Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרכים יצרתיות לשים את הפסים הזוהרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מנסה למצוא דרך יצירתית לשים את הפסים הזוהרים כך שזה לא יהיה בהדבקה , כך שאוכל להוריד אותם בעת הצורך (למשל לצילומים :) ), ניסיתי לעשות פסים עם מגנטים מאחור, הדרך הזו טובה, אך נראה לי שזה פוגע בצבע, כי הברק של הצבע קצת מתחיל להשתנות שם, אבל זה עדיין בתחילה ולא רואים את זה ממש, לכן אני רוצה למצוא דרך אחרת לשים את הפסים לפני שהמגנט יעשה נזק.

איך לפי דעתכם אפשר לשים את הדברים האלה בצורה אחרת שלא תהיה הדבקה ישירה, מישהוא הציע למצוא לוחות מתכת דקים שיהיו בגודל הפסים, ויודביקו עליו, ולעשות שני חורים ממש קטנים בפגוש שלא יהיו בולטים לעיין, ולהבריג את לוח המתכת שם, נראה לי שאוכל לחיות עם 2 חורים קטנים במקום הדבקת הפסים שתצור הבדלי צבע ותשאיר סימנים על המשטח, אך בתנאי שההברגה תישאר יציבה בכל פעם שאני מוריד\מרכיב אותם ושלא יווצר חופש שם (וכך בעצם סתם אעשה חורים בפגוש, וחבל)

לוח מתכת כזה למשל:

!BcnL7lQ!mk~$(KGrHqIH-DgEquSdBq5vBK1N0-eOwg~~_1.JPG

האם יש דרך לעשות חורים עם הברגה מסודרת שם?

מה דעתכם על הדרך הזו שהציעו לי?

ואיזה דרכים יצרתיות יש עוד?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר פשוט לשים את הפסים הזוהרים רק כשאתה נוסע לטסט? אין בהם שום צורך אמיתי

כמובן שזה לא בדיוק חוקי, אבל זה ממש זניח..

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שזה לא בדיוק חוקי

זאת הבעיה, כמובן שזה הכי פשוט :(

אין בהם שום צורך אמיתי

100%, במיוחד כשהפנסים האחוריים אצלי הם גם מחזירי אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...