Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מנהלים בתקציב של 60-65 אש"ח

gadla
שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

אני מחפש רכב לאבי הנסועה המשוערת הינה באיזור 25K בשנה אבי איש "גדול" ולכן לא נוח לו ברכבים קטנים ומשפחתיים אז אני מביט לכיוון רכבי המנהלים/משפחתיות גדולות.

ראיתי את הפורד מודנאו אולם אני חושש כי המנוע 2.3 שותה לא מעט, הנסיעה הינה משולבת ובסה"כ סבירה (לא משתולל אולם לא רגוע).

אילו עוד רכבים יכולים להתאים פרט למונדאו?

אבי לא מוכן לשמוע על צרפתיות (למרות שאני נוהג על מגאן דיזל ומרוצה מאוד).

השנתון בסביבות 2007-2009

תודה.

גדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרותי האישית את המונדאו, היא לא כל כך "צמאה" כמו שחושבים, וצריכת הדלק שלה לא קטסטרופלית. מקבילותיה בקטגוריה – סובארו b4, מאזדה 6, ואולי הונדה אקורד משנתון נמוך יותר. יש אופציות יקרות יותר (כמו פאסאט, לדוגמה). מבחינה אישית – הייתי מתמקד במונדאו או במאזדה 6. שתיהן קיימות במספרים גדולים יחסית בחברות הליסינג, תוכל למצוא אחת כזו במצב סביר ובמחיר טוב. כמובן שאל תתפשר על בדיקה עצמאית שלך, בקבלת הסטוריית הרכב המלאה מהמוכר ודרוש אחריות. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

בהמשך לדברי קודמי תוכל לנצל את השוק החלש מאוד של רכבי המנהלים ולהוריד גם 30 אחוז במחיר גם מאדם פרטי.

המזדה בעיקרון יקרה יותר ממתחרותיה ולכן כדאי לגשת למשל ליונדאי סונטה, קאיה מג'נטיס ולקבל מכונית מאובזרת (יש גם מנוע 2000 ), נוחה במחיר מצחיק יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדאו בהחלט מומלצת בתקציב הנ"ל. מדובר ברכב מרווח ומרשים, עם מנוע חזק ובשרני וכן, גם זללן לא קטן.

אם אביך נוסע בעיקר בדרכים בין-עירוניות הגידול בצריכת הדלק לא ישפיע עליו יותר מדי ביחס למתחרותיה.

אני מציע לך בנוסף למונדאו, לבצע נסיעת מבחן על קיה מג'נטיס ויונדאי סונטה. מדובר ברכבי מנהלים מעולים, מאובזרים וחסכוניים. חסרונם העיקרי הוא השוק המעט בעייתי שלהם, והעובדה כי אינם עומדים בשורה אחת עם המתחרים מאירופה ויפן. מצד שני, תוכל לרכוש כאלו משנתון מתקדם (עד שנתיים חדש יותר) ולהנות מרכב חדיש ושמור יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליבו, צורכת כמו מנהלים 2.0 ממוצעת. יש פוטנציאל הסבה לגז.

חפש שרשורים של המשתמש yonis.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...