Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לחומרים לניקוי פנימי וחיצוני של הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה מחר לנקות את הרכב מבפנים

ואני רוצה חומרים שיתאימו ללוח השעונים לצד של הדלתות שיבריקו את הרכב

יש לי אימפרזה 2002 למי שמכיר את החומר של הדשבורד

אני רוצה לנקות את הפלסטיקים להבריק את הבפנים + לנקות את הבד בגג רציתי לדעת האם יש חומר טוב לניקוי הגג מבפנים שזה בד כזה

ורציתי המלצה לחומרים לניקוי מבחוץ

יש לי כמה שריטות קלות ואיזה 3 שריטות עמוקות רציתתי חומר טוב שיכול לספוג או להעלים כמה שיותר את השריטות הקלות

ויש לי 3 קטעים של חלודה ממש קטנה בכנף של הרכב רציתי חומר שיכול להפסיק את התפשטות החלודה חומר שניתן למרוח על החלודה

כי יש לי צבע שנתן לי פחח שהוא מותאם לרכב אז אני צריך חומר לטיפול בחלודה

כל מי שיעזור אני מודה מקרב לב

ואשמח לדעת על מקומות במרכז שמוכרים תןדה :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן הרבה המלצות על חומרים טובים-תעיין מעט ותקבל הרבה תשובות

לא הבנת? שאל שאלה ספציפית על חומר מסוים.

חלודה שנמצאת על גבי הצבע באופן שטחי ניתן להוריד עם פוליש (יש הרבה סוגים) לאחר מכן לעבור עם צבע תואם

על הפגמים,ליישם שוב פוליש באופן עדין ביותר+ווקס בסוף התהליך להגנה.

חלודה שנמצאת בחיבורים קשה עד בלתי אפשרי להוריד לבד (חוץ מפחחות צבע) אבל אפשר לדחות אותה במשהו

על ידי שיפשוף המקום עם נייר מים 1200 (או אחר עדין) ולאחר מכן לעבור על אותו תהליך כמו שציינתי למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן הרבה המלצות על חומרים טובים-תעיין מעט ותקבל הרבה תשובות

לא הבנת? שאל שאלה ספציפית על חומר מסוים.

חלודה שנמצאת על גבי הצבע באופן שטחי ניתן להוריד עם פוליש (יש הרבה סוגים) לאחר מכן לעבור עם צבע תואם

על הפגמים,ליישם שוב פוליש באופן עדין ביותר+ווקס בסוף התהליך להגנה.

חלודה שנמצאת בחיבורים קשה עד בלתי אפשרי להוריד לבד (חוץ מפחחות צבע) אבל אפשר לדחות אותה במשהו

על ידי שיפשוף המקום עם נייר מים 1200 (או אחר עדין) ולאחר מכן לעבור על אותו תהליך כמו שציינתי למעלה.

תוכל לקשר אותי מאיפה לקנות נייר מים 1200 (אין לי בזה מושג באמת) רק תגיד לי מאיפה וכמה זה עולה אפילו קישור יהיה מעולה

ומכיוון שיש לך ניסיון וידע

אשמח אם תמליץ לחומר טוב לניקוי לוח השעונים והדשבורד

חומר לניקוי מושבי בד או משהו טוב ככה לתת להם תחושה של נקי

וחומר טוב לניקוי פנים הגג את הבד בבטן הגג אשמח לנקות אותה יותר טוב למרות שהיא במצב מעולה אבל תמיד יוצא שחור עם מגבונים אני זקוק למשהו טוב יותר

אשמח אם תעזור לי תודה :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע. לא ליישם נייר (כל שהוא) על הרכב.

ראשית כל תנסה כפי שאמרתי לך להסיר את החלודה עם פוליש,ווקס או פלסטלינה שמורידה דברים שטחיים/על פני הצבע.

לא לעשות כלום לפני תהליך זה. תעשה נזק בלתי הפיך לצבע . (ללא ידע מוקדם)

פלסטלינה אני משממש בקיט זה. (יש נוספים -תעשה חיפוש)

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-Carplan

רק לאחר תהליך זה יהיה אפשר להשתמש בנייר שייף כל שהוא -שוב,רק לחלקים הפנימיים (בתוך הבגאז',מתחת לדלתות,בתוך המשקוף ועד)

בשום פנים ואופן לא בחלקים החיצוניים. (שוב זה תהליך מורכב שמצריך ניסיון)

אני משתמש בתקופה האחרונה ב Flash Dash של קארפלן -מאוד מרוצה.

תחליב משובח שלאחר יישום יסודי (כמה שכבות) יכול להישאר חודשים-אני מורח כל שבוע שבועיים. (אבל זה רק אני,לא מחוייב)

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%A9-%D7%93%D7%A9-%D7%AA%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%A1-Carplan

יש את STP המוכר שעושה עד היום עבודה מעולה. (משתמש גם איתו באוטו אחר)

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%9E%D7%92%D7%9F-%D7%A1%D7%A7%D7%90%D7%99-%D7%95%D7%A2%D7%95%D7%A8-STP

ועוד רבים וטובים של מגוויר'ס למשל או סונקס וכד'.

באותו אתר אתה יכול למצוא גם מוצרים לריפודים (לי אישית יש חומר תעשייתי מקצף) וגם לגג.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...