Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתם לא חושבים ש GIAC ו APR עושים גם נזק?

Notepad
שימו לב! השרשור הזה בן 4249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נניח שתאורתית אני רוצה להתקין APR או Giac על הרכב שלי... איפה אני עושה את זה? האם זאת לא ממש התעללות בתיבת ה-DSG שהיא גם ככה לא מי-יודע-מה אמינה? האם זה לא יסיר לי את האחריות מהרכב?

וואלק אחינו למי אכפת. העיקר שתתן לה בראשון וואלק לא רוצה שני

ניפראשול דה לה מיני קושקה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נניח שתאורתית אני רוצה להתקין APR או Giac על הרכב שלי... איפה אני עושה את זה? האם זאת לא ממש התעללות בתיבת ה-DSG שהיא גם ככה לא מי-יודע-מה אמינה? האם זה לא יסיר לי את האחריות מהרכב?

על איזה רכב אתה נוהג???

ואם אתה מעוניין לשדרג עם APR אז תיגש לPITSTOP אחלה אנשים ואם זה רכב VAG אז אל תתפשר רק הם...

ואם תטפל ברכב תשמור במידה מסויימת מבטיח לך שאתה לא זה שתסבול מהבלאי המואץ כביכול כי אתה תמכור אותו הרבה לפני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית אתה נראה משועמם שאין לו מושג על מה הוא מדבר!

באותה נשימה אומר נחרצות שצ'יפ לא טוב למנוע, לא טוב לגיר,

לא אמין, לא טוב לאחריות, גורם לבעיות ובסוף עוד שואל איפה מתקינים.

וכל זה בלי לציין בכלל על איזה רכב מדובר... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגיר שלך הוא DSG7 אין לך כמעט לאן להתקדם חוץ מתוכנה כי הגיר הזה מוגבל ל25 קג"מ.

הגיר הזה עשה הרבה צרות ללא קשר לשיפורים בגלל זה VW האריכו את האחריות ל5 שנים.

ותוכנה למנוע לא עושה שום התעללות לגיר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל בזה שתספר לנו על איזה רכב אתה נוסע.

אם יש לך גיר DSG6 אז אתה יכול ליהיות רגוע, לפני שבוע רכב כאן בארץ הוציא 61קג"מ אם קלצ' מקורי, כמובן שזה היה תוכנה של GIAC.

הגיר 7DSG נחשב לפחות אמין.

זה לדעתי אחד הגירים הטובים שיצאו בעולם DSG6, עכשיו גם R8 מקבל את הגיר הזה.

מה להתקין ברכב זה תיהיה החלטה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית יש לי אודי A1

מגיעה עם DSG שבעה הילוכים.

גם ציינתי שאני מתכוון לטפל בה כל 10,000 ולא 15,000 אז אולי באמת הנזק יהיה מורגש הרבה זמן אחרי שאני אמכור אותה, אם בכלל. הדבר היחיד שאני דואג לגביו זה ה DSG. לרכב שלי יש 20.4 קג"מ, האם 25 קג"מ באמת יעמיסו על התיבה - אני לא יודע.

.Your average Notepad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנו תוכנה של GIAC לרכבים זהים לשלך

לא נתקלתי בבעיות כל שהן לא במנוע ולא בגיר

283716_383830834997582_1503213044_n.jpg

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.383830651664267.81141.102558339791501&type=3

382760_272701859443814_1675543718_n.jpg

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.272701656110501.62022.102558339791501&type=3

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נראה (משיטוטיי בפורום שיפורים), שדווקא אצל הרוב המוחלט של המשפרים, יש מודעות הרבה יותר גבוהה לרכב - לאחזקתו ולתקינותו.

ייתכן אולי שהבלאי גדל מעט, אבל אני דיי בטוח שרוב המשפרים היו חוזרים שוב על התהליך כמעט בכל מקרה (כי זה מה שהם מחפשים, ו"חיים בעצם רק פעם אחת..." וכו').

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגיר שלך הוא DSG7 אין לך כמעט לאן להתקדם חוץ מתוכנה כי הגיר הזה מוגבל ל25 קג"מ.

הגיר הזה עשה הרבה צרות ללא קשר לשיפורים בגלל זה VW האריכו את האחריות ל5 שנים.

ותוכנה למנוע לא עושה שום התעללות לגיר..

מה המשמעות מוגבל ל25? במידה והרכב יעמוד על הספק של 25 קג"מ, זה יהיה שונה מ24/23 או לא? כנל לגבי 26.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה מעוניין לשדרג עם APR אז תיגש לPITSTOP אחלה אנשים ואם זה רכב VAG אז אל תתפשר רק הם...

לפני כחודש וחצי התייעצתי עם מספר חברים, וכולם המליצו על פיט סטופ, דיברתי עם נתי - הוא שלח לי קישור במייל עם הסבר על התוכנה לרכב שלי, קבענו שאגיע ואכן הגעתי.

נתי מנסה להתחבר לרכב אך יש בעיה באינטרנט(בדיוק עברו למקום החדש...)

אחרי מספר ניסיונות, נתי ביקש שאגיע בפעם אחרת ושהוא יפצה אותי על כך.

דיברתי עם נתי כמה ימים אחרי, ושוב קבענו שאגיע. הגעתי, נתי פירק את המחשב של הרכב, ניסה להתקין, הייתי שם מעל שעה, הוסבר לי שצריך מחשב / חלק מיוחד, נתי חיבר את המחשב חזרה, עטף אותו בניילון נצמד(לפי מה שהבנתי נגד מים) ושיצרו איתי קשר שזה יגיע.

עד היום אני מחכה....:|

אגב, אין לי שום דבר נגד נתי או דודי, ואני לא בא להתנגח באף אחד, רק לשתף - פשוט חבל שזהו השירות בארץ.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...