Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון - חלונות שחורים/כהים ; אנטנת כריש

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

למי שזה מעניין אותו - יש לי לאון 1.4 שנת 2012 שקצת קישטתי אותה.

גם אני רציתי לראות אצל אחרים איך זה ייצא, ולא ממש היה אצל מי לראות, אז אני מעלה תמונות משלי לטובת אלה שרוצים לעשות בלאון שלהם.

- חלונות שחורים/כהים מאחורה

- קרבון על החלונות הקטנים מאחורה

- אנטנת כריש (מי שרוצה פרטים על זה, מוזמן לפנות אליי זו אנטנה לכל דבר עם רסיבר קטן, בלי לפרק מתחת הגג כלום רק את האנטנה עצמה להבריג החוצה).

* בקשר לאנטנת כריש, אני עוד בעצמי לא כל כך בטוח אם אני אשאיר אותה, שמתי אותה היום. תמיד אפשר להוריד.

2013-04-13 15.31.21.jpg

2013-04-13 15.31.34.jpg

2013-04-13 15.32.03.jpg

2013-04-13 15.32.19.jpg

2013-04-13 15.32.41.jpg

גבי 164

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים. כשזה מגיע לעיצוב, הוספת צריכה להיות כזו שממשיכה את הרו של הרכב. במקרה של הלאון, less is more. אני אומנם מתנגד ככלל לתוספות כאלו, אבל על בימרים ואפילו AUDI זה עוד משתלב איכשהו. נראה מודבק ולא במובן הטוב של המילה. בקשר לחלונות, זה נראה קצת מישמש לא קשור. רק הכהיה הייתה נראית הרבה יותר "שלמה".

אבל אם אתה מבסוט, אז תתחדש :)

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחרת חלונות באוטו שחור תמיד נראת טוב , אנטנת כריש לא , ואת הקרבון אהבתי אבל לפי דעתי תוסיף גם בעמודים שבין החלונות .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדאי להשלים את הלוק לטעמי צריך להוריד את הכריש ולהכות את החלון הקידמי.כן אני יודע שזה לא חוקי אבל לוקחים סיכונים :lol:

seat leon fr ​20VT

Indian System

145.84db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט החלונות המושחרים לא אהבתי את היתר- האנטנת כריש נראית לא שייכת למקום ולא הבנתי מה ניסית להשיג בציפוי החלונות המשולשים.

אני הייתי מוותר על אלה ונשאר רק עם ההשחרה שבהחלט מחמיאה לרכב.

אגב, אם אתה ממש אוהב את האנטנת כריש יש כאלה עם צורה הרבה יותר מוצלחת, שלך נראית כאילו נלקחה מכריש שגדל בצ׳רנוביל....

;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרונות קצת יותר טובים לעניין האסתטי של האנטנה.

אחד מהם - http://www.ebay.com/itm/Stubby-Short-Car-Aerial-65mm-SEAT-LEON-CUPRA-R-IBIZA-AROSA-/130864388010?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1e782017aa

אתה פשוט נשאר עם התושבת המקורית, ומבריג במקום האנטנה הארוכה אחת קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...