחד נורמלי בעת הצורך, ואף עשיתי זאת השבוע כשהייתי צריך, אבל המון תודה על ההצעה! :-D

שמר,

להיעלם? חלילה. אני שומר על דברים של אחרים יותר טוב מאשר על ציוד שלי.

אבל כן, יש בזה מן ההיגיון- לדברים יש נטייה להתקלקל כשמלווים אותם לצערי... קרה לי פעם אחת.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקרת האיכות הנ"ל היא אינה יתרון מספיק עבורך?

פלוס, יפה אמרת- שימוש אינטנסיבי. הכלים האלו לא נועדו ולא תוכננו לעבור שימוש אינטנסיבי, אלא שימוש ביתי, חובבני, פעם ב-. לא יותר. ולזה הם כמעט מושלמים. מחיר סביר עבור התמורה.

.

.

.

שמר,

להיעלם? חלילה. אני שומר על דברים של אחרים יותר טוב מאשר על ציוד שלי.

הירוקים של בוש נמכרים במחיר שמתקרב לסדרה הכחולה (תלוי בדגם). במחיר נמוך יותר, הייתי מסכים איתך.

היעלמויות : אתה לא, אני לא ועוד עשרה לא. מספיק אחד שכן. לא תאמין איך כלים של עשרות אלפי שקלים (חקלאיים) יכולים פתאום "להיעלם" כאשר הם בתקופת השאלה. גם ככל שיש לך יותר כלים, קשה יותר לעקוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנני טועה WORX היא חברת בת של בוש.

לדעתי כלים סיניים קונים לעבודות קצרות של 4-5 דקות או שנותנים לכלי לנוח חצי שעה אחרי כל 4 דקות של עבודה, אחרת הולכים רק על מוצר איכותי.

אם אתה עובד עם הכלים ומתכוון להמשיך לעשות זאת הרבה שנים עדיף לקנות פעם אחת כלי איכותי.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. טעות שלי. סליחה. :oops: אני עדיין חושב שבמחיר שלהם שווה להוסיף עוד מעט וללכת על אחד היצרנים המובילים.

האמת לא תמיד,יש כלים מהסדרה הירוקה של WORX(מקצועי) שזולים / במחיר מקביל לדגמים פשוטים יותר של חברות מובילות.

לפני המברגות של הWORX הירוקות היו מברגות של מקטיה ,הWORX יותר זולים ועושים עבודה לא פחות טובה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם זה לשימוש ביתי מדי פעם אין מניעה לקנות סיני. יש לנו בבית שלל מברגות ומקדחה מכל מיני "מותגים" מעניינים (אחת אפילו קיבלנו מתנה מבנק מזרחי) ובכל פעם שצריכים לתלות מדף/לבנות איזה רהיט זה עושה את העבודה.

אם אתה הולך להשתמש בזה כל יום בעבודה- זה כבר משהו אחר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומתו פטישון בוש שכבר חגג אצלי בר מצווה בעבודת פרך

לי יש במחסן בעבודה ארבעה פטישונים של מקיטה,שקדחו כבר עשרות (!) אלפי חורים (עבודה מאומצת עם הצוותי התקנה שלנו)

כל אחד עבר שיפוץ מאסיבי פעם אחת (סדר גודל של 250-300ש"ח).

הכי הזוי בכל מזוודה של אחד מהפטישונים,ישנה מדבקה קטנה שמציינת "כלי זה מיועד לעבודות סיתות קלות בלבד" :lol:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות: עבדתי עם דיסק סיני שהגיע לידיי, ואפילו עבדתי לא מעט ביחס למה שניתן לצפות. בעבודה מאומצת הוא התפגר (כנראה, טרם יצא לי לשים עליו שוב את היד ולנסות לתקן). לא כזה גרוע. מעבר לזה, אני משתדל להקפיד לרכוש רק דברים מוכרים- מקדחה ירוקה של בוש, ג'יגסו ירוק של בוש, מברגה ירוקה (ואחר כך גם כחולה ואימפקט כחולה) של בוש, אפילו המברגים האהובים עליי הם של פירמה גרמנית מוכרת (WERA). רכשתי סט פלוס אחד בודד.

תודה לעונים.

צ'מע, תקנה מה שאתה רוצה ותעשה מה שאתה רוצה, אבל ההמלצה שלי היא ללכת על פטישון מחברה מוכרת.

אין לך כסף ? תחסוך. עדיף מלבזבז את הכסף על הדברים האלו.

אם אתה מתכוון רק לקדוח איתו, חור פה חור שם, הוא יעשה את העבודה.

מעבר לזה, ברגע שהוא טיפה יתאמץ - הוא עלול לשבוק חיים. לכלים האלו אין מספיק איכות בשביל לעמוד בעומס, ואני לא מדבר על המכאניקה של הכלי אלא על המנוע החשמלי... לב ליבו של המכשיר אפשר לומר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, מה עוד יש להם שם בהומו סנטר? אני אומר מקיטה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשימוש בייתי פשוט ולא אינטנסיבי, אני לא רואה פסול במכשירים זולים ופשוטים. לי יש בבית מקדחה עלומת שם שנקנתה בהום סנטר

לפני איזה 12-13 שנה, ועבדה לא מעט, כשעברתי דירות וכדומה, והיא נראית ועובדת כמו חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לא תמיד,יש כלים מהסדרה הירוקה של WORX(מקצועי) שזולים / במחיר מקביל לדגמים פשוטים יותר של חברות מובילות.

לפני המברגות של הWORX הירוקות היו מברגות של מקטיה ,הWORX יותר זולים ועושים עבודה לא פחות טובה.

בנוגע לWORX .

בקרוב מאד אקבל את הכלים אליי לחנות ואוכל לבחון אותם קצת יותר טוב. ביינתים היבואן עושה עליי רושם מאד טוב.

מדובר בחברה גרמנית שמייצרת בסין, למען האמת ואך ורק מהתמונות שראיתי נראה שהכלים מאד איכותיים אך בלי לעבוד איתם קשה מאד לדעת. אבל הם נמכרים כרגע במחירים מאד תחרותיים כי היבואן עושה המון בכדי להכניס את המותג לשוק.

בינתים קיבלתי לידיי את הכלים החשמליים שלהם לגינה, והכל נראה ומרגיש מחומרים דיי איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שלוש שנים כששיפצתי את הדירה, קניתי פטישון של Wolf ( לא בתצורת מקדחה ) בהום סנטר במחיר מצויין.

עובד עד היום מצויין, בשיפוץ העבדתי אותו בחציבה בקירות בטון ועוד, ועבד מצויין.

אמנם צריך לגרז אותו הרבה, אבל שווה את המחיר.

יש לי גם מקדחה של Wolf שכבר אצלי משהו כמו 7 שנים, ועברה קדיחות בבטון בשתי דירות ועדיין עובדת.

הכי מצחיק זה שקניתי אותה כי הייתי צריך לקדוח ידית למגב אצל חברה שלי אז ( היום אשתי ) ולא היה לי כח לקחת מאבא שלי.

גם אני הייתי בגישה שתמיד צריך לקנות כלים רצינייים ( וגם מכרתי כאלו בחנות של אבא שלי ), אבל שני הסינים שקניתי,

הוכיחו את עצמם.

יניב

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...