Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסתמכים על זה שבעדות שלו הוא מסר מידע מוכמן, כזה שלא היה אמור לדעת, אם אינו הרוצח.

מתוך תקציר פסק הדין:

"תחילה נבחנה השאלה אם טמון בהודאות מידע מוכמן ובאיזה היקף.נמצא כי יש לתת משקל מכריע לידיעתו של זדורוב כי לא ניתן היה לנעול מבחוץ את דלתתא השירותים שבו בוצע הרצח בשל פגם ייחודי במנעול, ולידיעתו כיצד עמדה המנוחהבזמן שגרונה שוסף. משקל גבוה ניתן לפרטים שמסר זדורוב לרעייתו בנוגע לרצח לאחרששוחח עם ראובן ג'נאח, מעסיקו החדש, בערבו של יום הרצח )"ילדה נפלה מאסלהבשירותים"(; לידיעתו כי הרצח התרחש בתא השירותים השני; ולידיעתו כי למנוחה נגרמופצעי הגנה בידיים וחתך לא עמוק בבית החזה, שנגרם ככל הנראה תוך כדי שיסוף הגרון."

כן, קראתי את זה, לא הבנתי למה הוא נתן מידע מוכמן בהודעות שלו, איזה אינטרס יש לו לעשות את זה ? (שוב, בהנחה שהוא עכשיו הרוצח האמיתי והוא מתבקש למסור עדות)

ואם הוא לא הרוצח האמיתי ועדיין יודע את הדברים האלה, גם במקרה כזה אין לו שום אינטרס למסור את המידע הזה.

למה לא פשוט להגיד "אני לא יודע כלום בבקשה תביאו לי עורך דין".

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כי יושבים מולו חוקרים מנוסים, שמפעילים עליו לחץ פסיכולוגי ומבטיחים לו שאם יודה יקבל עונש פחות חמור?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופט מתייחס לזה בתקציר כבר בעמוד הראשון וכותב:

אשר לאמצעי פיתוי והשאה שנטען כי החוקרים והמדובבים הפעילו, נקבע כי קיימת בעייתיות באמרות מסוימות שהשמיעו החוקרים באוזני זדורוב, אולם הדבר אינו מצדיק את פסילת ההודאות, בעיקר מן הטעם שלא הובטחה לזדורוב טובת הנאה ממשית תמורתן. עם זאת, נקבע כי תהיה לכך השלכה על משקל ההודאות.

אז אפשר להניח שהחוקרים לא הציעו לו עונש פחות חמור, ושוב לשאול את השאלה, מה האינטרס שלו ?

האם יכול להיות שכן הציעו לו ולא מתייחסים לזה בפסק הדין ? (לא קראתי את כל פסק הדין אבל קשה לי להאמין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יושבים מולו חוקרים מנוסים, שמפעילים עליו לחץ פסיכולוגי ומבטיחים לו שאם יודה יקבל עונש פחות חמור?

ראית את הקלטות של החקירות? אני חושב שמנוסים זאת לא המילה המתאימה, בקשר למה שהובטח לו או לא, לפחות מהחומר שהציגו בסרט (כן וברור לי שהסרט מגמתי) נאמר לו עשרות פעמים שהם יעזרו לו אם הוא יודה באמת ואמרו לו בפירוש "יש הבדל בין רצח לבין הריגה ובין דברים", זה בהחלט יכול להשפיע על מישהו שבקושי יודע עברית ויושב במעצר 10 יום.

מקריאה של פסק הדין המקוצר בהחלט קשה להסיק מסקנה חד משמעית אם הוא אשם או לא,

חסרה לי התייחסות לעקבות הנעליים על האסלה, מיכל ההדחה והמשקוף בין התאים ("מסלול הבריחה") גם אם נכנסו כ15 איש לאחר האירוע לתא, למה שמישהו ינסה לצאת החוצה בטיפוס?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוקרים שחוקרים את זדורוב נראים בקלטות "מנוסים" בערך כמו שג'ורג' מהשב"כ היה מנוסה.

אני מתעלם לחלוטין מהראיות והעדויות בתיק, מתעלם מההודעה ומתעלם מהכל ושופט אך ורק עפ"י התנהלות הפרקליטות בתיק, בכל מדינה נורמלית, פרקליטות שעושה דברים כאלה צריכה מיד לקבל בראש מהשופט שמכריז על פסילת התיק וממליץ על הדחה של הנוגעים בדבר.

מה זה לאיים על עד מומחה שיעיד את מה שמתאים לך לאג'נדה או שיועבר מתפקידו?

מה זה לא לבצע בדיקת DNA לשערות שהמנוחה ברגעיה האחרונים תלשה לרוצח/ת מהראש?

בכל מדינה מתוקנת, אלה אחושלינג סיבות לפסילת משפט (שוב, במדינה מתוקנת).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עו"ד, לא חוקר ולא ביולוג.

אבל אפילו אני יודע שבדיקת דנא של שיער היא בעייתית. למעשה בשיער אין דנא כלל, אלא נדרש השורש (הזקיק).

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוקרים שחוקרים את זדורוב נראים בקלטות "מנוסים" בערך כמו שג'ורג' מהשב"כ היה מנוסה.

כשכתבתי "מנוסים", התכוונתי לכך שהם מנוסים בהשגת הודאה מהנחקר, מה שאכן הם השיגו.

זה היה בתשובה לשאלה "מה האינטרס שלו להודות?".

אם ההודאה הזו שווה משהו או לא, קטונתי מלקבוע.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עו"ד, לא חוקר ולא ביולוג.

אבל אפילו אני יודע שבדיקת דנא של שיער היא בעייתית. למעשה בשיער אין דנא כלל, אלא נדרש השורש (הזקיק).

זה אפילו לא כיוון חקירה שהם הלכו עליו, השיער אפילו לא נשלח לבדיקה.

למה? כובע!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעלם לחלוטין מהראיות והעדויות בתיק, מתעלם מההודעה ומתעלם מהכל ושופט אך ורק עפ"י התנהלות הפרקליטות בתיק, בכל מדינה נורמלית, פרקליטות שעושה דברים כאלה צריכה מיד לקבל בראש מהשופט שמכריז על פסילת התיק וממליץ על הדחה של הנוגעים בדבר.

נכון במדויק!

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, השופטים ראו את זה ?

מ 15 דקות צפיה אפשר להבין שהחוקרים מחפשים להפליל מישהו.

בעצם שני הראשונים היו מופללים, רק היה להם מזל שהיה להם אליבי שלא ניתן להעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים מה, אני מעדיף שגוגל יעקוב אחרי לכל מקום, כך יהיה יותר קל להוכיח איפה הייתי במידה וקבוצה של "חוקרים" מנסה להפליל אותי.

בנאדם אומר חמישה ימים "תבדקו את האליבי" שלי ואף אחד לא מתייחס אליו.

הסרט הזה קשה, לא רק בגלל הצילומים מחומר הראיות, אלה בגלל ההתנהלות המחרידה שמוצגת שם.

וזה לא השערות ודיבורים, אלו צילומים מחדרי החקירות, לא מבין איך אפשר להרשיע מישהו אחרי שרואים את זה, ועוד ללא שום הוכחה חד משמעית.

אני גם לא יכול להבין איך אפשר להגיד שלא ניסו להציע לו טובות.

תראו את הסרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים ב- 1000000%. כן, עם בגירה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפילו לא כיוון חקירה שהם הלכו עליו, השיער אפילו לא נשלח לבדיקה.

למה? כובע!

מזכיר מקרה שאחד, שדרס למוות עם הטוארג שלו, אם וביתה, לא בדקו לו אלכוהול בדם.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...