Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד דלק (האם משקף את כמות הדלק האמיתית במיכל?)

ziv1976
שימו לב! השרשור הזה בן 4327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי זו תחושה סובייקטיבית - לא מדדתי במדויק.

כבר ב- 3-4 מכוניות יש לי תחושה שמד הדלק(המכני, זה עם הציור, לא מחשב דרך), מראה את "היתרה" לפי גודל מיכל שהוא קטן מגודל המיכל האמיתי. כלומר, נניח שמיכל הדלק הוא בנפח 50 ליטר, אחרי צריכת 10 ליטרים המחוג כבר יהיה ברבע ואחרי צריכת 40 הוא יהיה על האפס למרות שנותרו עוד עשרה ליטרים. המספרים סתם לדוגמא, לא סגור על כזו סטיה.

הכצעקתה ?

יונדאי i30cw אוט' 2011

רנו קליאו ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

כשהמחוג מראה 0, עדיין נשארת במיכל כמות של 5-10 ליטר דלק. ואם יש נורת התרעה על מפלס דלק נמוך, היא נדלקת.

זה בשביל שתיכנס בהקדם לתדלק, ולא תתקע בלי דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

אצלי במאזדה כשהמחוג על אפס אפשר לנסוע עוד כמה עשרות קילומטרים.

פעם נסעתי כשהמחוג על אפס מטבריה לחמת גדר עם אוטו מלא :-D

BUKI,

האם ידוע לך כמה ליטרים נשארים במיכל כשנדלקת נורת הדלק במאזדה לאנטיס 2003?

בספר הרכב לא רשום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בניסן אלמרה 2003 כאשר נדלקת המנורה נשאר במיכל 4 ליטר! בטח אתם אומרים שאין מצב!, אז ככה, במיכל הוא 60 ליטרים, היה יום שנדלקה המנורה, נכנסתי ללתחנה הקרובה, מלאתי פול, עד 0 מקום, ונכנס 56 ליטר.

יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בגטס 2005 , המיכל 45, נדלקת מנורה בסביבות ה38 - 40 ליטר ....

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברתם את הדיון לנורת האזהרה...יותר מענין אותי כמה נשאר במיכל כשהמחוג על אפס.

ספציפית אני כרגע עם קליאו חדשה ידנית ויונדאי i30cw אוט' 2011.

יונדאי i30cw אוט' 2011

רנו קליאו ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברתם את הדיון לנורת האזהרה...יותר מענין אותי כמה נשאר במיכל כשהמחוג על אפס.

ספציפית אני כרגע עם קליאו חדשה ידנית ויונדאי i30cw אוט' 2011.

אני חושב שזה אינדבידואלי לכל רכב (היתה לי בורה שבמחוג שמראה 0 נשארו למעשה כ- 7 ליטר רזרביים...), אבל בעיקרון אתה צודק - תמיד כשמד הדלק מצביע על אפס, נותרו לך כמה ליטרים בודדים. אלה אמנם "שווים" נסיעה של כמה עשרות ק"מ נוספים ללא תדלוק, אבל לא סתם זה מראה על אפס ומדליק נורות - ממש לא בריא לרכב לשאוב את טיפות הדלק האחרונות שכוללות גם פיח ושאריות מתחתית המיכל, לא למנוע ולא לממיר הקטליטי. אז אל תנסו את זה בבית :-P

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה אינדבידואלי לכל רכב (היתה לי בורה שבמחוג שמראה 0 נשארו למעשה כ- 7 ליטר רזרביים...), אבל בעיקרון אתה צודק - תמיד כשמד הדלק מצביע על אפס, נותרו לך כמה ליטרים בודדים. אלה אמנם "שווים" נסיעה של כמה עשרות ק"מ נוספים ללא תדלוק, אבל לא סתם זה מראה על אפס ומדליק נורות - ממש לא בריא לרכב לשאוב את טיפות הדלק האחרונות שכוללות גם פיח ושאריות מתחתית המיכל, לא למנוע ולא לממיר הקטליטי. אז אל תנסו את זה בבית :-P

זה בסדר...לא מתכוון לנצל לרעה. אני משתדל לתדלק באזור הרבע-שמינית.

יונדאי i30cw אוט' 2011

רנו קליאו ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש כאלו שיוצאים מת"א למילואים עם מ"מ מעל הרזרבי ויודעים שבבנק בעפולה הם יצטיידו במזומנים.

זה קרה כשויזה לאומי נולד וכל הויזה כאל בוטלו בלילה.

מאז אני לא מפחד להכנס למינוס במיכל :twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך את כל הדיוק הזה, העיקר שיהיה אינדיקציה כלשהי.

אתה לא רוצה להגיע כל פעם לסוף, סופו של דבר או שפילטר דלק ילך או במקרה הרע משאבה.

דלק זה מצרך חשוב לכל אדם כמעט, כמעט כמו חלק או קולה, עדיף לתדלק מתי שמגיע לרבע ולגמור סיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...